Adını Sen Koy 259. Bölüm Tüyoları 11 Ocak Koray Şirkete Girecek

Adını Sen Koy’da 52. haftanın sonlarına doğru yaklaşıyoruz. Adını Sen Koy’un 11 ocak perşembe akşamı ekranlara gelecek yeni bölümünde neler yaşanacak bilemiyoruz ama sizlere Adını Sen Koy’dan bir kaç tüyo verelim.

Zehra Ömer’den açık açık ayrılmayı istiyor; bunun en önemli sebebi Ömer’in saçma sapan bir şüphe yüzünden Zehra’ya düğün gecesini ve evliliği zehir etmesi. Zehra Ömer’e deliler gibi aşıktı; aşıktı diyorum; zira Zehra artık Ömer’den boşanmayı bile kafasına koymuş. Bura da Ömer’in tek kurtuluş yolu var Zehra’yı gerçekten sevdiğini ona ispat etmek. Ben Ömer’e güveniyorum kesinlikle Zehra’dan ayrılmayacak ve Zehra’ya olan aşkını Zehra’nın aklına mıh gibi kazıyacak.

Ömer ve Zehra arasında devam eden aşk sahneleri hepimizin içini ısıtacak. Yaklaşık 1 aydır çektiğimiz çilenin sonunda aşk bizi ısıtacak; ancak Bahşende bizleri buz gibi edecek. Bahşende meselesinin bitmesine çok az kaldı ama hangi kötü sessiz sedasız aramızdan ayrıldı ki? Tabi ki hiçbiri

Adını Sen Koy’da Bahşende Ömer ve Zehra’nın arasını bozukken bozmayı başaramadı; Ömer gerçekleri öğrendikten sonra bunu başarması neredeyse imkansız. Bahşende’ye tepki olarak Ömer Zehra ile birlikte çoğu sahneye mahallede çektiler muhtemelen Bahşende gelin ile birlikte oğlanı da evden kaçırdı.

Adını Sen Koy 259. Bölüm

Koray cephesinde ise işler baya değişti. Kervancıoğlu holdinge giren Ömer’e yakın olan Koray artık mahalle sahnelerinden çok Kerem ve Sabah sahnelerinde bizlerle olacak. Koray’a talip nereden çıkacak? Koray Ömer’in şirkettte Nihat’tan sonra eli ayağı olacak; ancak Sacit ve Bahşende arasında bir iş birliği mi gelecek hep birlikte göreceğiz?

Adını Sen Koy 11 ocak

Adını Sen Koy 52. Hafta 2. Fragmanı

Şimdi sizler için Adını Sen Koy setinden bir videoyu sizlerle paylaşacağız.