Adını Sen Koy 257. Bölüm Tüyoları 9 Ocak Salı

Adını Sen Koy 257. Bölüm ile 9 ocak salı günü 17:30’da yeni bölümü ile Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısında olacak. Peki Adını Sen Koy’da 53. haftaya giderken neler olacak?

Adını Sen Koy hayranlarına bir güzel haber verelim. Çok sinir olduğunuz Bahşende cadısından kurtuluyorsunuz. Bahşende zaten dizimize konuk oyuncu olarak girmiş. Zaten Ömer bir türlü masaya vuramadığı için adını pısırık oğlana çıkarmıştı. Senarist sonunda bize gelen duyumlara göre Bahşende’nin rolünü bitirmiş ve Bahşende karakterine hayat veren Nalan Örgüt artık dizimizden ayrılacak. 

Tabi ki bizim aldığımız bir set tüyosu; ancak setten tüyolar bu kadar da değil. Ömer Bahşende’yi evden göndermek için kendisi de konağı terk edecek. Aslında önce Bahşende yine bir yolunu bulacak ve Zehra’yı evine göndermeyi başaracak. Bu durum karşısında Bahşende’yi evden gönderemeyen Ömer kendisi Salim’in evine gidecek.

Adını Sen Koy 9 ocak

Aslında siz ne derseniz deyin bana göre Canan’da ilerleyen haftalarda sevilen bir karakter haline gelecek; en azından eskisi kadar kötü kalpli birisi olacak. Bize yeni bir Yasemin gelecek mi sorusu soruluyor. Dizimize Yasemin karakteri için yeni bir oyuncu gelebilir; zira Koray gibi yakışıklı ve karakterli bir genç sette partnersiz mi olacak. Muhtemelen Elif Taş’ın yerine yeni bir isim dizimize dahil olacak. Adını Sen Koy 256. Bölüm 1

Bir başka konu ise Sabah ve Kerem konusu. Sabah ve Kerem konusunda Sabah’ın ailesi ile ilgili gelişmeler önümüzde ki haftaya damga vurabilir. Kerem ise Sabah’ı kıskanarak bir kez daha ona ne kadar aşık olduğunu ispat edecek.

assss

Ömer ve Zehra aşkı bu hafta dillere destan şekilde devam edecek. Bahşande bu aşkı bitirip parçalamak için adeta sağa sola saldıracak. Ömer Zehra’ya yaklaştıkça aşk aralarında kor gibi yandıkça Bahşende de öfkesindne tutuşacak ve sonunu getirecek oyunlar peşine düşecek. Bahşende Zehra’yı konaktan göndermeye çalışırken aslında Ömer’i kaybettiğinin farkına varmayacak

Adını Sen Koy 257. Bölüm Fragmanı