Yasak Elma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri

Fox Tv’den Med Yapım’a yeni dizi. Başrollerinde Onur Tuna, Sevda Erginci, Eda Ece, Kıvanç Kasabalı, Talat Bulut ve Şevval Sam’ın yer alacağı Yasak Elma  dizisinin 19 Martta Fox Tv ekranlarında izleyici karşısında olacağı açıklandı.

Neslihan Yeşilyurt’un yönetmen koltuğunda oturduğu Yasak Elma dizisiin senaristliğini Melis Civelek’in üstleniyor. Fox Tv bir çok  mecrada Altın Tepsi olarak tanıttığı dizisinin ismini son dakika değişikliği ile Altın Tepsi olarak değiştirdi. 

Sevdiği adam tarafından aldatılan güzel bir kızın yaşadığı aşağılık kompleksi sonucunda zengin olma hayali kurması ve bunun içinde büyük bir oyunun içine girmesi Yasak Elma dizisinde konu edinecek. Zengin bir kadın tarafından zorlu bir oyunun içine dahil edilen bu güzel kızın ilk görevi zengin kadının kocasını baştan çıkarmaktır. Birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeş Zeynep ve Yıldız’ının hikayesi anlatılacak.

Yasak Elma Oyuncu Kadrosu

Eda Ece(Yıldız YILMAZ)

1990 yılında İstanbul’da dünyaya gelen Eda Ece 28 yaşındadır.İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. Hayalı tiyatrocu olmak olan Eda Ece son yılların en önemli dizi oyuncularından biridir. Güzelliği ile her dönem ilgi odağı olan Eda Ece Show Tv’ de yayınlanan Pis Yedili dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına girdi. İlişki Durumu: Karışık dizisinin 2. sezonunda da başrol oyuncusu olarak yer aldı.

Yıldız zengin olmak için her yolu mübah gören ve zengin olmayı kafasına koymuş güzel bir kıza hayat verecek. Yıldız sosyetenin kraliçesi Ender ile anlaşacak ve Ender’in kocası Halit’i ayartacak.  Sevgilisi zengin birini bulup kendisini tanımayınca çok zengin olmaya karar verir. 

Onur Tuna(Alihan Taşdemir) (20 mayıs 2019’da Yasak Elma’ya Veda Etti)

1985 yılında dünyaya gelen Onur Tuna 33 yaşındadır ve aslen Çanakkaleli’dir. Ege Üniversitesi Devlet Türk Musikisi Konservatuvarı Ses Eğitimi Bölümü mezunudur. Filinta dizisinde başrol oynayarak tanınan Onur Tuna son olarak Cesur Yürek dizisi ile başarı yakalamıştır. Dövüş Kavga ve Mafya dizilerinde rol almıştır.

Alihan Zeynep’in çalıştığı şirketin yeni patronudur. Falkon havacılık’ın sahibidir. blank

Şevval Sam(Ender ARGUN)

1973 İstanbul doğumlu olan Şevval Sam 45 yaşındadır. Sanatçı Leman Sam’ın kızıdır.  Son olarak 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl dizisinde sonrasında 2016 yılında Bodrum Masalı dizisinde yer almıştır. Aslen ses sanatçısıdır.

Ender Sosyetenin kraliçesidir. Kocası Ender’den kurtulmak için Yıldız’la anlaşır. Önce Halit Argun’un hizmetçisi iken sonradan onun eşi olmayı başarmıştır. 
blank

Sevda Erginci(Zeynep YILMAZ)  (46. Bölümü ile Yasak Elma’ya Veda Etti)

Onur Tuna ve Sevda ERGİNCİ Yasak Elma’dan Neden Ayrıldı Geri Dönecekler mi? Detaylar için tıklayınız Neden Ayrıldı?

Sevda Erginci 1993 yılında İstanbul’da doğmuştur ve 25 yaşındadır. 1.65 cm boyunda ve 50 kg’dır. Karagül dizisinde de Ayşe karakterini canlandırarak ünlenmiştir. Son olarak Star Tv ekranlarının gençlik dizisi Hayat Bazen Tatlıdır ve Ver Elini Aşk son olarak yer aldığı ve başrollerde yer aldığı projelerdir.

