Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti 15 Ocak Fragmanı

Atv ekranlarının sevilen dizisi Beni Bırakma 6. bölümü ile 15 ocak pazartesi günü 2. haftasının ilk bölümü ile izleyicisi karşısına geçmek için gün sayıyor. Her ne kadar çok iyi reytingler alınmasa da Kanal D’nin rakip dizisi Hıçkırık’tan daha iyi alınan reytingler ise sette oyuncuların ve çalışanların dikkatini çekiyor.

Cansu annesine gerçekleri anlatınca Esin hemen harekete geçip bu rezilliği kapatmak ister; ama Emre’nin aşık olduğu kızın Esin’in kızı Cansu değil Zeynep olduğunu öğrenen Seher hala mutlu olurken aslında Emre’nin yanlışlıkla da olsa ailelerine çok büyük bir tehlikeyi getirdiğini bilmeyen Arzu ise yaşananlar karşısında ne yapacaktır?

Beni Bırakma 6. Bölüm fotoğrafları 2

Arzu ve Zeynep’in bağlantısı ne zaman ortaya çıkacak bilinmez ama Emre’nin Zeynep’in bakışlarını duruşuna ve en önemlisi de alçak gönüllüğüne aşık olmuştur.

Cansu ise Emre’nin ne kadar yakışıklı birini olduğunu ve o kızı pasaklı Zeynep’e kaptırdığını öğrenince ne kadar büyük bir balık kaçırdığını fark edecektir; ancak kaçan balık büyük olacaktır. Esin ise yeni bir plan yapmalı ve önce Zeynep ile Emre’yi ayırmalıdır. Peki bunu nasıl başaracaktır; tabi ki de elinde tuttuğu Emre’nin annesi Arzu ile.Beni Bırakma 6. Bölüm fotoğrafları 1

Sıla ise Bekir’den kurtulduğunu çok sevinmektedir; ancak Bekir’in Sıla’nın peşini bırakmaya hiç niyeti yoktur; Bekir ağa çocuğu olduğu için hayatında hiç kaybetmemiştir; Sıla’yı da kaybetmeye hiç niyeti yoktur.

Beni Bırakma dizisi tam liste oyuncu kadrosu ve karakter detaylar için tıklayınız

Beni Bırakma 6. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 6. Bölüm fragmanı şuanda yayınlanmamıştır. Beni Bırakma 6. Bölüm fragmanı 12 ocak cuma günü yayınlanacaktır.

Beni Bırakma 6. Bölüm Özeti 15 Ocak Fragmanı (2 Yorum)

  1. Beni bırakma dizisi çok güzel bir dizi . beni affetten çok daha iyi beni bırakma başarılı devam olur inşallah.