Kördüğüm 22 Ocak Özeti 169. Bölüm Fragmanı

Kördüğüm 169. Bölümü ile 22 ocak pazartesi günü 169. bölümü ile Kanal 7 ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Kördüğüm 22 ocak özetini daha iyi anlaşılması için iki parçaya böldük. Şuanda okuduğunuz özet Kördüğüm 22 ocak özetinin ikinci kısmıdır.  Lütfen okumadıysanız konuyu daha iyi anlamak için Kördüğüm 22 ocak özeti 1. kısımı okuyunuz. Kördüğüm Özet 169. Bölümü özeti 1. kısım için tıklayınız

Kördüğüm 22 Ocak Özeti

Bundela evinde herkes bir masa etrafında konuşur ve Gunwanti yanlış kararlar aldığı için kendisini suçlar. Iccha ise evlilik işareti olan alnınd aki boyayı gizlemiştir; içeri girdiğinde adamın gerçekten hata olduğunu görür. Adam Iccha ve bebeği görünce heyecanlanır ve aniden nefesi giderek ağırlaşır; Iccha bebeği ile dışarı çıkmak zorunda kalır. Kördüğüm 22 Ocak fotoğrafları 2

Gunwanti, Veer’in hala depresyonda olduğunu fark eder; Veer çocuklar için boyama yapmaktadır. Jogi’nin evinde Divya, Tappu için çok endişelendiriyor ve onun tek başına nereye gidebileceğini soruyor. Nani ise artık gerçeklerden bahsetmesi gerektiğine kanaat getiriyor ve Tapu’nun nereye gidebileceğini bildiğini söylüyor.

Bu sırada Tapu’da uyanıyor ve çocuğu için ağlamaya başlıyor. RAdhod’un büyükannesi Tappu’yu kontrol etmeye çalışır. Radhod ise içeri gelir ve Tapu’ya çok kızgın şekilde bakar. Tapu psikolojik olarak yıkılmıştır ve adeta kafayı yemek üzeredir. Rathod kendisine, bebeğini geri alacağını söyler  ve sakin kalmasını ister.

Jogi’nin evinde Nani Divya’ya Rathod’un evine gitmeye karar verir. Jogi, Nani’ye Rathod’un Tappu ile olan bağlantısını bildiği halde neden bu konuda kimseye bir şey söylemediğini sorar. Jogi ayrıca Nani’ye, Rathod’u daha önce kendisine söyleseydi işlerin hiç buraya gelmeyeceğini söyler.

Bu arada Ichha ve Damini  yaşlı adam hakkında endişe duyuyorlar.  Ichha ve Damini even ayrılmak ister ancak hizmetkar bu gecenin son gece olduğunu muhtemelen yaşlı adamın bu gece öleceğini söyler.

Kördüğüm 22 Ocak fotoğrafları 1

Nani ve Divya Radhod’a gelir Radhod onları iyi karşılasa da Tapu’nun burada olmadığını onu Veer’e sormaları gerektiğini söyler. Radhod’a Nani her şeyi biliyorum Tapu’nun bebeği ile başka gideceği yeri yok der. Radhod ise bebeğin kayıp olduğunu bildiğini söyler.

Kördüğüm 22 Ocak Fragmanı

Kördüğüm 22 Ocak fragmanı şuanda yayınlanmamıştır.

Kördüğüm 22 Ocak Özeti 169. Bölüm Fragmanı (3 Yorum)