Adını Sen Koy 297. Bölüm Özeti 6 Mart Analizi

Adını Sen Koy 297. Bölüm ile ekranlardaydı bu akşam. En son Ayşe elindeki kutuyu abisinin yanında düşürmüş ve abisinin tepkisinden korkmuştu. Neyse ki beklenilen olmadı, Ömer kutuyu Ayşe’nin sanıp geri ona verdi ve bir kez daha acı dolu çocukluğuna döndü. Çaresiz bir o kadarda korkak bir çocuk sanki o tatlı şirin zorba Ömer değilde yaşadıkları yüzünden çocukluğunu yaşayamayan küçük Emrah gibiydi ilgi ve şefkate aç küçük bir çocuk gibi bunca acıdan sonra bir de Mehmet beyin alttan alttan Zehra’ya yazması Ömer’de ki beyin devlerini hepten yakar karısını kıskanan bir adam olarak aramalara cevap verip sert tepki göstermesi gelen mesajları merak edip bakmaya çalışması gayet doğal fakat bunu anlatamaması çok acı

Ayşe Zehra’nın yerine annesiyle buluşmaya kendisi gitti ve eşyaları verdi bunların evde bulunması yanlış deyip annesinin gitmesini istedi. Jülide tüm acılarını kalbine gömerek gitmek istedi; fakat Ayşe annesine olan özlemi yüzünden Jülide’nin gitmesine izin vermedi.

Yılların acısıyla anne diye haykırıp gözyaşlarıyla annesine sarıldı sanki hiç bırakmak istemiyormuş gibi duygu dolu anlar Asya’nın araya girmesiyle son bulur. Asya’da anneannesini görünce çok mutlu olur. Ömer ve Zehra çalışma odasında baş başa güzel muhabbetler ederken Bahşende’nin çağırması üzerine tüm huzur bi anda bozulur. Salona gelen Zehra Bahşende’nin Jülide’yle buluştuğunu biliyorum demesi üzerine endişelenir fakat tam o sırada Ayşe Asya’yla salona giriş yapar.

Sabah ve Kerem ise aralarındaki buzu eritmiş yeni bir başlangıca adım atmıştır. Dünyayı gezme planları da buna dahildir. İkisi de çok heyecanlı ve mutludur Canan’sa en az onlar kadar mutludur sonuçta bu mutluluğun mimarisi Canan’dır.

Adını Sen Koy 297. Bölüm resimleri 1
Günlerdir beklenen
Herkesçe istenen
Sanırım o gün geldi
Yoktur galiba bilmeyen

Kekler çaylar
Edilir güzel laflar
Böyle güzel bir bölümde
Çok mutlu olur fanlar

Karadenizin çayı
Bir başkadır tadı
Güzel sohbetlere yelken açar
Bölgenin çoktur bunda payı

Yaralar sarılacak
Geçmiş geçmişte kalacak
Ömer ve zehra
Yakında mutlu olacak

Kıskanç tavirlar
Güzel muhabbet kurarlar
Biz böyle istiyoruz
Inşallah daha mutlu olurlar