Ufak Tefek Cinayetler Merve’nin Evini Kim Satıl Aldı? İşte Cevabı

Ufak Tefek Cinayetler dizisi sırlarla dolu farklı ekran macerasında izleyicisi karşısına çıkmaya devam ediyor. Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Merve’nin evinin satılması gerektiği fragmanda görülüyor. Zira dizi de Merve’nin abisi Rıza’nın çevirdiği işler ile Serhan’ın Karun kadar zengin olan şirketi batıverdi. Olan tabi ki Serhan’a oldu.

Gelelim Serhan ve Merve’nin daha açık olmak gerekirse Sarmaşık sitesinin en güzel bahçeli evinin yeni sahibinin kim olacağına; zira o ev herkesin para verip almak isteyeceği bir ev; ancak bazılarının özel hedefleri ve planları var

Güncelleme 10.01.2017

Evi alan Pelin ve Taylan oldu; aslında Taylan aldı denemez zira Pelin babasına ikinci torun sözü vererek babasından borç para aldı ve Sarmaşık’ta bulunan en gösterişli evinde sahibi oldu. frrr 6

İlk akla gelen Taylan ve Pelin

Zaten Taylan’ın parasının bir kısmını Serhan’ın şirketinde olduğunu biliyoruz; bu durumda Pelin ve Taylan ev çok kelepir olmadığı sürece o evi alamaz. Pelin evi en çok almak isteyen aday; zira Merve onu bir kaç kez çok büyük şekilde rezil etti. Pelin Sarmaşıkta hakimiyet kurmak istiyor; özellikle Merve’den sonra ki dönemde evi almak onun için çok büyük avantaj olacak.

 

Ufak Tefek Cinayetler Mervenin Evi

İkinci aday Mehmet ve Burcu?

Burcu uzun zamandır Sarmaşıkta oturmak istediğini Mehmet’e söylüyordu. Peki Mehmet alır mı o evi?

Serhan Sarmaşık sokağında bir çok zenginin parasını yöneten şirketin başındaydı şirket batınca Sarmaşıkta Serhan’ın para kazandırdığı herkes bir anda fakirliğe dönmek zorunda kaldı. Bu nedenle Sarmaşıkta sadece Serhan ve Merve’nin evi değil daha bir çok ev satılığa çıkacak. Bu nedenle Mehmet zaten yaşadığı ekonomik sıkıntı da Sarmaşıkta Pelin ile gireceği rekabetten zararlı çıkacağını düşünerek evi almaktan ve Pelin’e rakip olmaktan vazgeçecek?

Mehmet ticaret adamı zaten Burcu’yu bir kere ikna etti bir kere daha edebilir; ayrıca Mehmet’in parasının bir kısmı da Serhan’ın şirketinde batmış olabilir. Gelelim ikinci aday Pelin ve Taylan’a Son seçenek Edip ve Oya

Ufak Tefek Cinayetler Merve

Son olarak Edip ve Oya

Edip çok zengin bir adam değil; en azından düşmanın evini gelip Pelin ile rekabet edip neden alsın ki? Düşmanını kendine yakın tutmak için mi imkansız? Hem Oya o evi almak istedikten sonra Edip gelip de gizliden o eve alıcı çıkmaz bu seçenek çok ütopik.

Evi Oya almaz zira Oya Merve’ye rakip olmak yada Merve’nin canını yakmak gibi bir amacı yok. Bu durumda bence evi yine Taylan ve Pelin alacak; zira o evin Merve için ne kadar değerli olduğunun farkında ve Merve’nin nasıl çılgına döneceğini biliyor ev sahibi olarak karşısına o çıktığında. Ayrıca onun eve ihiyacı yok zaten Sarmaşıtka güzel bir evi var o evde kiracı olarak Merve oturmaya devam eder o da ev sahibi olur.

 

Ufak Tefek Cinayetler 11. Bölüm Fragmanı