Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek mi? Kördüğüm Radhod Geri Dönecek mi?

Kördüğüm dizisinde Tapasya ve Radhod’un hayatını alt üst eden kişi için Nani diyebiliriz. Aslında Nani Tapsaya’yı kendi çocuklarından daha üstün tutmuştur. Nani ne yaptıysa Tapasya’nın iyiliği için yapmıştır ama Tapasya’nın başına gelen her şeyden de Nani suçludur.

Tapasya’yı annesinden alan Nani bebekliğinde de gençliğinde de  Tapasya ile yakından ilgilenmiştir. Özellikle Tapasya’nın başına gelen bebeğini kaybetmesi olayında ve İşça’nın kızına kızım demesinde de tek suçlu Nani’dir. Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek fotoğrafları

Radhod aslında Tapasya’nın başına gelen en iyi şeydir. Radhod her şeye rağmen Tapasya’ı sevmiş korumuştur. Ama Nani her zaman olduğu gibi Radhod ve Sid meselesinde de Tapasya’nın aklıan girmiş ve yanlış kararlar almasına neden olmuştur.

Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek mi?

Aslında Tapasya Sid’den değil geçmişinin tamamından kaçmıştır. Kızının bulunmayacağına emin olan Tapasya geçmişinden kaçarken tüm sevdiklerini de arkasında bırakmıştır. Tapasya kızının bulunup bulunmadığını ilk aylarda bir kaç kez kontrol etse de sonradan kendisine bir hayat kurmuş ve geçmişine bir çizik atmıştır.

Kördüğüm Radhod Geri Dönecek mi?

Kördüğüm 1000 bölüme özel Tapasya’nın dönüşü kutlanmıştır. Aşağıda Uttaran dizisi 1000. bölümde Tapasya’nın geri geldiğini gösteren fragman vardır. Tapasya Amerika’ya kaçtı;  başka bir adamla daha evlenecek ancak sonunda geri dönmek zorunda kalacak. Tapasya dönecek ama daha ileriki bölümleri izleyenler Ragu’nun da döneceğini söylüyor. Sonrasında Radhod da dönecek diyorlar ama ben hala o bölümlerin çevirisi yapmadı.

Kördüğüm Tapasya Geri Dönüyor Fragmanı

Kördüğüm Tapasya Geri Dönecek mi? Kördüğüm Radhod Geri Dönecek mi? (11 Yorum)

  1. Tapasya geridönecek ama kızına gercekleri söylicekmi yoksa yalanmı söylicekmi

  2. FİLMİN BAŞI GÜZELDİ NİYE BOZUYORLAR FİLMİ YAA WEER ZATEN HAFIZASINI KAYBETTİ

  3. nasıl tapasya niye evlenmiş ki kesinn bilgi mi bu arada hem tapu rathotla evlıyken baskasıyla evlenemez ki hem rathotuda cok sevmiyor muydu tapu bide bu bölümler 250 faln mı denk geliyor dublajda 4 bölüm birleştirildiğini düşünürsek oyle olmalı demi ozaman daha cok var birde rathot tapudan sonra mı gelicek