4N1K Ne Zaman Final Yapacak? 4N1K Kaç Bölüm Yayınlanacak?

4N1K İlk Aşk dizisinin 12. bölüm (Final Bölümü) çekimleri tamamlandı ve bir çok oyuncu projeden ağlayarak ayrıldı. 

4N1K dizisi için çıkan final haberleri kesinlik kazandı. 4N1K İlk Aşk dizisi 12. bölümü ile 28 eylül cuma akşamı televizyonda ki yayın hayatını noktalayacak; 4N1K serisi sinemada 3. seriyi çekmeyi planlarken aynı zamanda da 4N1K  İlk Aşk olarak Kanal D’nin İnternet sitesinden 13. bölümü ile devam edecek. 

 4N1K İlk Aşk dizisinin oyuncuları ile İnternet dizisi  için yeniden sözleşme imzalanacak; ancak  4N1K İlk Aşk  dizisinin maliyetini düşürmek için oyunculara çok daha düşük ücret alacakları sözleşmeler teklif edilecek ve bir çok ismin  4N1K  İlk Aşk’ın internet sitesinde devam edecek bölümünde olmayacağı öğrenildi. 

4N1K İlk Aşk dizisi yapımcısı Fabrika Yapım’ın FOX TV ile 4N1K İlk Aşk dizisi yayın hakları için 12 bölümlük anlaşması olduğu ortaya çıktı. Ayrıca bize gelen bilgiye göre 4N1K İlk Aşk’ın yönetmeni Murat Onbul’un 12 bölümün sonunda 4N1K  dizisinden ayrılarak Vuslat isimli yeni bir dizi de yönetmne olarak yer alacağı öğrenildi.

4N1K İlk Aşk dizisi kesin olarak çok yakında final yapacak zira 4N1K İlk Aşk dizisinin reytingleri ger geçen gün düşüyor; 14 eylülde yayınlanan 4N1K 10. bölüm sadece 3.17 reyting alabildi ve 5. sırada yer aldı.

4N1K ilk aşk 28 eylül cuma günü 12. bölümü ile final yaparak ekranlara veda edecek; bir mucize olmazsa.

Fox Tv 4N1K İlk Aşk dizisi yeni sezonda Fox Tv yayın akışında görünüyor; ancak Fox Tv 4N1K dizisinin eylül ve ekim ayında ki performanslarına dikkatli inceleyecek. Zira dizi 5 ve üzeri reyting alabilirse yeni sezonda ekranlarda olacak yok 4’ün altına düşerse o zaman yeni bir dizi için set izni verilecek ve en kısa sürede 4N1K için final kararı alınacak. İstanbullu Gelin Arka Sokaklar, Payitaht Abdülhamid, Aşk ve Mavi ve Gülperi 4N1K’nın en güçlü rakipleri olacak. 4N1K en kötü ilk 5’e girmesi lazım 

4N1K dizisinde sevindirici gelişme. 4N1K dizisi 3 ağustos  cuma akşamı yayınlanan 5. bölümü yapımcının koyduğu 4 ve üzeri reyting sınırını aşarak 4.16 reyting aldı. Bu 4N1K dizisinin geleceği için çok önemliydi. 

4N1K dizisi ilk bölümü ile gerçekten izleyicisine sinema filmi keyfinde bir bölüm izletti. Son dönemlerin en çok izlenen gençlik filmi serisi olan 4N1K’nın dizi versiyonu 4N1K İlk Aşk ilk bölümü ile izleyenleri büyüledi ama kötü olan şuydu 4N1K  dizisinin ilk bölümünü çok az kişi izleyebildi.

4N1K Dizisi Reytingleri

4N1K İlk Aşk 2. bölümü ile 13 temmuz cuma akşamı 3.56 reyting ile 1. sırada yer aldı.
4N1K ilk bölümü ile 6 temmuz akşamı 3.0 reyting ile 3. sırada yer buldu

4N1K  dizisi 6 temmuz cuma günü yayınlanan ilk bölümünde 3.0 reyting alabildi ve kendisine  3. sırada  yer bulabildi. 4N1K  İlk Aşk dizisinin ilk bölümünü yaklaşık 2,42 Milyon kişi izledi. Bu izlenme oranı bu kadar güzel bir işe gerçekten yazık oldu. Şimdi dizi yorumculuğunda ne var reytinglere bak yorumla diyorsunuz içinden ama öyle değil. 4N1K  dizinin ilk bölümü gerçekten nefisti. Peki neden  4N1K dizisi kötü bir başlangıç yaptı? Bunun da gerçekçi bir nedi var. 