Birbirine çok düşkün ama hayalleri birbirinden tamamen farklı olan iki kardeştir Zeynep ve Yıldız. Zeynep aklı başında; Yıldız ise zengin olmakla kafayı bozmuştur. 

blank

Talat Bulut(Halit ARGUNTalat Bulut ile ilgili iddiaları savcı reddetti. Talat Bulut Halit Argun karakterine hayat vermeye devam edecek.

1956 Yılında Kars’ın Sarıkamış ilçesinde dünyaya gelen Talat Bulut 62 yaşındadır. Son yılların en başarılı orta yaşlı erkek oyuncudur. Son olarak 2017 yılında Fazilet Hanım ve Kızları 2016 yılında ise Göç Zamanı ve Mucize dizilerinde rol almıştır.

Halit zengin bir adam ama karısı Ender çok tehlikeli bir kadın. Halit’de Ender’e çok kötü davranıyor. Halit misafir varken Ender’e insan gibi davransa da kimse yokken Yıldız’ı insan yerine koymuyor ve değer vermiyor.

blank

Gün Akıncı(Cem) Cem karakteri 12 kasımda Yasak Elma’dan ayrıldı

Gün Akıncı son olarak Kırlangıç Fırtınası dizisinde rol almıştır. Yakışıklı oyuncu Gün Akıncı 1988 İstanbul doğumludur ve 30 yaşındadır.

Cem Zeynep ve Alihan’ın şirketine yurt dışından muhtemelen ortak olarak gelecek ve Zeynep karakteriyle yakınlaşacak.blank

Kıvanç Kasabalı(Sinan)

1975 İstanbul doğumludur ve 43 yaşındadır. Oyuncu ve modeldir. Sedef Avcı ile evlidir. Kanal D’de yayınlanan Yaprak Dökümü adlı dizisinde ki Cem rolü ile tanınmaktadır. Merhamet, Küçük Kadınlar ve analar Anneler dizilerinde yer alsa da piyasa da çok tutunamamıştır.

Sinan sosyetenin doktoru. Ender’e aşık. Ender için karısından ayrıldı. Asıl amacı para ve güçblank

Ayşegül Çınar(Lila Argun) 3. sezonda diziden ayrıldı

Halit’in Zerrin’den olan kızıdır. Babasına çok düşkündür. Annesinin babasına olan takıntılı aşkını saçma bulur. Sırtının yere gelmeyeceğini çok iyi bilir. Neticede Babası Halit Argun, dayısı Alihan Taşdemir’dir.blank

Tuğçe KOÇAK(Lal UZUN)

Alihan’ın uzatmalı aşkıdır. Alihan’la evlenmek tek amacıdır. Parayı sever

blank

Şafak Pekdemir (Zehra ARGUN)

Ender’in büyük kızıblank

Nilgün Türksever (Zerrin Taşdemir)

Zerrin Alihan’ın ablasıdır; Halit’in de ikinci karısıdır. Zerrin kendisinden başka tüm kadınların Ender’le parası için evlendiğini düşünür. Halit’ten boşandıktan sonra hayatı bitmiştir.blank

Derya Bilger (Eda)

Derya Bilger; Çukurova üniversitesi devlet konservatuarı tiyatro bölümü mezunudur. Kaderimin Yazıldığı Gün ve Küçük Ağa, Arka Sokaklar gibi dizilerde küçük rollerde yer almıştır. blank

İlber UYGAR KABAOĞLU (Erim ARGUN)

İlber UYGAR KABAOĞLU; 2004 İstanbul doğumlu olan İlber UYGAR KABAOĞLU 14 yaşındadır. Nestle reklam filminde oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Çocuk yaşına rağmen oyunculuk eğitimleri almıştır. İçerde dizisinde Mustafa karakterine de hayat vermiştir.

