Gelinim Mutfakta Yarışmacıları Kimler? Gelinim Mutfakta Gelinleri Kaynanaları Kimler?

Kanal D iç yapımlar gündüz programları için tekrar atağa kalktı. Daha önce bir çok program deneyen ancak bir türlü beklediği reytingleri alamayan Kanal D bu sefer uzun soluklu bir yarışma işine girdi. Hem yemek var hem gelin kaynana hemde ödüllü yarışma. Bu sefer Gelinim Mutfakta yarışması konsepti çok iyi.

 Gelinim Mutfakta Yarışmacıları

 Gelinim Mutfakta Elif

Elif hanım aslen Giresun’ludur ve  şu an İstanbul’da yaşamaktadır. Kaynanası Hülya hanım ile bir birlerine hiç benzemeyen Elif hanım oldukça açık sözlü ve sert mizaçlıdır. Elif hanım kaynanasından hiç kormayan ve ağzına geleni söyleyen bir insandır. Oğullarını görmek için geline kaynananın muhtaç olduğu belirten Elif hanım düşman başına bir gelindir. Elif de aynı kaynanası gibi sakin bir gelin. Yaptıkları yemeklere oldukça güveniyor ve kaynanasının aramadan lezzeti ile kendi tabağını bulacağına inanıyor.

 Gelinim Mutfakta Hülya

Hülya hanım Elif hanım kaynanasıdır. Öyle tartışmacı bir kaynana bir değildir gelini Elif hanıma boyun eğmekte bulmuştur çözümü. Hülya hanım tatlı bir insandır ve aslen Kars’lıdır. İstanbul’da yaşayan Hülya hanım huy açısından gelini Elif hanıma hiç benzememektedir. Hülya hanım bu yarışmaya gelinime araba alacağım diye gelmiştir. Gerçekte ise Elif hanıma zaten kayın babası çok iyi bir araba almıştır.

 Gelinim Mutfakta Bilge

Gelinim Mutfakta yarışmasına 11 haziran pazartesi gelen Bilge hanı 1994 doğumludur ve  24 yaşındadır. 1 senedir Münevver hanımın oğlu ile sözlüdür ve şuanda nişanlı olarak düğünü beklemektedir. Bilge hanım İstanbul’da yaşasaydı aslen Artvin Hopa’lıdır

Gelinim Mutfakta Münevver 

Münevver hanım 46 yaşındadır. Münevver hanım yıllarca muhasebeci  olarak çalışmaktadır ancak son yıllarda Muhasebeci olarak mesleğini yapmamaktadır. Münevver hanım aslen Kayserili’dir. Gelinim Mutfakta yarışmasına Münevver hanım ve gelini 11 haziran pazartesi günü yarışmacı olarak geldi.

Özlem ARGÜN

Özlem Nurten hanımın gelinidir. Hem özlem hanım hemde Nurten hanım çok cana yakın ve uyumlu iki güzel insan. Özlem hanım aslen Kastamonu’lu ancak İstanbul’da yaşıyor. Kaynanası Nurten hanımı çok seviyor ve altınları kazancaklarından emin

Nurten ARGÜN

Kaynana Nurten hanım çok cici bir insan. İstanbul’da yaşayan Nurten hanım kısa saç stili ile çok beğenildi. İstanbul’da ki milyonlarca hemşirisi gibi Nurten hanımda Aslen Sivas’lı

Gülbeyaz Işık

Gülbeyaz Işık ve gelini Başak Işık 8. hafta yani 30 nisan 2018 pazartesi günü Gelim Sensin yarışmasına katıldı. Kastamonu’dan gelen Gülbeyaz Işık hanım iddialı bir kaynana. Gelinin çok seven Gülbeyaz hanım bakalım gelininin tabağını bulabilecek mi?

Başak Işık

İzmir’den gelen Başak hanımın annesi Adanalı babası ise İzmir’li. Başak hanım ise  2.5 yıldır evli ve akademik olarak Aşçılık bölümü mezunu. Bebeği olmayan Başak hanım hem anne tarafı Adana hemde baba tarafı İzmir yöresinin geniş mutfaklarına hakim. Kalemi ve defteri var yazmayı çizmeyi çok seviyor.  Başak Işık’ın kaynanası ise Gülbeyaz hanım

Gelinim Mutfakta Hüsniye KARABULUT

50 Yaşında, Yaşam Koçluğu Yapıyor. İki gelini olan Hüsniye KARABULUT büyük gelinin daha iyi yemek yaptığını düşünmekte. Gelini Hatice ise kaynanası Hüsniye’nin zor bir kaynana olduğunu düşünmekte.

