Adını Sen Koy 2. Sezon Ne Zaman Bitecek? 2018 (2. Sezon Finali)

Adını Sen Koy dizisi 3. sezona başladı ama hiç de iyi başlamadı. Adını Sen Koy dizisi 3. sezonda yeni oyuncular ve yeni senaryo ile çok düşük  reytingler aldı ve bunun sonunda Star Tv Adını Sen Koy dizisi için final kararı aldı. Adını Sen Koy dizisi 390. bölümü ile 19 ekim 2018 cuma günü 15.30 da final bölümü ile ekranlara gelecek.

Adını Sen Koy neden final yapıyor? Detaylar için tıklayınız Neden final Yapıyor?

Güncelleme 30 nisan: Adını Sen Koy dizisi sezon finali tarihi belli oldu. Adını Sen Koy dizisi 8 Haziran cuma günü 365. bölümü ile sezon finali yaparak izleyicisine veda edecek. Adını Sen Koy dizisi yeni sezona ise 366. bölüm ile eylül ayında başlayacak.

Güncelleme: Adını Sen Koy 2. Sezon bitiş tarihi ile ilgili bir açıklama yok ancak; Adını Sen Koy dizisi toplamda en az 4 sezon çekilecek. Channes Film Festivalinde yayınlanan Adını Sen Koy tanıtım bildirgesinde Adını Sen Koy dizisi için en az 600 bölüm yayınlanma garantisi verildi yurt dışı taliplilere

Star Tv ekranlarında izleyicisi karşısına çıkmaya devam eden ve aldığı çok yüksek reytingler ile hem yapımcısın hemde kanalını çok sevindiren Adını Sen Koy dizisinde bir sezonun daha sonuna yaklaştık. İzleyicinin hayranlıkla izlediği Adını Sen Koy dizisinde artık sezon finali senaryoları konuşulmaya başlandı. Bilindiği üzere Adını Sen Koy dizisi sezona ilk ara veren günlük dizilerden olacak.

Adını Sen Koy dizisi 1. sezonunu 180. bölümü ile 26 mayıs cuma günü bitirmişti. Adını Sen Koy dizisinin bu sezon haziran ayı ortalarında sezon finali yaparak ekranlara veda etmesi bekleniyor. Geçen sezon özel istek üzerine Adını Sen Koy seti Ramazan ayı başlamadan tamamlanmış ve oyuncular oruç oruç dizi çekmek zorunda kalmamıştı. Bu sezon reytinglerin çok yüksek olması sebebi ile sezon Ramazan ayında da çekimlerin devam etmesi haziran ayının 15’i gibi 2. sezon finali gerçekleşerek izleyici veda edilmesi bekleniyor.

Bir Adını Sen Koy izleyicisi olarak kendi kendime bu sezon bitmek üzere peki neler yaşandı bu sezon diye soruyorum Ömer’in annesi ve düğün haricinde neredeyse elle tutulur bir şey yok. Bu da Adını Sen Koy dizisinin 2. sezon çok yavaş ilerlediğinin en önemli delillerinden biri.

Özellikle Adını Sen Koy dizisinin son bölümlerinde koca bölüm için özet yazamaz hale geldik zira bölümlerin içi bomboş hep aynı şeyler dönüp dolaşıyor. Adını Sen Koy’da sezon finaline doğru senaryonun hızlanacağını öğrendik. Bakalım hızlanan senaryo da Ömer ve Zehra arasında gerçek bir evlilik olacak mı? Diğer taraftan izleyicinin kafasında ki önemli sorulardan biri Sabah’ın ailesi. Sabah gerçek anne ve babasına kavuşabilecek mi? Başka bir soru da Zehra’nın gerçek anne ve babasının kim olduğu. İnşallah izleyicinin kafasında ki tüm sorular cevaplandırılarak sezon finali yapılır.

Adını Sen Koy 2. Sezon Sezon Finali Ne Zaman?

Adını Sen Koy 2. Sezon sezon finali kesin olarak belli değil ancak Star Tv sürekli haziran ayına kadar günlük dizileri yayınlamak istiyor bu nedenle de Adını Sen Koy 2. Sezon 8 haziran 2018’de sezon finali yaparak erkanlara veda edecektir diye tahmin ediyorum.

Tahminimizce Adını Sen Koy dizisi 2. sezon 2 hafta uzayarak 365. bölüm ile sezon finali yaparak 8 haziran cuma günü ekran macerasına kısa bir ara verecektir.

 

Adını Sen Koy 2. Sezon Ne Zaman Bitecek? 2018 (2. Sezon Finali) (7 Yorum)

  1. Yorumunuzu buraya yazabilirsiniz.
    Men bu dizini cox sevirem.1il olar bu diziye baxiram.Zehra veOmer sizi cox sevirik…