Adını Sen Koy 299. Bölüm Özeti 8 Mart Analizi

Bugün Adını Sen Koy 299. Bölümle ekranlardaydı. Sabah ve Kerem’i İdil’le Ayşe ve Ömer’i de çalışma odasında bırakmıştık gelelim son duruma Ayşe tam annesini söyleyecekken içeriye Hediye girmiş ve kara kedi Mehmet’in geldiğini söylemişti.

Zehra’yla içeride oturduğunu öğrenmesi Ömer’i kızdırır ve salona geçerler. Ömer ve Mehmet arasında atışmalar başlayınca ortam gerilir Mehmet’in Zehraya ikinci bir iş teklifi olur fakat Ömer Zehra’dan önce hayır der Zehra’da destekler olmaz diye Ömer’in hoşuna gider bu durum. Neyse Mehmet bey çalışma odasında Zehra’yı etkilemek için uğraşırken Ömer dayanamaz çekmece düşürür dosyaları düşürür maksadı ortamı dağıtmak ilgi çekmek.

Kara Kedi Mehmet giderken Ömer yolcu eder kara kedi onları çiftlik evine davet eder ama Ömer kabul etmez tersleyerek gönderir. Ayşe yine annesiyle buluşmaya parka gelir. Sabah ve Kerem’in durumu iyidir; fakat Sabah alışkın olmadığı için durumu yadırgar. İdil ise Sabah’ı Murat diye bir arkadaşına şikayet eder. Murat ise Sabah’ı değil Kerem’i hedef alır. İki tane adam tutup Kerem’i takip ettirir.

Ömer ise Zehra’yla sözleşir yemeğe gitmek için ama o sırada Ayşe Asya’yi alması için arar Ömer’se evden çıkar bakalım nasıl olacak. Cevriye ise Aysel hanımdan kesin bir refah cevabı alarak havalara uçmuştur. E normal yani bu durumda Cevocumuzun kıskanması neyse. Zehra Ömer’i evde bekler; fakat Ömer daha yoldadır. Tam o sırada Jülide Ayşe’nin isteği üzerine Ömer’in karşısına çıkar. Tam karşısına olmasa da arkasından Ömer oğlum diye bağırır ve Ömer dönüp kalır.

Bakalım Jülide Ömer karşılaşması nasıl olacak? Ömer ne tepki verecek? Annesini affedebilecek mi? Kerem Murat’ın adamlarından nasıl kurtulacak hepsi ve daha fazlası yarın aynı saatte Adını Sen Koy dizisindeAdını Sen Koy 299. Bölüm resimleri 1

Mehmet başa bela
Ikinci elden kim ala
Böyle tatliş adam görmedim
Çünkü gözleri ela

Bu cadı ne fena
Öldürün onu arkası tenha
Koşuşturmaca bol
Yolun sonu konya

Seni karakola postalarım
Yemeğine zehir katarım
Akşama baban gelmeden
Seni üçüncü köprüden atarım

Ceza sahası çamur
Mayasiz hamur
Akşam hava bulutlu
Sanırım yağacak yağmur

Zehra neden kaçıyorsun
Kocandan uzak duruyorsun
Adam seni seviyor
Sen naz yapıyorsun

Mehmet’i yolla
Kalenderi solla
Bu işin sonu kötü bitecek
En iyisi kendini kolla

Adını Sen Koy 299. Bölüm Özeti 8 Mart Analizi (2 Yorum)

  1. hickirik 50.bolumunde final yaparken bu dizinin hala devam etmesini anlayamiyorum keske esas kiz baskasi olsaydi