Gelinim Mutfakta Hatice KARABULUT

Hatice KARABULUT 25 yaşında ev hanımı. Zor bir insan olduğunu hırslı ve inatlı olduğunu düşünüyor. Hatice hanımın İkra adında bir kızı var. Kocası Mustafa ise askerde.  Hatice gelinler arasında en uzun boylu ve en güzel olanı gibi. Mankeni andıran Hatice’nin ben bir cast ajansından bulunduğunu düşünüyorum.

Gelinim Mutfakta Suna Yüceöz (Elendi 8 Haziran)

Yurdanur Yüceöz’ün kaynanasıdır. Uyumlu ılımlı bir insandır. Gelinim Mutfakta yarışmasının sıkı takipçisidir. 

 Gelinim Mutfakta Yurdanur Yüceöz(Elendi 8 Haziran)

Suna Yüceöz’ün gelinidir. Yurdanur Gelinim Mutfakta yarışmasına oldukça iddialı geldi. Çevresinde yaptığı güzel yemekleri ile tanınan ve yemek yapmayı çok seven gelin Yurdanur’a başarılar diliyoruz. Yurdanur Yüceöz gelinlerin masalarını tek tek gezdi. Yurdanur silik bir karakter değil daha basık bir karakter.  

 Gelinim Mutfakta Elif Akçam(Elendi 25 Mayıs)

Elif hanım gelir gelmez güzelliği ile dikkat çekti; ancak kekin yüzünü pişiremeyince kendi kaynanası Çiğdem hanımdan da 1 puan aldı.

Gelinim Mutfakta Çiğdem AKÇAM(Elendi 25 Mayıs)

Güvenlik görevlisi; çok sert bir kaynana. Soy isminin açıklamadı. elif hanımın kaynanası

Hüsne Akgün (Elendi 1 Haziran)

Hüsne Akgün deneyimli bir kaynanadır. Aslen Tokat’lıdır. Gelini Cennet’i çok sevmekte ve saygı duymaktadır. 

Cennet Akgün (Elendi 1 Haziran)

Cennet Akgün Hüsne Akgün’ün çok sevdiği gelinidir. Gelinim Mutfakta yarışmacısı Cennet 23 yıllık evlidir ve memleketi Sivas’tır. Cennet iki çocuk annesidir. Cennetin çocuklarının biri 10 yaşında diğeri de 4 yaşındadır. 

 

 Gelinim Mutfakta Elif ÇELİK(Elendi 6 Nisan)

Elif Çelik, 29 yaşında ev hanımı. 7 yıldır evli ve 2 çocuk annesidir. Mutfak en çok olmak iste

 Gelinim Mutfakta Gülseren ÇELİK(Elendi 6 Nisan)

Gülseren Çelik, 54 yaşında ev hanımı.

 

 Gelinim Mutfakta Cansu Şöhret(Elendi 20 Nisan)

Cansu Şöhret, 28 yaşında ve Grafiker.

 Gelinim Mutfakta Sevgül KIROĞLU(Elendi 20 Nisan)

Sevgül Kıroğlu, 51 yaşında ve ev hanımı.

Gelinim Mutfakta Hanife Kuvel(Elendi 4 Mayıs)

Başak Kuvel’in kaynanası. ev hanımı olan Hanife hanım tam bir Karadenizli. Karadeniz kadını olan Hanife hanım aslen Rize doğumlu. İki oğlu olan Hanife hanım geleni Başak’tan çok memnun görünüyor. 

 Gelinim Mutfakta Başak Kuvel(Elendi 4 Mayıs)

Hanife Kuvel’in gelini olan Başak hanım 3,5 yıllık evlidir. İstanbul doğan ve yaşayan Başak hanım hayatından çok mutlu. Güzel yemek yapan Başak hanım Gelinim Mutfakta yarışmasından altınlar evine dönmek istiyor. 

Gelinim Mutfakta Necla Elendi (27 Nisan)

Necla hanım tüm kaynanaları gelinin tabaklarını bulmakla suçladı ve ben bu işi açıktan yapacağım dedi ve gelinlerin tepkisi ile karşılaştı.

