Adını Sen Koy 289. Bölüm Özeti 22 Şubat Ayşe Jülide’yi Öğrenir

Adını Sen Koy’da 289. bölüm 22 şubat perşembe akşamı izleyicisi karşısına çıkacak. Adını Sen Koy 289. Bölümde Jülide ile Zehra buluşacaklar. Jülide Zehra’ya neden Ömer’den boşanmasını istemediğini anlatacaktır; ancak geçmiş ile ilgili konuşmalar tamamlanmadan Ömer Zehra’yı almaya gelince Jülide ve Zehra ayrılmak zorunda kalır.

Jülide’nin kocası ne yazık ki evlatları ile konuşmasına izin vermemektedir. Jülide’nin Ömer ve Ayşe ile görüşmesi imkansızdır. Jülide’nin ortaya çıkma amacı Ömer ve Zehra’nın evliliğini kurtarmaktır; ancak Zehra Jülide meselesinden Ömer’e bahsedemese de Ayşe’ye bahseder. Ayşe annesi ile ilgili hiç bir şey duymak istemez; ancak annesinin neden Zehra’ya geldiğini ve yıllar sonra neden ortaya çıktığını da bir türlü anlayamaz. Peki Jülide’nin kocası kimdir ve neden Jülide’ye evlatları ile konuşmasını ve görüşmesini yasaklar. Zehra ise Jülide’nin neden Ömer ve Ayşe’nin karşısına çıkmadığını bir türlü anlayamaz.

Salim ve Cevriye aşkının arasında kara kediler dolaşmaktadır. Şükran Cevriye’nin Salim’i beğendiğini fark etmiştir; zira Salim’i biri ile görüşeceği gerçeği Cevriye’nin yüreğini hoplatmıştır; Salim ise asla rengini belli etmemektedir; ancak Cevriye dendiğinde Salim’in de gözleri ışımaktadır. Şükran yapacağı bir plan ile hem Cevriye ve Salim’i bir araya getirecek hemde kendilerinin onları yakıştırdığını söyleyecektir. Bakalım Cevriye ve Salim’in bu öneriye tepkisi nasıl olacak?

Adını Sen Koy 22 şubat 1

Özge ise maddi sıkıntılar çektiğinin şirket çalışanları ve yöneticileri tarafından bilinmesini asla istememektedir. Kendisinin kötü bir mahalleden gelmesi sebebi ile hor gürüleceğinden korkan Özge Koray’ın bu sırrı saklayamadığını düşünmektedir.  Özge Koray’ın diğer insanlardan farklı olduğunu anlar ama bir türlü Koray’a güvenip ördüğü duvarları yıkamaz.

Sabah ise İdil’in gelmesinden sonra Kerem’in eski Kerem olduğunu düşünmektedir; zira Kerem bir anda değişmiştir. İşe bile gelmez olan Kerem’in yanında hep İdil denen kız vardır. Adını Sen Koy 289. Bölüm 1