Adını Sen Koy 23 Ocak Özeti 267. Bölüm

Adını Sen Koy 23 Ocak Özeti

Adını Sen Koy’da Zehra bir kez daha fedakarlık yapmış ve kardeşi gibi sevdiği Ayşe’nin üzülmemesi için boşanma olayını ertelemiştir. Ömer ise Ayşe’nin evliliklerine gerçekten inanması için ona hastalığının ciddiyetinden bahsetmek gerektiğini düşünmektedir; ancak Ayşe’nin hastalığı tekrarlama eğilimi gösteren bir hastalıktır; bu nedenle Ayşe’nin bu sözleşmeli evliliğin neden yapıldığını öğrenmemesi en doğrusu olacaktır.

Diğer taraftan Sabah’ın kapı konuşmalarını dinleyen Kerem artık Sabah ile bir geleceğini olmayacağını bu yüzden de mahalleden ayrılması gerektiğini düşünmektedir. Eğer Kerem daha fazla mahallede kalırsa daha çok acı çekecektir. Sabah ise Kerem’in neden böyle davrandığını bir türlü anlayamamıştır. Kerem mahalleden ayrılarak babasının şirketinde işe başlamaya karar vermiştir. Kerem’in dükkana devren satılık yazısı  asması ile Sabah Kerem’i kaybetmeye başladığını fark eder. Sabah acilen Kerem’i karşısına alıp konuşmalıdır yoksa her şey geç olacaktır.Adını Sen Koy 23 Ocak 2

Nihat ise yeniden Müge tehdidinin başladığından emindir zira Müge akıl hastahanesinden kaçmıştır ve Nihat ailesini korumak zorundadır.

Diğer taraftan Cevriye mahallededir. Bahşende’nin kendisine açık açık sığınmacı iması yapmasından sonra konağa dönme niyeti yoktur. Cevriye’nin asıl amacı mahallede yaşamak falan değildir; Ayşe ve Nihat’ın hatta Zehra ve Ömer’in onu mahallede bırakmayacağından emindir; ancak herkesin başında ayrı bir bela vardır. Ayşe ve Zehra sözleşmeli evlilik ile ilgilenirken Nihat’ta Müge tehditi ile ilgilenirken Cevriye’yi unutur

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy’da Ayşe’nin gerçekleri öğrenmesi ve çok üzülmesi Ömer ve Zehra’yı bir kez daha birleştirecek. Ömer Zehra’yı konakta bir gün daha tutmak için oyunlar çevirirken Ayşe’nin öğrenmesi ve çok üzülmesi sonrasında Zehra boşanma işini ertelemek zorunda kalacak.

Ayşe Zehra ve Ömer’e büyük tepki gösterecek. Kendisinin aylardır kandırıldığını düşünen Ayşe’nin Zehra ve Ömer’e karşı güveni kalmayacak. Ayşe Ömer’e tepki gösterirken en çok desteği Nihat’tan bekleyecek ama Nihat’ta bu suçun ortağıdır Cevriye’de. Ayşe Nihat’ın da gözüne baka baka kendisini kandırdığını görünce  çevresinde güvendiği insan kalmadığını düşünecek ve kendisini çok yalnız hissedecek; Ayşe’den sonra Bahşende’de Ömer ve Zehra’nın geçmişini öğrenecek ve hain planlarında kullanmak isteyecek.

Ömer ve Zehra mutlu oldukları zamanda Ayşe’ye gerçekleri açıklamaları en doğru tercih olurdu; şimdi Ayşe Ömer ve Zehra’nın ne evliliğine inanacak nede aşklarına. Ayşe ne güzel oynadılar beni kandırdılar artık her şeyi öğrendim birlikte yaşamak zorunda değilsiniz diyecek.

Ömer sonunda Zehra’nın bir ailesi olduğunu ve ilk düğünden bir yıl sonra ondan habersiz mahallede gerçek bir düğün yaptıklarından da bahsedecekler. Ayşe ise tanışmak için mahalleye gidecek. Tam Ayşe inandı derken boşanma işi yeniden çıkacak; Ayşe de ne olduğunu anlamayacak

Adını Sen Koy 23 Ocak 1

Ömer ve Zehra ise bir birlerine aşık olduklarını söyleyecek ama Ayşe inanmayacak. Şimdi de Ayşe’ye aşklarını inandırma oyunu oynayacaklar ama Ayşe kolay kolay buna inanmayacak. Ömer ve Zehra küs evliliklerinin gerçek olup olmadığına emin olmak isteyen Ayşe her şeyden şüphelenecek. Ayşe için asıl şok bu aşka inandıktan sonra başlayacak; zira bu seferde Zehra ben boşanacağım diye tutturacak. Ömer ve Zehra’nın arasını ise yine mahalleye giden Ayşe yapacak.

Aslında Alev istemeden de olsa Ömer ve Zehra’yı Ayşe’ye bıraktığı Cd ile bir kez deha bir araya getirdi. Aslında Zehra’nın da boşanmaya hiç niyeti yok; çünkü Ömer’e kör kütük aşık olduğunu saklamıyor.

Müge meselesi ise tam da bu noktada ilaç gibi gelecek. Müge aileye saldırınca Kervancıoğlu ailesi tekrar bir araya gelecek. Müge akıl hastahanesinden kaçacak ve hain planını devreye sokacak.

Koray ise şirkette Müge’nin baskısı ile karşılaşacak. Koray şirkete geldikten sonra gözü arkada kalmayan Nihat’ın sürekli Koray’ı savunması ve önemli işleri Koray’a vermesi Özge’nin kıskançlık krizlerine girmesine sebep olacak. Şirkette aranan köstebek Koray’ın özverili çalışmaları ile ortaya çıkacak. Büyük aşklar Kavga ile başlar derler peki Müge ve Koray arasında ileride bir sevda çıkar mı?