 Gelinim Mutfakta Özlem Elendi(27 Nisan)

Özlem hanım Gelinim Mutfakta yarışmasına çok iddialı başladı. Hatice’yi de açık açık tehdit etti. Seni ben göndereceğim diyen Özlem hanım bakalım ilk haftaya nasıl başlayacak.

 Gelinim Mutfakta Müzeyyen Büyükcengiz (Elendi 11 Mayıs)

Müzeyyen Büyükcengiz, Gaziantep doğumludur ve Gülşah Gül’ün kaynanasıdır. 

 Gelinim Mutfakta Gülşah Gül(Elendi 11 Mayıs)

Gülşah Gül. Siirt doğumlu, ev hanımı ve 17 aylık bir kızı vardır. 

Emel -5. Hafta Elendi

Emel Gelinim Mutfakta yarışmasına Ayşegül Güven elendikten sonra 2. hafta yarışmacısı olarak gelmiştir. Kaynanasının ismi ise Güler’dir.

Güler -5. hafta Elendi-

Güler hanım Emel’in kaynanasıdır. Güler yüzlü tatlı dilli ve sakin bir bayandır. Gelini emel’i de kızı gibi sevmektedir ve gelinine sonsuz güvenmektedir.

Gelinim Mutfakta Arzu Cihan -Elendi 4. Hafta-

28 yaşında. Bilezikleri almak için geldi. Yalnızca gelinlere değil kaynanalara da yemek yapmayı öğretmeye geldi.

Arzu hanım Saniye hanım gelinidir. Saniye hanım gelinin hem güzel hem ahlaklı hemde çok güzel yemek yaptoğını belirtmekte ve gelinine çok güvenmektedir. 

Gelinim Mutfakta Saniye Cihan  -Elendi 4. Hafta-

Ordulu 53 Yaşında.  Saniye hanım Karadenizli bir kadın. Tuttuğunu koparan bir tip. Gelinin kendi yetiştirdi.

Gelinim Mutfakta’nın en komik en sempatik kaynanasıdır. Müziklerde oynak el ve bilek hareketleri ile dikkat çekmektedir. Başı kapalı olan kaynana Saniye’dir kendi gibi bir kadın isteyen oğlu da tesettürli bir kız olan Arzu ile evlenmiştir. Saniye gelinine çok güvenmekte birinci olmasına kesin gözü ile bakmaktadır 

Gelinim Mutfakta Gülen Güven – Elendi 3. hafta

Gelinim Mutfakta kaynanası Gülen Güven Kastamonu’nun Cide ilçesinde doğmuş. 52 yaşında olan Gülen Güven gelinini sadece kendisi eleştirebilir.

Ayşegül Güven– Elendi 3. hafta

30 yaşında Yoga ve Plates eğitmeni. 6 yaşında bir kızı var. Kaynanasını idare etmek zorunda kalıyor. Güzel ve bakımlı bir kadın ama rakipleri görüntüsüne aldanmasın

Gelinim Mutfakta Keriman Ersan- Elendi 2. hafta

Keriman Ersan 71 yaşında. Gelininin güzel yaptığı yemekleri beğense de; bazen kötü yemek yaptığını ve sofrayı eksik kurduğunu açıkladı.

Gelinim Mutfakta Tuğçe Gülben Ersan –Elendi 2. hafta

Tuğçe Gülben Ersan 38 yaşında 5 yaşında kızı var. Web tasarım uzmanı. Çok yemek yapmayan Tuğçe Ersan acemi şansına güveniyor.

Gelinim Mutfakta Sunucusu Kimdir?

Gelinim Mutfakta yarışmasının sunuculuğunu ise Türkiye’nin önde gelen ses sanatçısı  ve sunucusu Fatih Ürek’e emanet edildi. Yani gündüz programı denip masraftan kaçılmadı. Hem konsepte hem mekana hemde sunucuya çok para ödendi.

Fatih Ürek’in sunumu ile hafta içi her gün 12:45 de izleyicisi karşısında olacak Gelinim Mutfakta programında ilk hafta 4 yarışmacı gelin kaynana olacak. Her hafta bir gelin kaynana ikilisi birinci olarak ödüle ulaşırken bir gelin kaynana da Gelinim Mutfakta  yarışmasına veda edecek. Fatih Ürek’in sunumuyla gelinler yarışıyor, kaynanalar puan veriyor!

