Hıçkırık Dizisi Tekrarları Ne Zaman Yayınlanıyor?

Kanal D ekranlarında ilk bölümü ile 1 ocak 2018 pazartesi ekranlara gelen Hıçkırık dizisinin tekrarları da hafta içi her gün 09:00 da Kanal D ekranlarında olacak.

Başrollerine Sezgi Sena Akay Arda Hacıoğlu Sezgi Sena Akay ve Kemal Okan Özkan gibi isimlerin yer aldığı Kanal D’nin yeni günlük dizisi Hıçkırık ilk bölümü ile oldukça çok beğenildi. Hafta içi her gün 15:00’da 7 sezon ekranları parselleyen Star TV’nin günlük dizisi Beni Affet’e rakip olarak yayınlanmaya başlanan Hıçkırık dizisinin tekrarını 09:00’a koyan Kanal D çok özel bir tanıtım da yapmış oldu.

Hıçkırık tekrar bölümü

Hıçkırık dizisi yeni bölümü yayınlandıktan sonra bir gün sonra 09:00’da son yayınlanan yeni bölüm izleyici ile tekrarsız olarak buluşacak. Kanal D’nin hafta içi programında Magazin D (Canlı) 11.30 Nursel’le Evin Tadı (Yeni Bölüm) gibi programlarda yer alacak.

Hıçkırık Dizisi oyuncu kadrosu için tıklayınızHıçkırık kenan

Hıçkırık Dizisi tekrarları da sabah müsait olan bayanları ekran başına toplayacaktır. Daha önce Kanal D sabah 9’da Alın Yazım isimli bir günlük dizinin yeni bölümünü yayınlamış ancak ne yazık ki sabah çok erken saat olması sebebi ile tutunamayarak final kararı almıştı.

Kanal D daha önce bir günlük dizide ne yazık ki tutunamadı. Umarım Star Tv’nin Adını Sen Koy dizisinde yakaladığı başarıyı Kanal D’de Hıçkırık dizisinde yakalayabilir.