Arka Sokaklar 26 Ocak Aylin Ölecek mi? 466. Bölüm (Özlem Çınar Ayrılıyor mu?)

Güncelleme:

Arka Sokaklar dizisinde Aylin karakterine hayat veren Özlem Çınar  Arka Sokaklar dizisinde ayrılmayacak. Bu nedenle de Arka Sokaklar dizisinde Aylin karakteri ölmeyecek. Hakan Sinem’in tüm pisliklerini ortaya çıkaracak ve ekip özellikle de Mesut Hakan’a inanmadığı için çok utanacak. Aylin ağır yaralı şekilde hastahaneye kaldırılacak ve sonunda kurtulacak. Hakan ile Aylin’in arası da düzelecek ilerleyen haftalarda.

Selin’e ise özel bir görev gelecek.

Arka Sokaklar aylin 1

Arka Sokaklar dizisi sezonun en heyecanlı bölümlerinden biri ile 26 ocak cuma akşamı izleyicisini 466. bölüm ile ekrana kilitleyecek. Arka Sokaklar’ın 466. bölüm fragmanını izleyen izleyiciler iki büyük şok ile karşılaştı.

Arka Sokaklar’ın 26 ocak cuma akşamı ekranlara gelecek 466. bölümünde Selin için karar veriliyor ve Selin’in tutuklu olarak yargılanmasına karar veriliyor. Bu gelişme sonrasında morali bozulan ekibin dikkati dağılıyor ve bu dikkatsizlik Aylin çatışmada ağır yaralanması ile sonuçlanıyor. Eğer yanlış bilgi değilse Bahar’da patlamada yaralanacak. Bu durum da Arka Sokaklar ekibi neredeyse dağılma noktasına gelecek.

Aylin operasyon sırasında çelik yelek giymiş olmalı zira büyük bir operasyona geliyorlar ve çatışma ihtimali çok yüksek; ilk kurşunu alıyor ama ikinci çelik yeleğe isabet ediyor gördüğüm kadarı ile

Arka Sokaklar Aylin

Bilindiği üzere Hakan ile Aylin boşandıktan sonra bir türlü bir birlerine olan aşklarının aynen devam ettiğini itiraf edememişlerdi. Aylin’in vurulması sonrası en büyük acıyı yine eski eşi hakan yaşayacak.

Aylin ölecek mi sorusuna gelecek olursak Aylin’in bir sezonda üç kez burulduğunu hatırlıyorum; bana kalırsa aynı hafta birden fazla olay olursa kimseye bir şey olmuyor; bence Aylin zorda olsa kurtulacak; sonrasında Selin’de içeriden çıkacak ekip yeniden bir araya gelecek. Biz bu senaryoyu zaten defalarca izledik; aldığım bir tüyo da ekipten önümüzde ki haftalarda birinin ayrılacağı yönünde ama bu isim bence Özlem Çınar olamaz. Zira Hakan ve Aylin aşkı devam edecek gibi. Arka Sokaklar 26 Ocak resimleri

Arka Sokaklar Dizisinden Özlem Çınar Ayrılıyor mu?

Özlem Çınar Arka Sokaklar’dan en son ayrılacak oyuncu; zira Hakan ile Aylin arasında yarım kalan mesele var; ayrıca Özlem Çınar’ın yeni bir dizi ile anlaştığı haberi de gelmedi; Özlem Çınar çok büyük ihtimalle Arka Sokaklar’da devam edecektir ve ayrılmayacaktır.

Arka Sokaklar 26 Ocak Fragmanı