Gelinim Mutfakta yarışması için Fatih Ürek stüdyoya da girdi ve Gelinim Mutfakta şarkısını seslendirdi.

Gelinim Mutfakta Programına Nasıl Başvuru Yapılır?

Başvuru Formu için tıklayınız Gelinim Mutfakta

Gelinim Mutfakta yarışmasında kaynanalar hiç bir şekilde hangi yemeği hangi gelin yaptı bilmeyecekler. Gelinler kendilerine verilen yemekleri yapıp sunumları ile kaynanalara sunacaklar kaynanalar her yemeğe puan verecek ve birinci açıklanacak.

Gelinim Mutfakta Resimleri

Gelinim Mutfakta Tanıtım Fragmanı

Gelinim Mutfakta Yarışmacıları Kimler? Gelinim Mutfakta Gelinleri Kaynanaları Kimler? (95 Yorum)

 1. Fatih bey bence bu kaynanalar gelinlerini kavga ettirip bu programı izleyicilerin başına yıkmayı planlıyor olabilir.Benim görüşüm böyle Fatih Bey.

 2. Dilek türkoğlu’na kesinlikle katilıyorum fatih bey httaraf tutuyor,hatice neden gitmiyor baydılar artik

 3. Fatih bey husniyenin numaralarına bayılıyormuş öyle diyor gerçekmiii biz anlamamıstık hiççç Allah Allah taraflı sunucu Fatıh sen bilezikleri hediye et bari haticeye yazık alamıyorya üzülmesinler yada maasamı bağladıkı acaba baydınız Fatıh Hüsniye Hatıce tarafsız bir sunucu yokmu madem batıce hüsniye gıtmiyecek sunucusu gıtsın🤗

 4. Başak. Özlem.elif. siz haticenin tırnağı olmazsınız haticenin guzeligini kıskanıyorsunuz başakı ekranda görmekten kına geldi artık başak gitsin ve haticeyle uraşma sarı çıyan Hatice o yarışmanın rengidir

 5. Bu hatice hala burdamı ya insanda az gurur olur kendi gıder iki kere elendi hala devam ediyor hani Husniye hanım biz puanları düşük alınca biz kendi isteğimizle giderız dıyordu noldu

 6. Bence basak gitsin kayin valideside gitsin insanij basini agritiyorlar gicik sesleriyle cok saygisiz kadin basagin kaynansi herkeze bir bir puvan veriyor bence ikiside gitmeli

 7. Basak cok negativ bir gelin , davranislari cok sacma , Haticeyi kiskaniyor , cirkin sey hemde cok cok cirkin

 8. Başak bir çevre kirliliği, çok sevdiğim programı Başak tan dolayı seyretmiyorum Başak ya gitsin yada biraz terbiyeli olsun

 9. Arkadaslar bu sozleri basa soyleyim lufen hatice hak etmiyor hanim efedin bir kiz hatice butun altinlari basak aliyor ve haticeyi soylu yordunuz. Insalah basak gider tam bir simarik

 10. Fatih bey gercekten taraf tuttuğunuzu düşünmeye başladım ,hatice kıskancın önde gideni yudanur bilezikleri aldı hatice kolunu bile kaldırmadı oynamak icin bende sadece başağı kıskanıyor zannediyordum, bilezik alan herkezi kıskanıyor hatice,kayınvalidesiyle ikisi hic samimi gelmiyor bana mutfağın kralicesi bilezikleri en cok alandır. Başkası alınca haksız yere almış oluyor hatice aldımı hakketti o zaman alda haket hatice dürüst ol sende al . Selamlar.

 11. Basak ve kayinvalidesi hanife hanim yuzunden programdan soguduk cok seviyesiz konusmalari ve hareketleri var gitseler memnun olucaz

 12. hatice çok güzel yemek yapıyor başarılı ve saygılı onur gelinler saygısız başak özlem fatih bey sizi tebrik ediyorum birde yemekleri dışardan bir gurme bakıp taşı ma puan verirse haksızlık olmaz teşekkür ediyorum

 13. Fatih bey Hatice yi niye bukadar tutuyorsunuz anlamadım. yani başak bileziklerini takarken öyle bir bakışınız vardiki.tarafsız olun lütfen.şuna tak diye kolunu çekişiniz.çok ilginc