Erim Halit ve Ender’in oğludur. Golf’ü seven bir çocuktur. Aklı başında, şımarıklık nedir bilmeyen örnek bir evlattır.

blank

Barış AYTAÇ(Caner)

Ender Argun’un aylak kardeşidir. KEndini eliy gördüğü için diğer insanları basit görür. Kaz gelecek yerden kaz esirgenmez mantığındadır. Esprili bir tiptir. blank

Şengül DOĞAN(İrem KAHYAOĞLU)

İrem; mahallede bulunan güzellik salonun sahibidir; komik esprili bir kadındır. Yıldız’ın eskiden patronudur. İki çocuğu vardır eşinden de ayrılmıştır. Yıldız’a destektir. blank

Melisa Doğu  (Asuman)

Melisa Doğu s on olarak Kocamın Ailesi ve Ateşböceği dizilerinde rol almıştır.

Asuman Zeynep ve Yıldız’ın annesi olarak Yasak elma dizisine dahil olmuştur.blank

Sinan EROĞLU(Yasak Elma Hakan Kurtuluş) – Diziden Ayrıldı-

Alihan’ın yardımcısıdır. Vefalı bir dosttur zamanında Alihan’ın büyük desteğini görmüştür. Başarılı ve yakışıklı bir danışmandır. Hakan Alihan’ı çok iyi tanır.

blank

Yasak Elma Mete

Mete Yıldız’ı terk eden ve Yıldız ile gecelik ilişki düşünen zengin bir oğlandır.blank

Yasak Elma Aysel

blank

Mehmet Pamukçu

Halit Argun’un sağ kolu. Tüm bilgileri Halit’e o verir.blank

Yasal Elma Serdar

Serdar Yıldız’ın mahalleden arkadaşı. Kötü bir adam; Yıldız onun üzerine bir plan yapacak ama Serdar parayı görünce hemen Yıldız’ı satacak.

blank

Yasak Elma Yeni Gelen Oyuncular 2022 

Kenan Acar (Altay)

Son dönemde Elimi Bırakma ve Çocuk dizilerinde başarı ile yer alan Kenan Acar şimdi de Yasak Elma dizisinin yeni oyuncusu oldu. Yasak Elma dizisinde Biran Damla Yılmaz’ın hayat verdiği Kumru karakteri ile partner olacak başrolde yer alacak olan Kenan Acar 1990 İzmir doğumludur ve 32 yaşındadır. Kenan Acar’ın Yasak Elma dizisinde hayat verdiği Altay karakteri Kumru’ya zor zamanlarında destek olan yakışıklı bir adama hayat verecek.

blank

Ece Özdikici (Hilal) 

Son olarak Benim Adım Melek ve Erkek Severse dizilerinde izlediğimiz Ece Özdikici 2 Temmuz 1982 İzmir doğumludur ve 40 yaşının içindedir. Mimar Sinan Üniversitesi Sahne Sanatları mezunu olan Ece Özdikici özellikle Poyraz Karayel ve Kadın dizileri ile çok sevilmiştir.

Hilal Doğan’ı ipten alan avukattır. Doğan’ı kazadan sonra planlayarak adam öldürmekten içeri alan mahkeme Hilal’in başarılı savunması karşısında Doğan’ı serbest bırakacak. Doğan ise Hilal’e aşık olacak. ece özdikici Yasak elma dizisine avukat hilal karakteri ile dahil oldu

Bahtiyar Memili – Sedai

Bahtiyar Memili oyuncu Necip Memilli’nin kardeşidir. Daha önce Yedi Güzel Adam ve Kaçma Birader dizilerinde yer almıştır.

Sedai Hasan Ali’nin yardımcısıdır. Hasan Ali’ye gönülden bağlıdır. blank

Gülenay Kalkan (Feride)

Sevilen tiyatro oyuncusu Gülenay Kalkan Yasak Elma dizisine dahil oldu. Geçen sene kaybettiğimiz ünlü oyuncu Tarık Ünlüoğlu’nun  eşi olan Gülenay Kalkan son olarak Anne dizisinde ekranlarda yer almıştı.

