Kördüğüm 162. Bölüm Özeti 15 ocak Tapu Godbharai’de Rezil Oluyor

Kördüğüm 162. Bölümü ile 15 ocak pazartesi günü izleyicisi karşısında olacak. Veer’in içeriden çıkması sonrası Tapu’nun hamileliğinin 7. ayı sebebi ile bir tören yapılmasına karar verilir. Diğer taraftan Radhod hain bir plan daha yapar. Veer Radhod’a güvenerek en büyük hatayı yapacaktır.

Kördüğüm 14 ocak özeti

,Veer ve Ichha’nın  yatak odasında konuşmaları ile başlar; Veer, Ichha’ya neden babası Bay Rathod’u polis karakolunda görmekten endişe duyduğunu sorar. Veer her şeyin yolunda olup olmadığını merak ediyor, ancak Ichha her zamanki gibi susuyor.

Tapu ise elind meyve suyu ile girer ve  Ichha’nın Veer’e gebelik ile ilgili şeyleri söylemiş olabileceğinden dolayı çok korkar. Veer çıkınca Tapu Ichha’yı durdurur ve  Veer’e gerçeği anlatmamasını onun doğru zamanda gerçeği anlatıp oradan ayrılacağını söyler.

Kördüğüm 162. Bölüm 1

Tapu için evde godbharai verilmesi konuşulur. Veer Tapu’ya  Bay Rathod’un davranışlarından rahatsız olmamasını söyledi. Mai’nin Bay Rathod hakkındaki her şeyi  anlattığını bu yüzden Bay Rathod’un ona yaklaşmayacağından emin olmasını söyledi. Veer Tapu’ya yarın yapılacak godbharai için ne istediğini sorar.

Veer, Tapu’ya hapisteyken yaptıkları ve Ichha’yı destekleri için bir kez daha teşekkür eder ve kendisi için her şeyi yapabileceğini gördüğünü söyler. Divya, Tappu’ya godbharai’sinde sunmayı planladığı tüm hediyeleri düzenler

Kördüğüm 162. Bölüm 2

.

Nani ise Ichha’yı sinir etmek için odasına gelir ve kıskanıp kıskanmadığını sorar. . Tapu’ya yapılan hazırlıklar Ichha’yı kıskandırır ve Tappu’nun artık duygularıyla oynamasına izin vermemesi gerektiğine karar verir.

Ichha bu  Godbharai’nin olmaması için sürekli Tapu’ya gerçeği söylemesini söyler ve onu sıkıştırır. Gecenin ilerleyen saatlerinde Ichcha, Muslukların odasına gider ve herkese yarın kadar gerçeği söylemezse, kendi başına yapmak zorunda kalacağını söyler. Veer gelince Ichha oadadn ayrılır.

Godbharai için Veer bir küpe takımı almıştır Tapu’ya. Tapu küpeye önce sevinse de Divya böyle küçük bir hediye ile hayal kırıklığına uğraması gerektiğini çünkü Ichha’nın her şeye sahip olduğunu ancak kendisinin bir küçük küpe ile yetineceğini söyler.

Kördüğüm 14 ocak

Bir yanda Godbharai  devam ederken Satya ve Canchi ile Radhod ormanda buluşur. RAdhod aslında Veer’in güvenini kazanmıştır ve Satya’ya kaçması için para ve pasaport verir.  Godbharai  bir kaç bayan bebeğin babası ile ilgili sorular sorunca ortalık karışır ve  Godbharai Tapu’ya zehir olur. Tapu’nun yanında Nani vardır.