Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti 25 Ocak Tüyoları Zehra Şirkete Döner

Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti

Emniyette komiserin yanına giden Ömer Komiserden beklemediği bir cevap alır. Müge kaçmıştır, polis peşindedir; ancak Müge yakalanamamıştır. Müge ise sonunda Nihat ile irtibata geçer ve Ayşe’nin elinde olduğunu ve onu öldüreceğini söyler.

Ömer ve Zehra Müge’yi ararken Müge’nin tek amacı vardır Ayşe’yi öldürerek tüm Kervancıoğullarından intikam almaktır. Ayşe ise Müge’nin bir anlık dikkatsizliğinden yararlanır ve pencereden yardım çağırır; ancak Müge müdahale eder ve Ayşe’yi tekrar bağlar.

Ömer ve Zehra ise sonunda Müge’nin izini bulur. Ömer ve Zehra vakit kaybetmeden Müge’nin evine gider. Ömer Müge’nin Ayşeye zarar vermiş olabileceğinden çok korkmaktadır. Zehra ise Ayşe’nin sağ sağlam evine döneceğinden emindir.

Zehra ve Ömer sonunda Müge’nin evine gelir. Müge Ayşe’yi kaçırır ve çatıya çıkarır amacı herkesin önünde ondan kurtulmaktır. Zehra Müge’nin bir anlık dikkatsizliğinden yararlanır ve Ayşe’yi kurtarır. Müge çatıdan düşer ve ölüm ile yüzleşir.gfff 1

Adını Sen Koy 268. Bölümde Neler Oldu?

Ömer, Zehra ve Nihat Ayşe’nin eve gelmemesi ile büyük bir panik yaşar. Ayşe’yi her yerde arayan Ömer ve Zehra onu bulmayınca Emniyetten yardım almaya karar verirler. Ömer Ayşe’nin kendilerini bu kadar korkutacak bir iş yapmayacağından emindir; zira evde Asya’da vardır. Bu durumda Ayşe kesin olarak kaçırılmış yada başına bir iş gelmiştir.

Adını Sen Koy 269. Bölüm 1

Adını Sen Koy’da Bu Hafta

Adını Sen Koy’da bugün yeni bir fotoğrafı sizlerle paylaşmak istiyoruz. Setten gelen fotoğrafta Zehra’nın tekrar Kervancıoğlu şirketine döndüğünü görüyoruz; bu da demek oluyor ki Ayşe’nin Zehra ve Ömer’in arasında girmesi ile her şey düzelecek ve Zehra şirkete geri dönecek. Adını Sen Koy 269. Bölüm

Adını Sen Koy 269. Bölüm özeti şuanda yayınlanmasa da Ayşe’nin Ömer ve Zehra’nın birbirlerine gerçekten aşık olduğuna inanmadığı Ayşe’nin mahalle çekimlerinden sonra Ömer  ve Zehra arasında ki problemlerin çözüldüğünü görebiliriz. Ömer ve Zehra’yı tekrar bir araya getiren de Ayşe olacaktır muhtemelen.

Zehra ve Ayşe bir şirket kurma peşindeydi; Ayşe bu yeni butik şirket işinden vazgeçmiş olacak ki Zehra şirkette tekrar işe başlamış. Şirkette ise bir aşk kokusu çıkacak gibi. Koray için şirkette iki seçenek var bunlardan biri Selin diğeri de Özge. Tabi bir de mahalle de Canan var. Bakalım Koray’ımıza hangisini yazacak senarist.

Benim merak ettiğim Zehra ve Ömer’in arası düzeldikten sonra Ömer ve Zehra arasında nasıl bir sıkıntı çıkaracaklar. Sıkıntı çıkmazsa Ömer ve Zehra sonunda karı koca olacaktır ama bunun sezon sonunda olacağını tahmin ediyoruz; bu nedenle de muhtemelen Bahşende’nin hain planı devreye girecek ve muhtemelen Bahşende Zehra ile ilgili yaptırdığı araştırma sonucunda onun gerçek ailesinin Salim de olmadığını göreceğiz. Bahşende Zehra ile ilgili bu gerçeği kullanacak gibi.

 

Adını Sen Koy 269. Bölüm Özeti 25 Ocak Tüyoları Zehra Şirkete Döner (1 Yorum)