Feride Hasan Ali’nin eşidir. Yıllar önce Hasan Ali’den ayrılmış ve İstanbul’a gelmiştir. Feride Hasan Ali’yi kro bir adam olarak görür ve onu kendine yakıştıramaz; ancak Feride Hasan Ali’yi başka kadınlar ile görünce onu kıskanır ve yeniden Hasan Ali’ye sahip çıkmak ister. Feride oğlu Çağatay ile yaşar. 

blank

Mert Altınışık (Mahmut)

Beni Affet dizisinde hayat verdiği Kemal Kozan karakteri ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan Mert Altınışık’ı izleyici ilk kez kendisine yakışan bir karakter ile Yasak Elma dizisinde izleyecek. Daha önce Meryem ve Hercai dizisinde yer alan Mert Altınışık Yasak Elma’da yardımcı başrol olarak büyük bir şans yakalayacak. Mert Altınışık 2019 da Beni Affet dizisinden oyuncu arkadaşı Hazal Eylül Çelik ile evlidir.

Mahmut Hasan Ali’nin finans müdürü ve özel kalemidir. Hasan Ali’nin İstanbul’da ki işlerini yıllarca o yönetmiştir. 

blank

Berk Oktay – Çağatay

Savaşçı dizisinin sevilen başrol oyuncusu Berk Oktay Savaşçı’dan ayrıldı ve Yasak Elma dizisine Çağatay karakteri ile erkek başrol oyuncusu olarak dahil oldu.

Çağatay Hasan Ali’nin oğludur. Oldukça korkusuz ve güçlü bir adamdır. Çağatay babası ile yıllar önce küsmüş ve annesi ile yaşamaktadır. Çağatay Yıldız’a aşık olacaktır. 

blank

Erdal Özyağcılar – Hasan Ali

72 yaşında ki deneyimli oyuncu Erdal Özyağcılar Yasak Elma dizisi oyuncu kadrosuna dahil oldu. Son olarak Şampiyon dizisinde yer alan Erdal Özyağcılar Yasak Elma dizisine de zenin bir karaktere hayat vererek dahil olacak.

Hasan Ali İstanbul’un güçlü iş adamlarındandır. Hasan Ali Çoğlu Çağatay’yı yanına alabilmek için Adana da ki işlerini bırakır ve İstanbul’a gelerek . Halit’in şirketini satın alır. 

blank

Nilperi Şahinkaya- Cansu

Cansu Hasan Ali’nin sevgilisi Filiz’in yeğenidir. Cansu Hasan Ali ile ilgili bir çok açığı bilen tek kişidir. Ender ve Şahika Hasan Ali’ye karşı Cansu’yu koz olarak kullanacaktır. blank

İncilay Şahin (Döne)

İncilay Şahin daha önce Çiçek Taksi ve Elveda Derken dizilerinde yer almıştı. 1961 Kayseri doğumlu olan İncilay ŞAhin 59 yaşındadır.

Döne Halit’in komşusudur. Sevilen ve meraklı bir kadındır. Halit iflas ederek şoförünün evine taşınacak ve Döne de orada Halit’in komşusu bir kadın olacaktır.

blank

Tuvana Türkay (Leyla)

Leyla Halit’in sevgilisidir. blank

Hakan Karahan (Nadir Kılıç)

Hakan Karahan Candan Erçetin’in sevgilisi olarak tanındı. 1 Ocak 1960, doğumlu olarak Hakan Karahan oyuncu şair, yazarı ve senarist olarak çalışmaktadır, Robert Kolej’i mezunu olan Hakan Karahan Miami Üniversitesinde işletme eğitimi almıştır. Sabancı Holding de işe başlayan Hakan Karahan son olarak 2018 de Lütfen Beni Öldür isimli bir Roman yazmıştır. 2007 de Sağır Oda isimli dizide senarist olarak yer alan Hakan Karahan Son dönemde Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz ve Kadın dizilerinde yer almıştır. blank

Aylin Veziroğlu (Selin)

Aylin Veziroğlu 1997 Kocaeli doğumludur ve 22 yaşında bir tiyatro oyuncusudur. Aktif olarak Tiyatro Kasabası ekibinde tiyatro çalışmaları yürütmektedir. Daha önce hiç bir dizi de yer almayan ve ilk ekran deneyimini Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Selin karakteri ile oynayacak olan Aylin Veziroğlu’nun performansı çok merak ediliyor.blank

