Adını Sen Koy Ercan Kimdir? Jülide’nin Kocası

Adını Sen Koy’da Ercan karakterine Aziz Sarvan hayat verecektir.

Aziz Sarvan Kimdir?

Aziz Sarvan 1959 yılında İstanbul’da doğan deneyimli bir Türk tiyatrocusudur. 59 yaşında olan Aziz Sarvan Umuda Kelepçe Vurulmaz dizisinde yer alması ile televizyon ekranlarında boy göstermeye başlayan Aziz Sarvan aslında yılların deneyimli emektar tiyatrocusudur. Çin Kahvesi isimli tiyatro oyunu ile adeta tiyatro severleri büyümeyi başarmıştır.  Yine 2016 yılında yayınlanan Günlük dizi Alın Yazım’da da Levent karakterine hayat vermiştir.

Aziz Sarvan adını sen koy ercan

Adını Sen Koy dizisinde beklenen  düşman sonunda sahneye iniyor. Adını Sen Koy’da Jülide’nin yani Ömer ve Ayşe’nin öz annelerinin kocası olarak Ercan karakteri dizimize dahil olacak. Ercan tam bir baş belası adam  olacak. Ercan zamanında Bahşende ile iş birliği yapan adi bir adamdır. Jülide’yi eşi ve çocukları ile tehdit etmiş ve ona sahip olmak için her türlü kötülüğü yapmıştır.

Ercan tam bir psikopattır. Zarar verme konusunda ustalaşmıştır; yıllardır Jülide’ye eziyet etmiştir. Ömer ve Ercan arasında büyük bir savaş çıkacak.

Jülide’ye yıllardır baskı yapan ve çocukları ile konuşmasını engelleyen sert mizaçlı ve kötü kalpli bir adamdır. Jülide’nin işler normale döndükten sonra bile çocukları ile konuşmasına izin vermemiştir. Jülide ise kocası Ercan’ın Ömer’ine zarar vereceğini korkusu ile bu Ercan denen adama katlanmak zorunda kalmıştır. Çocukları için her şeyi içine atan Jülide artık patlamak üzeredir. Adını Sen Koy Ercan

Adını Sen Koy setinde gördüğümüz üzere muhtemelen bu kötü adam Ercan’dır Ercan mahalle çekimlerinde de var. Bakalım Ercan karakterine hayat veren oyuncumuzun gerçek adı ne? Bu konuda sizlere kesin bilgiyi ilerleyen günlerde ulaştırmaya çalışacağız.

Bakalım ilerleyen haftalarda gerçekleri öğrenecek Ömer ile Ercan arasında nasıl sıkıntılar çıkacak hep birlikte göreceğiz. Ercan ve Ömer düşmanlığı daha çok başımızı ağrıtacak gibi

Adını Sen Koy Ercan Kimdir? Jülide’nin Kocası (3 Yorum)

  1. belkide tıpkı Zehra gibi, Julide’de zamanında Ercan denen adamın niyetini anlamazdan geldi, sonrada gitmek zorunda kaldı, bu gidişle Zehra’nin sonuda Jülide gibi olacak, yada bu Mehmet Karataş denen zibidi Ercan’ın Ömer’e bir oyunudur.

  2. Bahsandenin bal gibi de suçu var.Kesin Jülide yi Ercan â Bahsende satmış tır şüphemiz olmasın.

  3. Selam demek julide evlymis ozman bahsendeni bir suçu yok ercan denlen adam yuzun de gitmis julide yine her şey karsdi çok merak edyorum juldeni sirini en çok da omer uzlyorum nasil da can yancak simdi bir de ozge var tabi ozge de ercan denlen adam için calsyor sanrim