 14. Fatif bey niye dorpul yapsin haticeye Basagin kaynasi ve yurdanurun kaynasi onlarda gelinlereine bees veriyor Bence haticenin hep kalsin

 15. bak dedigim çıktı haticenin kaynanası fatih beyin havuç dograma tiyosuyla 5 verdi.vay be düzene bak.yazık yazık

 16. fatih bey program güzel bide tarafsız olsaydınız on numara program olurdu.bu haticeyle bir anlaşmanızmı var neden göndermiyorsunuz.bugün bile özellikle onun havuçlarını dogradınız hayırdır kaynanasına işaretmi gönderdiniz.herkesin havuçlarını siz dograsadınız bu şüphe oluşmazdı.sizi seviyordum ama bu yarışmadaki adaletsizliginiz yüzünden sizin hakkınızdaki iyi düşünceler bitiyor.yeter gönder su haticeyi sinir ettiniz beni.kız eleniyor 2 kere onu bunu bahane ederek tuttunuz ayıptır ya.günahtır

 17. Hatice cok guzel yemek yapiyor harikalar yaratiyor tam bir hanim efendi insalah hatice basarili olur destekliyoruz

 18. Fatih bey yarışmacıların yemeğini başkaları değerlendirsin lütfen, belki o zaman hatice ağlamayı bırakır ,5 alınca güzel yaptım, 1 alınca haksızlık yaptınız oluyor iyi vallah

 19. kayınvaldeler haksızlık eddıyor basak cok saygısız uyarı yapın program seyrederkrn kotu ornek oluyar lezettin yanında konusmalara dıkkket edın

 20. Hatice ve husnuye hanim gitmesin onlari severek izliyoruz ekranlara guzel yakisiyorlar destekliyouz insalqh basarili olular

 21. Hatice neden gönderilmiyor diye düşünüyorum,haftanın düşük puanları adığı zamanlar,yok ramazan girdi ,yok elif görevine dönüyor anlamadım.bugünde 2.oldu. git hatice git ama artık görmek istemiyoruz.ışallah gönderirler u

 22. Suna kndini cok begenmis halbuki kndi ise ve gelini ise yaramiyor anca konusarak gosteris yapiyorlar sunanin tipine bakinca istahim kaciyor

 23. Suna hanım Başağa çok hakaret ediyor lüzumsuz şekilde bağırıyor.Herhalde Çiğdem hanım in yerine geçti.

 24. Hatice ve husniye hanım yarışmada kalsın diye prodüksiyon ne yapacağını şaşırdı.Cok komik:)

 25. Fatih bey bu hafta çok güzel bir senaryo izledik yarışmayı çok sevıyordum ama ıkı haftadır sırf Hüsniye hanımın reytıng arttırdığı düşüncesi ile ne guzel oyunlar oynamdığını gorunce fıkrım değişti acaba Elif neden kendi isteğiyle gitti gibi gösterildi🤔Adalet ilkelerine aykırı bence gerçi ben Kimse yanlısı değilim ama olmadı bakalım bu haffa yıne Hatıce düşük puan alırsa ne senaryo yazılacak merakla beklıyoruz😂👎🏿

 26. Ben haticenin kazanmasını isterim basak çok konuşuyor birde kaynanasına cay götürüyor öteki kaynanalara haksızlık yapıyor haticeye başarılar diliyorum

  • Hakkı hukuku bu kadar ıyı bilenlerin iki haftadır yapılan haksızlıklara daha once elenenlerin kul bakkına ses çıkarmaması şaşırtıcı taraflı hak hukuk olmaz 😡

 27. bu yaynın yanlı ve hakısız lıklarla dolu fatih sen adi birisin haticeye gözmü koydundA ONU KOLUYORSUN HAKSIZLIK YAPIYORSUN ADİAİNİZ O HATİCE VE CIRTLAK SESİYLE KAYNANASISI HAKSIZ YERE ORADA YA SEN YA YAPIMCCI KIZA GÖZ KOYDUNUZ YOKSA BU GERKSİZ BOŞ TENEKELER GİDERDİ

  • Tamamen reytıng oyunu çunkü bizim milletimiz böyle kavgacı döğüşçü Hüsniyeleri çok seviyo😂

 28. fatih bey haticeyle elif basagi cok kiskaniyorlar .sizde haksizlik yaptiniz .haticenin gidecegi hafta gelinleri elemediniz,basak güzel yapamiyorsa kayin valideler neden 5 veriyorlar.haticeyle elif basaktan korkuyorlar cünkü güclü bir rakip geldi.selamlar

