Adını Sen Koy 255. Bölüm Tüyoları 5 Ocak Cuma

Adını Sen Koy’da 51. hafta 5 ocak cuma günü ekranlara gelecek 255. bölüm ile son bulacak. Adını Sen Koy’un 255. bölümü Ömer ve Zehra’nı bağlarının tekrar sağlamlaşacağı çok güzel bir bölüm olacak.

Bahşende Zehra’nın Ömer’i çok sevdiğinden emindir. Bahşende Zehra’ya Kervancıoğlu ailesinin iyiliği için Ömer’den ayrılması gerektiğini söyler ve eğer gerçekte Ömer’i seviyorsa bunu yapacağını belirtir. Bizim kızımız Zehra ise başkaları için kendini bolca feda ettiği için bu seferde Ömer ve ailesi için aşkını kalbine gömmeyi kabul eder.

Bahşende’nin planları bir türlü bitmek bilmez. Ömer’in Zehra’dan bir an önce kurtulması gerektiğini düşünen Bahşende Ömer yerine karar verir ve Ömer adına Zehra’ya muhtemelen Ömer de senden ayrılmak istiyor der ve bir sözleşme uzatarak imzalamasını ister.

Adını Sen Koy 5 ocak

Zehra’nın Ömer’e olan aşk kalbine gömüp unutamayacağı kadar büyüktür. Zehra için Ömer vazgeçilmezdir bu nedenle de Ömer’in onu sevmediğinden kesin olarak emin olmalıdır. Bahşende bu hamlesi ile Zehra’dan imza aldığında her şeyin biteceğini düşünür; ancak Zehra Ömer ile konuşup onu sevmediğini yüzüne söylemesini isteyince Bahşende’nin bu planı boşa çıkar. Ömer Zehra’ya deliler gibi aşık olduğunu ve asla ondan vazgeçmeyeceğini söyler.

Ömer böylelikle Zehra’nın gözünün asla para da olmadığını bir kez daha görmüş olur. Bahşende’nin Zehra’ya yaptığı haksızlıklar ve Zehra’ya kötü davranması Ayşe’nin de sağlık durumunu olumsuz etkiler. Bu kadar kötü olay üst üste gelince Ayşe’nin bu zayıf kalbi dayanamaz ve bayılır. Adını Sen Koy 255. Bölüm

 

Adını Sen Koy 255. Bölüm Tüyoları 5 Ocak Cuma (3 Yorum)

  1. Çox gözel be maraqlı bölümlerdi.Amma çox isterdim ki Ömer ve Zehra oyunçuluğunu daha çox göstersinler.Konakda olan hayati evvel olduğu kimi canlandirilsin.Teşekkürler.

  2. Ya bu bahşende çıksa filmden ne olur sanki ben ce ömerin annesinin gitmesinde parmağı var diye düşünüyorum

    • Kesinlikle var. Size özel bir güzel haber vereyim mi gelecek hafta sette bahşende olmayacak bu da en geç 3 haftaya bu işin biteceği anlamına geliyor