Zümrüdüanka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 10. Bölüm Ne Zaman

Zümrüdüanka dizisi için sezon finali kararı verildi. Bilindiği üzere Türkiye Korona Virüs salgılı ile topyekun mücadele etmeye devam ediyor. Zümdürüanka dizisi yapımcısı Pastel Film de Zümrüdü Anka dizisi için sezon finali kararı almış. Korona Virüs nedeniyle bir daha sete çıkamayacaklarını düşünen Pastel Film yetkilileri hem oyuncuları hemde çekim ekibini bekletmemek için böyle bir karar vermiş.

Zümrüdüanka dizisi oyuncuları ve set ekibi setin başlayacağını düşündüğü için Ürgüp de bir otelde setin başlamasını iki haftadır bekliyordu; ancak Türkiye de Korona Virüs tedbirlerinin artması ile set bir türlü başlayamamıştı. Daha fazla masraf yapmak istemeyen Pastel Film tüm set çalışanlarını ve oyuncuları evlerine gönderdi.

Zümrüdüanka 10. Bölüm Ne Zaman Yayınlanacak?

Alınan karar ile Zümrüdü Anka dizisi 9. bölüm ile 21 mart cumartesi günü sezon finali yapmış oldu. Bu durumda Zümrüdüanka dizisi 10. bölüm 2020 2021 yeni sezonunda ekranlarda olacak. Zümrüdüanka dizisinin 10. bölümün eylül 2020 de ekranlarda olması bekleniyor. Eğer Türkiye de Korona Virüs vakaları azalır ve durum kontrol altına alınırsa bu durumda Pastel Film de kararını değiştirip tekrar ekibi sete çağırabilir. Planlanan ise Zümrüdüanka dizisinin ağustos 2020 de tekrar sete çıkması.

Zümrüdüanka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Reytingleri iyi giden Zümdürüanka dizisinin mayıs ayı sonunda sezon finali yapması bekleniyordu; ancak Koronavirüs sebebi ile sezon finali iki ay önce mart ayında verilmiş oldu. Zümrüdüanka dizisinin eğer günü değişmez ise 20 eylül 2020 pazar akşamı yeni sezonu ile ekranlarda olacaktır. Zümrüdüanka dizisinin 2020 2021 yeni sezonunda başlama tarihi kesinleştiğinde sizlere kesin bilgi vereceğiz.

Zümrüdüanka Aldığı Yüksek Reytingler İle Sevindirmişti

Zümrüdüanka dizisi cumartesi akşamları Kuzey Yıldızı dizisinden sonra ortalama 7- 8 reyting alarak hem oyuncularını hemde kanalını mutlu etmişti. Zümrüdü Anka dizisinin aldığı yüksek reytingleri 2020 2021 yeni sezonunda devam edebilecek bir dizi.

Zümrüdüanka 2020 Yaz Ayında Devam Edecek mi?

Zümrüdüanka dizisinin 2020 yaz sezonunda devam edeceği yönünde bilgiler var. Zümrüdüanka dizisi düşük maliyetli bir dizi 2020 yaz ayılarında da yayında olabilir ancak bunun için Türkiye’nin Korona Virüs meselesini çözmesi lazım. Zümrüdüanka dizisinin yaz aylarında devam edip etmeyeceğine o zaman karar verilir.

Zümrüdüanka Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? 10. Bölüm Ne Zaman (8 Yorum)

  1. Lütfen Zümrüdüanka devam etsin çok beğenerek izlediğim tek dizi sabırsızlıkla bekliyorum emeği geçenlere çok teşekkürler serhat ile Zümrüd artık birbirine guvensinler Gülsüm de gerçekleri anlatsın

  2. Zümruduankanin yeni bölümünü sabırsızlıkla bekliyoruz çok beğenerek izlediğim bir dizi oyuncuları harika helede serhat ile Zümrüd.