 29. Fatih bey haticenin sac rengi nedir programınız cok güzel sizden ricam basak gitsin haksızlik cok sirf hatice ve elif ivin seyrediyorum ikisinden biri giderse izlemicem lutfen basaga bi dur diyin cok terbiyesiz kaynanasindan biraz örnek alsın

 30. bence profesyonel birinin olması gerek hatice haksızlıklar yüzünden gidecek nerdeyse biri daha yesin yemekleri puan versin

 31. hatice ve elif kalsın başak gitsin çok tebiyesiz bri başak hatice için izliyorum programı elif ve hatice çok başarılılar başak gitsin görgüsüz

 32. Bence artık başak bir dur denilmesi gerekiyor hem saygısız hem de herşeyi farklı yapıyor bu mübarek günde hak yiyor bence artık elenmesi değil diskalifiye olmali

  • Bu haftada hatıce duşuk pıan alırsa elenmesin diye Basak diskalıfıye edilir bence guzel fıkır😂

 33. Basak gitsin cok simarik hatice kalsin insalah hatice yarin guzel puvanlar alir cok guzel harika bir kiz hatice 🌹

 34. Haticeyi çekemiyorlar Hatice gederse yarışmanın tadı tuzu olmaz yenede o yarışmada ünlü aşçı olması şart

 35. O kaynanların yanında bir tane jüri olması lazım hakeden almıyor o bileziği çok saçma bir yarışma ben ordaki kaynanalara inanmıyorum 1 jüri şart orda ünlü aşćılardan biri olmalıdır o yarışmada

 36. O kaynanların yanında bir tane jüri olması lazım hakeden almıyor o bileziği çok saçma bir yarışma ben ordaki kaynanalara inanmıyorum 1 jüri şart orda ünlü aşćılardan biri olmalıdır o yarışmada

 37. Bence hatice elen mesin hatice elenirse. Poragama bakilmaz cok guzel bir kiz begenerek izliyoruz haticeyi yolu acik olsun ins

 38. Bu basak ne kadar terbiyesiz ne kadar saygisiz bir kadin o elenmedikce bir daha izlemiyicem elif haticeyle cok terbiyesz konusuyor kesinlikle o basak gitmeden bir daha izlemiyicem fatih bey insanlari cildirtiyor terbiyesiz bir gelin elenmesini istoyorum basak

 39. Haticeyi çok seviyorum onu gelinlerin üzmesinden çok rahatsızlık duyuyorum eleme anında o kalsın istiyorum hep 5 leri o alsın istiyorum inşaallah bir gün tanışırız Hatice seninle Allah hep yardımcın olsun eşinle ve çocuklarınla mutlu zamanlar geçirirsin umarım ❤️❤️❤️❤️❤️💕

 40. Haticenin gitmemesine cok sevindim.Hatice gitseydi Basagin saygisiz davranislarini izlemezdim artik.Elif ve Haticenin saygili davranislari 10 numara👏.Izleme sebebim ikisi.Zaten her yeni gelen Haticeye takik geliyor.Husniye hm az konusup haticeye destek olsun tabagini bulsun bugunku gibi.

  • Gerçekten başagın saygısız tavırları insanı çileden çıkartıyor.haksız yere puanları aldı Elensin artık yeter.Hatice ve Elif sonuna kadar arkanızdayız…

 41. Fatih bey sizi seviyoruz programınızıda bugüne kadar büyük bir zevkle neşeyle izliyorduk tâki bugüne kadar bugün Haticenin eleneceği bariz açık ve belliydi fakat programın reyting kaygısıyla bunu yapmamak için komik bir babane bulması bizi çok üzdü biz Hatice düşmanı değiliz ama adalet yanlısıyız diğer elenenlerin hakının yendiğini düşünüyoruz artık ayriyeten Hatice de kayınvalideside sıktı izleyenleri artık😬Keşke böyle bir hata olmasaydı bizce bundan sonra reytingler azalacak☺️🤗