4N1K İlk Aşk dizisi ile aynı saatlerde Brezilya ve Belçika arasında oynana 2018 Dünya Kupası Çeyrek final maçı vardı ve bütün dünya da olduğu gibi Türkiye’de de gözler bu maça kilitlenmişti. Hatta bizde ki Dünya Kupası reytingleri çok düşük ortalama 5 civarı. Avrupa’da ve dünyada ise 8 – 9 konuşuluyor. Tabi ülkemizin turnuvada olmaması reytingleri düşürdü Dünya Kupasında.

4N1K İlk Aşk dizisinin ikinci bölümü ise 13 temmuz 2018 perşembe gününe denk geliyor. Dünya Kupası maçları ile artık 4N1K karşılaşmayacak ve böylece 4N1K İlk Aşk dizisinin gerçek izleyici oranı  da ortaya çıkmış olacak. Görüldüğü üzere 4N1K dizisi 2. bölümü ile yaklaşık %20 reytingini arttırdı ve 3.56 reyting ile 1. sıraya yükseldi. 

Ben iddia ediyorum 4N1K yazın en çok izlenen projesi olmasa da gençlerin rüzgarını arkasına aldığında eğer gerçekten senaryo ilk bölüm kadar akıcı devam ederse 2018 2019 yeni sezonunu garantileyen dizilerden olacaktır.

4N1K dizisinin bence 2018 2019 yeni sezonunda da işi çok zor olmayacak ve yayınlandığı gün en az 4 reyting alarak hem yapımcısı Fabrika Filmi hemde kanalı Fox Tv’yi çok sevindirecektir. Biz Fox Tv’den 4N1K 2 filmini de vizyondan sonra yayınlamasını ve izleyicisine izletmesini bekleriz.

4N1K Kaç Bölüm Yayınlanacak?

4N1K dizisi yapımcısı FAbrika Film ile Fox Tv arasında  muhtemelen yaz ayı sonuna kadar yani eylül ayına kadar 10 bölümlük bir anlaşma imzalanmıştır. Fox Tv her ne kadar dizisine çok güvense de ilk 7 8 bölümün aldığı reytinglere bakarak yeni bir sözleşme ile yayın haklarını tekrar almak isteyecektir. Bu durumda 4N1K İlk Aşk dizisinin devam etmesi için ağustos ayında alacağı reytingler çok önemli olacak. Eğer 4N1K İlk Aşk dizisinin reytingleri yeterli görülürse 10+ 39 bölümlük yeni sözleşme yapımcı ve kanal arasında imzalanacaktır diye tahmin ediyorum.

4N1K Ne Zaman Final Yapacak?

4N1K dizisi her ne kadar kötü reytingler alsa da şuan için 4N1K dizisi için final söz konusu değildir. İzleyici sosyal medyada 4N1K dizisinin sonuna kadar arkasındadır. Eğer 4N1K dizisi yeni sezon başladığında zorlu bir güne düşer ve beklenen reytingleri alamazsa o zaman ocak ayı gibi final söz konusu olabilir. Bu da en az 30 bölüm demek bizim için

4N1K 2. Bölüm Fragmanı

 

4N1K Ne Zaman Final Yapacak? 4N1K Kaç Bölüm Yayınlanacak? (23 Yorum)

  1. Insallah final olmaz gercekten mukemmel bir dizi izlenmeye fazlasiyla deger oyuncular cok iyi yaprak ve aliyi cok seviyorum final olmasin lutfen

  2. 4n1k ya bayılıyorum 💘 Sina özeri ve cihan şimşeğide çoook seviyorum inşallah hiç final yapmaz ennn sevdiğim dizi final yaparsa çok üzülürüm lütfen yapmasın sevgili Sina ve cihan eğer bu yazıyı olursanız sizi çok sevdiğimi bilin💘💞💘💞💘💋

  3. GÖZDE ABLA SENİ ÇOK SEVİYORUM VE AYNI ŞEKİLDE 4N1K FİLMİNİ DE ,İNŞALLAH BU FİLİM HEMEN FİNAL OLMAZ , Atakan Hoşgören , Burak Yörük , Sina Özer , Cihan Şimsek ve Cemrehan Karakaş ÇOK İYİ OYUNCULAR BENCE

  4. 4N1K İLK AŞK FİLMİNİN HAYRANIYIM İNŞALLAH HEMEN FİNAL OLMAZ FİLİM GERÇEKTEN ÇOK GÜZEL…..İZLEMENİZİ ÖNERİRİM

  5. Benim için şuana kadar gelmiş geçmiş en güzel yaz dizisi inşallah tam gaz devam eder tabiki Ali ile yaprak süper olur aliyi çok seviyorum ❤️❤️

  6. Aliyle yaprak yakışıyor bence barışa yakışmıyor ama her ikiside güzel ama Aliyle yaprak yakışıyor

  7. Hiç bir zaman finale girmez işallah ben finale girilmesi istemiyorum film çok güzel bence izleyicisi artsın ve hiç bir zaman finale girmesin