Beni Bırakma 12. Bölüm Özeti 23 Ocak Tüyoları

Atv’nin Ankara’da çekimleri devam eden dizisi Beni Bırakma 12. bölümü ile 23 ocak salı günü izleyicisi ile buluşacak. Her ne kadar Beni Bırakma  dizisi 23 ocak özeti ve fragmanı çıksa da biz sizlere bir kaç tüyo aktarmaya çalışalım.

Beni Bırakma dizisinde işler çok karışmaya başladı. En sıkıntılı durumda Tarık’a kaldı. Tarık Sıla’nın hayallerini engellediğini düşünür ve Sıla’nın hayallerine ulaşması için kendi geleceğini hiçe sayar ve Sıla ile nişan yapmaya karar verir. Sıla’nın babası kızını Tarık’a vermeyi kabul eder zira Bekir’den her türlü daha zengindir; ayrıca annesi de Sıla’da bu işe gönüllüdür.Beni Bırakma 23 ocak

Asıl başa iş açacak Bekir’dir. Bekir kendi kurduğu plana kendisi düşer. Sıla’yı zor durumda bırakmak için Sıla’nın namusuna göz diken ve iftira atan Bekir’in ilk hamlesi boşa çıkar. Bekir Sıla ve Tarık’ın nişanlanacağı haberini alması ile çok büyük ve hain bir plan kurar. Küçük aklı ile plan kuran Bekir’in amacı kan dökmektedir; ancak oğlu Bekir’in geri zekalı ve gözü kör olduğunu bilen Celal ağa ne yapacaktır?

Tarık’ı asıl bekleyen sürpriz ise Ankara’da olacaktır. Ankara’da Tarık bu nişan olayını ve gelin olayını Ankara’da ki nişanlısı Meltem’e nasıl anlatacaktır. Meltem asla bu evliliği kabul etmeyecek ve formalite olsa bile buna dayanamayacaktır. Sıla’nın ise Tarık’tan istediği tek şey vardır onu bırakmaması.

Emre ve Zeynep ise hayatlarının en güzel günlerini birlikte geçirmektedir. Zeynep mutluluktan uçarken Emre’de hayatının kadınını bulduğuna emindir. Emre’nin Zeynep’e güzel bir sürprizi vardır; ancak kızı Cansu’nun Emre’ye aşık olduğunu bilen ve Sayar ailesinin mirasına konmak isteyen Esin’in de bir planı vardır. Bu plan ile Zeynep sokağa çıkamaz hale gelecektir.

Beni Bırakma 12. Bölüm

Beni Bırakma 12. Bölüm Fragmanı

Beni Bırakma 12. Bölüm Özeti 23 Ocak Tüyoları (7 Yorum)

  1. Tarık ve sıla çok tatlılar Tarık ın tarzı davranışları çok hoş karizmatik biri ,bütün zorlukların üstesinden gelirler sevgileri sayesinde.

      • Teşekkür ederim bilmiyordum öğrenmiş oldum admin ne demek olduğunu. Tarık şimdilik sevmiyor lakin sevgi başlar bi yerde.