 42. Burada oncelikle haticeyi hiç cekemiyorlar brnce sonrada elifi.Haticeyi cekemedikleri icin elif haric hepsinin bi derdi var onunla.Bana kalirsa dertleri haticeyi yenemeycekleri güçlü bir rakip buluyolar kendilerine göre bütün gelenler simdiye kadar bi elif uğraşmiyo onunda elinde lezzet oldugu için kendine guveniyodur.Ayni zmnada milletin kaynanasi kendilerine 5verince benim iyi yaptigimi biliyor da veriyor diyenler oluyo haticenin kaynanasi verince anlasma var deniliyo gerçekten hatice bu konuda sabirli davraniyo kendini cekemeyenlere karsi

 43. Allah aşkına düzgün bir program hergun izliyorum ama bu kadar da hak yenmez…ne lezzeti aramak var ne şekline bakmak var rastgele verilen o puanlar size bir gün sorulur kul hakkına girmeyin ….

 44. Hatice ve kayınvalidesini artık görmek istemiyorum,sanki progamı onlar yönetiyorlar seni de göndereceğiz diyorlar her gelene, Bence bir kerede olsa iki gelin birden elensin hatice ve elif gitsinler artık

 45. Burada elifi ve haticeyi çok seviyorum ama gulşahla çok oyun oynuyor yaşına gore davranmıyor BN 20 yasındasyım 14aylık evlıyım 6 aylık hamıleyım ve emin olun ki BN gulsahtan daha olgunun ve elif abla hatice abla sız herşeye inat iyi olun ve test yaptın mı elif abla inşallahAllah sanada nasıp eder bir evlat ve Kaynanalar gelınletınızın değerini bilin ama gulşahla başağı bılmesenızde olur onlar böle şımarık gelmiş şımarık giderler Allah YARDIMCINIZ olsun elof abla hatice abla ve hatice abla emınımkı senin evladın basak ve gulsahtan daha iyidir daha akıllıdır

 46. Bence gelinim mutfakta programı puanlamada kaynanalari 1 puan vermeye zorlayarak sartlandiriyor.o yüzden puanlama sonunda kişiler birbirine giriyor.ben bu programı düzenli izleyen biri olarak artık etik bulmuyorum.

 47. Ayyy lutfen artik su yarismaci elifin arkasindaki tavayi kaldirir misiniz lekesi o kadar gozumu yoruyor ki programi izleyemiyorum bile

 48. Fatih bey bunlar sadece konuşuyor elleri islemiyor sadece tartışıyorlar kaynanalarda kendi gelinini arıyor hepsi acaba benim gelinimin yemeğimi diye puanlamayi yapıyor bunlar boş puanlamayi kaynanalar değilde başkası yada siz yapsanız daha

 49. Ben haticeyi ve kaybanasini artık görmek istemiyorum okadar çok ve gereksiz konuşuyorlar ki kan beynine sicriyor onlar ne zaman konuşmaya başlasa kanalı değiştiriyorum sinir bozucular konuşma şekilleri çok kötü enerjini emiyorlar

  • Aynen katılıyorum Hatice ve Kaynanası çok sıktı artık çok ukalaca davranıyorlar Gitsinlerrr Lütfennn👉🏻

 50. Fatih bey ve cansu icin izliyorum hatice ve kayinvalidesi husniye hanim bike haticefen daha sevinli sen hic mi espriden bi gulumsefen anlamazsin surekli kavga bi iticilik ekranda ne isi var biz egkenmek icin izliyoruz ama zerresi kalmiyir saywsinde camsu favorisin sen.nese katitordun ve eminim hakettigin halde.elenecksin

 51. Hatice Hüsniye bence hakediyor belki de çok acimasiz gibi görünse de oraya kazanmaya geldiler sonuçta cansu üzgünüm kaynanan çok tatlı ama sana hicbirsekilde ısınamadım programi senin yüzünden izlemek dahi ıstemiyorum mm elif çok güzel ve yerinde mutavezi devam et bacim. Burda kazanmasını istediğim 2 kişi var hatice yada elif basarilar

 52. Cansu hamile boyle car car bagirip konusuyor.Hamile olmasa demekki diger kaynana gelinleri dovecek.Bu kadar çene nedir ya???Saygi sifir Cansu da.Butun kayinvaludelere laf yetistiriyor kayinvalidesi yerine.

 53. Hüsniye hanım çok terbiyesiz saygısız bir kadın çocuğu yaşındaki insanlarla bu kadar uğraşması ne kadar küçük bir insan olduğunu gösterir yazık acıyorum.

