Adını Sen Koy 256. Bölüm 260. Bölüm Tüyoları 8 Ocak 12 Ocak

Adını Sen Koy’da 52. hafta çekimleri bitti. Adını Sen Koy setinde işler oldukça karışık. Bahşende’nin karışmadığı bir tek Cevriye kalmıştı şimdi ona da karışmaya başladı. Bahşende Zehra’ya açık açık torunun evinde onu görmek istemediğini ve torunundan ayrılması gerektiğini söylemişti; aynısını Cevriye Halaya’da yapar mı dersiniz? Bahşende eğer Cevriye’ye sen ne kadar uzun kalan bir misafirsin git derse Cevriye ne yapacak? Bizim Cevriye’ye yine Kayseri yolları mı görünecek? Şu bir gerçek Cevriye bu dizinin vaz geçilmezi oldu; asla dizimizden de konaktan da gitmez; zira Ayşe’ye çok iyi geliyor Cevriye.

Ayşe’nin yumuşak ve narin kalbi yaşanan kötü günlere daha fazla dayanamayacak derken Ayşe ve Nihat cephesinde farklı bir gelişme mi yaşanacak? Evde Cevriye ve Zehra Ayşe’ye ve onun hastalığına ne kadar iyi geliyorsa Bahşende de o kadar Ayşe’yi öldürüyor, zehirliyor. Aslında Ömer de Bahşende’nin kardeşine iyi gelmediğini farkında ancak işler hiçte Ömer’in istediği gibi gitmeyecek. Bahşende yeni planları ile ortalığı karıştırmaya yetecek de artacak bile.

Tabi ki Ayşe’nin bayılmasını hastalığından kaynaklı dedik ama Adını Sen Koy’da biz o senaryoyu bir kere izledik; bence artık Ayşe ve Nihat çiftinin bir bebekleri daha olmalı. Hatta bizim Ömer ve Zehra’ya da örnek olsunlar.Adını Sen Koy 257. Bölüm

Zehra’ya Ömer’in hazırlattığı bir boşanma belgesi götüren hatta imzalatan Bahşende’ye ilk tepki yine Ömer’den  gelecek. Ömer Bahşende’nin nasıl böyle gizli saklı bir işe karışmaya gücü yettiğini bir türlü anlamayacak.

Görünen o ki bir müddet Ömer karısı Zehra’ya Bahşende karşısında bir müddet sahip çıkacak. Ömer sahip çıktıkça Zehra ona daha da bağlanacak  güzel bölümler izleyeceğiz ancak Bahşende bu mutluluğa katlanamayacak ve sağa sola saldıracak.

Ömer Sabah’tan gerçekleri öğrenince artık Zehra’ya karşı tavırları değişecek ve artık Zehra’nın ona olan aşkını ispat etmesine gerek kalmayacak Ömer Zehra’ya aşkını ispat etmek için çabalayacak.  Zehra bir anda Ömer’i affedecek mi dersiniz?

Zehra çok yufka yürekli ve iyi kalpli bir insan. Zehra’nın Ömer’i süründürebileceğini düşünenler yanılacak. Zehra ve Ömer’i Bahşende’nin oyunları zorlayacak Adını Sen Koy 256. Bölüm

Babanne Zehra’yı evden göndermeyi başaracak ileri ki haftalarda ama bu sefer Ömer’i de elinden kaçıracak. Ömer de Zehra’nın peşinde mahalleye gidecek. Bu da Bahşende’nin sonu olacak ve dizimizden ayrılacak. Hafta çekimlerde muhtelenen Bahşende’yi görmeyeceğiz diye tahmin ediyorum

Adını Sen Koy 51. Hafta Fragmanı