16 Ocak EDHO Neden Yok? Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. Bölüm Neden Yayınlanmıyor

Kanallar bazen saçma kararlar almak zorunda kalır. Bu saçma kararların büyük çoğunluğu da ne yazık ki Futbol Maçları ile ilgili oluyor. Ziraat Türkiye Kupası maçlarının yayın hakkını alan Atv  -yayınlamak zorunda olduğu bu maçlar dolayısıyla bir çok dizisini de sıkıntıya sokuyor.

Türkiye’nin en çok izlenen kanalları arasında ilk üçte yer alan Atv 16 ocak salı günü İstanbul Spor – Fenerbahçe Ziraat Türkiye Kupası maçı sebebi ile yeni bölümü ile ekranlara gelemeyecek. Bilindiği üzere Türkiye’de yılbaşı haftaları dizi yayınlarına ara verilme geleneği bu yılda devam etmiş ve EDHO 2 ocak salı akşamı da izleyicisi karşısında olamamıştı. Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çakırbeyli 2

Özellikle Fox Tv’nin Kadın ve Star Tv’nin Ufak Tefek Cinayetler dizileri ile devam eden yarışta EDHO dizisi 88. bölüm ile 16 ocak salı günü ekranlara gelemeyerek önemli bir avantajı kaybedecek. Zira şuana kadar bu diziler çok yaklaşsa da Edho’yu geçememişti.

EDHO dizisinin 16 ocak salı günü yayınlanamayacak olması  Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz izleyicilerini derinden etkilerken Kadın ve Ufak Tefek Cinayetler dizileri için çok sevindirici bir haber oldu.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. Bölüm Neden Yayınlanmıyor?

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi 88. bölümü ile 16 ocak salı akşamı ekranlara gelemeyecek ancak Edho dizisi 23 ocak salı günü 88. bölümü ile sevenleri ile kaldığı yerden buluşmaya devam edecek.

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz çakırbeyli 1

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi için yılbaşından sonra çok önemli bir karar alındı ve dizinin oyuncuları ile 2018 2019 sezonu için anlaşmalar yapılmaya başlandı. Peki Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz dizisi ne zaman bitecek ve kaç sezon devam edecek? Detaylar için Tıklayınız EDHO

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. Bölüm Fragmanı

Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 88. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmadı; bu fragman Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz 87. Bölüm fragmanıdır.