 54. Şu çiğdem uzun kalırsa izlemeyeceğim kesinn..sesini duymak bile sinir bozucu gelininden çok konuşuyor ve haksızlıkkkk yapıyor

 55. Şu Hüsniye Hatice nedir bu yaaaa..şimdi bide çiğdem Elif çıktı ..Fatih bey biraz haksızlık görüldüğü zaman durdurun bence çünkü çşrkin görünüyor izlerken telf açıp konuşasım geliyo ..Cansu ve Emel düzgün tatlı atışmalar ..diğerleri …….

 56. hala bir umut bekliyorum ekran.basinda elecekler.fiye hatice ve husniye cifti saygidizlik diz boyu kenfilerini izlediklerinde normal.nasil goruyorlar

 57. Benim favorim haticedir çünkü hakkını araması gerekiyor. Hakkınipi aramak çok konuşmak deyildir. Ama hüsniye hanım fazla konuşuyor.

 58. Husniye hanım ve gelini hatice gayet itici ayrıca iyi puan alamadığında haticenin tavır ve bakışları çok komik görünüyo ağlıycakmış gibi onların bağırmalarından bıktık cansu çok konuşuyormuş gibi görünebilir fakat son derece doğru konuşuyo ama hüsniye hanım susturmak için lezzet lezzet diye bağırırken ne kadar saygısız görünüyo kendini izlemesi gerek emelin üzerine oynamasınlar bence gayet hanım sessizliği yapı meselesi insanların yapılarını ve karakterlerini değil yemeklere puan verirse hüsniye hanım,daha da iznebilir bir program olur yada elensinler artık beş bilezik uğruna bu ne hırs bu yaştaki bir bayana hiç yakıştıramıyorum aşırı hırslı insanların kötü niyetli insanlar olduklarını ve tehlikeli insanlar olduklarını düşünüyorum

 59. Programınız çok güzel ama Hatice nin bağırıp çağırmalarıyla kötülaşiyon fatih Ürek çok güzel bir program sunucu herkes onun için izliyor

 60. Hatice ve kayınvalidesi Hüsniye hanım belliki ajansdan gelmiş. Oyunlarına diğerleride sinirleniyor yazık

 61. husniye vr hatice cifti ekran kirliligi gurultu kirliligi gibi onca basa insan.varken bagirtilarini.dinlemek boylesi guzel bir programa leke gibi

 62. Hüsniye hanım ve hatice’nin bağırmalarından bıktık artık, Birde hüsniye hanım gelenini 4-5 vermesi son iki haftadır normal mi?

 63. guzel bir program olmasini dilerdim yalniz allahim baska gelin mi yoktu hatice nin kavgalarini bagirmalarini memnuniyetsizligini gormek bu gunduz kusagi eglenceli cakot gecirmek iteyen bizler icin eziyet gibi fatih bey i cok sevip izlemek istememize ragmen yarismacilar bir o kadar facia cirkin davranislar icerisindeler.

  • Allah’ınızı severseniz hüsniye ve gelinini atın şu programdan nolur bide çiğdem ve gelini yokmu düzgün insanlar emekle kaynanadı gibi cansu ve kaynanası gibi insanları alın sinir krizi geçiriyoruz yapmayın biz sitres atalım diye izliyoruz oynamayın bizlerle yazık .

 64. Farkettinizmi hünker begendide haticenin tabagına geldiginde hüsniye hanım bakarken hatice ay cok heycanlandım dedi 5 o tabaga verdi bence plan var ben bile tanıdım haticenin tabagını

 65. insanlara iyiligi guzelligi aşılamalari gerekirken hirs cekisme birbirlerini kotulemeyi gosteriyorlar.biz turk milleti olarak boyle bir toplum olmamaliyiz.bu programlar bize gore degil.guzel yemek programlari olsa daha iyi olur hic guzel degil

  • Niye kimse fark etmiyo acaba haticeyle elif arkadaşlar elifin takdığı küpeyi bir gün hatice takıyo bir gün elif takıyo devamlı böyle

   • Bu mubarek gunde başak ve kaynanası oyle kul hakkına giriyorki mahşerde hesap vermeyecekler çünkü olaz kadını haticeyi tanıyor yada tiyo alıp biri basıyor yazık zaten hatice elensin daha izlemeyeceğim basagin terbiyesizlik sınırını aşması beni programdan soğuttu asıl puanlamayı sef yapsın pişmemiş patlıcana beş vermez