Buçe Buse Kahraman (Yeni Lila)

Buçe Buse KAHRAMAN 1996 İstanbul doğumludur ve şuanda 23 yaşının içindedir. 1,70 cm boyunda olan Buçe Buse KAHRAMAN 54 kg’dır. Dokuz Eylül Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi oyunculuk bölümü mezunu olan güzel oyuncu ilk oyunculuk deneyimini 2017 yapımı Kötü Çocuk filmi ile yaşamıştır. 2019 da ise final yapan Çarpışma dizisinde Kadir’in ekibinde bir polis olan Meltem olarak yer almıştır.blank

Ege Kökenli (Yağmur) 3. Sezonda Diziden Ayrıldı

Ege Kökenli 1993 Kırklareli doğumludur ve 26 yaşındadır. 2004 yapımı En İyi Arkadaşım dizisi ile oyunculuğa başlayan güzeller güzeli oyuncu son olarak Kalp Atışı ve Güneşin Kızları dizilerinde yer almıştır.

Yağmur Yiğit’in bir gece kulübünde karşılaştığı ve sonrasında da sevgili olacağı üniversite öğrencisi güzeller güzeli ve akıllı bir kızdır. Aklı başında bir kız olan Yağmur bakalım Yiğit’in peşinden gidecek mi?blank

Nesrin Cavadzade (Şahika)

Nesrin Cavadzade Fox Tv’nin sevilen dizisi Yasak Elma’ya Şahika karakteri ile dahil olacak. Nesrin Cavadzade son olarak Bizim Hikaye dizisinde Tülay karakterine hayat vermişti.

Şahika Kaya Ekinci’nin kız kardeşi olarak izleyicisi karşısında olacak. Şahika Halit’e aşık olacak ve Yıldız ile Ender’e düşman olacak.

blank

Doğaç Yıldız (Yiğit)

Doğaç Yıldız 1991 İstanbul doğumlu 28 yaşında yakışıklı bir dizi ve sinema oyuncusudur. Ceren Aydın ile sevgili olan Doğaç Yıldız İki Aile dizisinde canlandırdığı Efe karakteri ile sevilmiştir.

Yiğit Ender ve Kaya’nın biricik oğludur ama babasını ve annesini tanımadan 25 yaşına kadar gelmiştir; çünkü annesi onu bir hemşireye vermiş bir daha arkasına bile bakmamış babasına bile haber vermemiştir.blank

Onur Mahir (Kuzey)

1991 doğumlu olan Onur Mahir 28 yaşındadır. Sadri Alışık Kültür Merkezinde oyunculuk eğitimi alan Onur Mahir bir çok tiyatro oyununda yer almış ve oyunculuk deneyimi yaşamıştır. Onur Mahir Fi dizisi ve Kertenkele dizisinde yer almıştır; ama Onur Mahir’imn en önemli projesi ise Yasak Elma olacaktır.

Onur Mahir Yasak Elma dizisine Kuzey karakteri ile dahil olacak. Kuzey Lila’nin sevgilisidir. Lila’nın eski sevgilisi Emir ve Lila’nın dayısı Alihan Lila’nun Kuzey ile yaşayacağı ilişkiye karşı çıkmaktadır.blank

Barış Kılıç (Kaya)

Barış Kılıç Türkiye’nin sevilen başrol oyuncularından biridir. Her ne kadar son olarak Evlat Kokusu dizisi ile büyük bir şok yaşasa da daha önce Güller’in Savaşı dizisinde hayat verdiği Ömer karakteri ile çok sevilen bir isim oldu.  Barış Kılıç şuanda 41 yaşındadır ama hala yakışıklılığı ile genç kızların sevgilisi olmaya devam etmektedir.blank

Kaya Halit Argun’un eski şirket yöneticisidir. Ender’in bir planı ile Halit ile arası bozulmuş ve şirketten ayrılarak yurt dışına gitmiştir. Şimdi geri gelmesi en çok da Ender’in planlarını alt üst edecektir. Kaya Argun holdingin yeni Ceo’sudur. blank

Belinay Sandıkçı (Dila)

Belinay Sandıkçı eğitimi, genç ve güzel bir dizi oyuncusudur. Daha önce bir Vodafone reklamında oyuncu olarak kamera karşısına geçen Belinay Sandıkçı şimdi ddeYasak Elma dizisinde Dila karakteri ile kendisini ispat etme şansı elde edecektir. Hasan Güngör menajerliğe kayıtlı olan Belinay Sandıkçı No 10 Studios’da oyunculuk derslerini tamamlamıştır.

