Ufak Tefek Cinayetlerde Merve Evini Geri Alacak? İşte Detaylar

Ufak Tefek Cinayetler dizisinin 9 ocak salı günü ekranlara gelen 11. bölümünde Merve’nin evi herkesin arasında döndü dolaştı en son Pelin’inde kaldı. Pelin her ne kadar dillere destan şekilde evi Merve’den geri alsa da bu ev dizinin ilerleyen bölümlerinde kesin olarak Merve’ye geçecek.

Ufak Tefek Cinayetler Merve ve Pelin

Posta Gazetesi yazarı Mesut Yar bugün gazetede çıkan köşe yazısında Ufak Tefek Cinayetler dizisinde ki bu ev meselesine değindi ve dizinin başında cinayet olduktan sonra soruşturmaya giden komiserlerin evin Merve Aksak üzerine olduğunu bastıra bastıra söylediğini bu durumda Pelin’in tapuyu almış olmasına rağmen bu evi elinde çok tutamayacağı anlamına gelir. Zira Ufak Tefek Cinayetlerde dizisi senaristi Meriç Acemi senaryoyu öyle yazacak ki Pelin evi satmak zorunda kalacak ve eski güçlü Merve ortaya çıkacak ve evi geri alacak. Ufak Tefek Cinayetler Mervenin geri Dönüşü

Ufak Tefek Cinayetlerde Merve’nin Serhan’sız bir plan yaptığını görüyoruz; Serhan ve Oya aşkı ilerleyecek ve herkesin başına bela açacak gibi ancak dizi sonunda Merve ve Serhan hala evli olacak; zira Merve Serhan’dan boşansa soy ismi değişirdi.

Dizimize gelen yorumlar arasında Merve gibi kötü bir karaktere Türk halkı nasıl üzülür soruları vardı. Bu sorunun cevabını da verelim; her ne kadar Merve kötü bir karakter olsa da aslında burada zulmü yapan Oya’dır. Kötü karakter senaryo da bize gösterilse de aslında Merve Serhan ile evlidir. Evli bir adam ile ilişki kuran iyi bir insan da olsa Oya’dır.

Şunu da unutmayalım Merve’nin bu çöküşü hep devam etmeyecek bir gün Merve’nin çıkışını da göreceğiz ve Pelin’den aldığı intikam çok ağır olacak