Dila Dündar’ın kız kardeşidir.  Yalnız yaşamayı ve sorumluluk almayı sevmeyen Dündar’ın kuzeninden sonra başının tatlı belası olacaktır.blank

Berna Kekliker

Berna Kekliker denilince akla tabi ki Survivior ve Göz6 yarışmalarında gösterdiği performans akıllara gelmektedir. Özellikle Göz6 yarışmasını kazanarak başarısını ispat etmişti; ancak sonradan atıldığı oyunculukta beklediği başarıyı yakalayamadı. 25 şubat 2989 da dünyaya gelen Berna Kekliker 29 yaşındadır. Almanya’da doğmuş e büyümüştür. 1,76 cm boyunda ve 61 kg’dır. Berna Keklikler 2017 de Aşktroloji isimli yerli filmin kadrosunda yer almış ve güzelliği ile büyülemişti. Aslında Survivor’a katılmadan önce de 2012 de Arka Sokaklar’da 2014 de de Yalan Dünya’da yer almıştı. blank

Erdem Kaynarca (Yasak Elma Dündar)

Yakışıklı oyuncu Erdem Kaynarca Yasak Elma dizisinde hayat vereceği Dündar karakteri ile yeniden ekranlara dönmeye hazırlanıyor. Son olarak yine Fox Tv’de yayınlanan Bir Deli Rüzgar dizisinde Tunahan karakteri ile adeta genç kızların sevgilisi olmuştu. Daha 1992 doğumlu olan ve 26 yaşının içinde olan yakışılı oyuncu Erdem Kaynarca Kadir Has Üniversitesinde tiyatro ve oyunculuk eğitimlerini tamamladıktan sonra büyük bir şans ile Kalp Atışı dizisinde kendisine yer bulmuş ve hayat verdiği Mehmet karakteri ile çok beğenilmişti.

Dündar karakteri Zeynep’in acısını dindirecek ve ona gerçek aşkı ve sevgiyi gösterecek. Bilindiği üzere Alihan’dan evlilik teklifi bekleyen Zeynep Alihan’ın Ender ile taktik evliliği sonrası büyük hayal kırıklığı yaşamış ve büyük bir psikolojik bunalıma girmişti. İşte Zeynep’in acılarına yara olacak yeni bir karakter olan Dündar Yasak Elma dizisi senaryosuna dahil olacak. blank

Tolga Sala(Kurban)

Tolga Sala son yıllarda bir çok dizide yer almış ama bir türlü başrolü kapamamış yakışıklı bir oyuncudur. Tolga Sala 1989 doğumludur ve kariyerinin altın çağlarını yaşamaktadır. Çukur dizisinde Cemil karakteri Tolga Sala için önemlidir zira popüler dizilerde yer almak tanınmak açısından önemlidir daha önce de Türkiye’nin en çok izlenen dizisi Diriliş Ertuğtul’da da Hamza Alp olarak yer almış. Melisa Aslı Pamuk sevgilisi olarak da tanınır.

Kurban Dündar’ın en yakın arkadaşı ve en büyük destekçisidir. blank

Zeynep Bastık (Yasak Elma İrem)

Son olarak Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde Rüya karakterine hayat vermiştir. Zeynep Bastık, 1991 İstanbul doğumludur ve 27 yaşındadır.

İrem; Zeynep ve Yıldız’ın kuzenidir.blank

Sarp Can Köroğlu (Yasak Elma Kemal)

Sarp Can Köroğlu son olarak Hayatımın Aşkı dizisinde ekran karşısında yer almış ve çok sevilmişti. Şimdi de Yasak Elma dizisine Kemal karakteri ile dahil olmaya hazırlanıyor. Başarılı oyuncu muhtemelen Zehra Argun ile aşk yaşamaya ve Ender ile oyun çevirmeye girecek Yasak Elma dizisine Sarp Can Köroğlu 1990 Bolu doğumlu ve 28 yaşında. blank

Kemal Yıldız’ın 1 günlük eski kocasıdır. Hala deliler gibi Yıldız’a aşıktır; ama Yıldız’dan alacağı intikam için yanmaktadır. Yıldız onu fakir ve güçsüz olduğu için terk etmiştir; şimdi ise zengindir ve bu zenginliği Yıldız’a ispat etme derdindedir. Ender ve Kemal iş birliği Yıldız’ın sonu mu olacaktır? Halit Argun Kemal’in gelmesinden sonra Yıldız’a nasıl tepki gösterecektir. blank

Yeliz Şar (Yasak Elma Defne)

Yeliz Şar 41 yaşında olan ve 1977 doğumlu güzel bir oyuncudur. Alman’ya da Gurbetçi bir ailenin kızı olarak doğmuştur. Dürüye’nin Güğümleri İşler Güçler ve Cesur Hemşire dizileri ile tanınmıştır.  41 yaşındadır ama 30 yaşında gibi genç ve güzel göstermektedir.blank

Defne Halit Argun’un eski eşlerinden biridir. Şuana kadar Halit Argun’un dört eşini izledik bakalım daha kaç eski eşi çıkacak. Defne karakteri bol entrika için Yasak Elma dizisine geliyor. Bakalım Defne ile Yıldız mı yoksa Ender mi iş birliği yapacak izleyip göreceğiz. blank

Ebru Şahin(Yasak Elma Hira)

Son olarak İstanbullu Gelin’de Burcu karakteri ile  yer almış ve güzelliği ile çok dikkat çekmiştir.

Yasak Elma dizisinde Hira iddialı bir pilotu canlandıracak ve Alihan’ın havacılık şirketine iş başvurusunda bulunacak.

blank

Ahmet Kayakesen( Yasak Elma Yeni Hakan)

Son olarak Kocamın Ailesi,Kertenkele: Yeniden Doğuş dizilerinde başrol olarak yer almıştır.

Hakan Yasak Elma dizisinde yemi Hakan olarak karşımıza çıkacakblank

Yasak Elma dizisine yeni gelen ancak bu sayfada bulamadığınız diğer oyuncular için tıklayınız Yeni Gelen Oyuncular

Iman Casablanca (Leyla)

Iman Casablanca Best Model Of The World birincisidir. 1998 doğumludur ve şuanda 21 yaşındadır. Fas doğumludur. Oyuncu olabilmek için modelliğe başladı. matematik mühendisi mezunudur; çok zeki bir insandır. Dört dil bilmektedir. 4

Leyla, istemediği bir adamla zorla evlendirilecekken İstanbul’a kaçar ve hayata tutunma mücadelesine başlar. Leyla ile Kaya’nın yolları ise İstanbul’da kesişir. blank

 

Yasak Elma Oyuncuları Kadrosu ve Karakterleri (14 Yorum)

 1. Özledimiz şavaşci sonunda fox tv de kaldı yakında 100 bölümü le 24.01.2021 tarihinde fox tv iyi sehirler kaynak fox tv

 2. Dizeye Oktay berk hayirli olsun ve
  Allah hepimize yar olsun Türkün özü
  Var olsun süper bir söz dü şavaşci da
  Acaba bu dizide neyin şavaşını veriyor

 3. Herkesin gerçek adları haklarında bilgi var da Aysel adımdaki oyuncunun hakkında neden hiç bilgi yok?

 4. çok severek izliyordum final kararı almasına çok ama çok dahada üzüldüm…

 5. Yani tanıtım için teşekkürler ama ben ne yazdım diye keşke zahmet edip ikinci kez okusaydın bu nasıl anlatım ve yazım hatasıdır…

 6. sanki bu şeye benzicek ben bitane kore klibi izlemiştim kız kardeşi için felan zengin oluyodu bazı şeylere katalnıp hırsız felen oluyodu bumu olabilir ama olmayabilirde