Adını Sen Koy 300. Bölüm Özeti 9 Mart Analizi

Bugün Adını Sen Koy duygu dolu 300. bölümü ile ekranlardaydı.  Jülide ve Ömer’in karşılaşması gerçekten duygu dolu anlar yaşanmasına neden oldu. Duygu seli oluştu neredeyse. Jülide konuştu Ömer dinledi. Ömer dinledikçe gözlerinden ateş fışkırdı resmen; fakat hiç bir tepki vermeden çekip gitti Ömer. Ömer’in ardından Jülide yerlere yığıldı.

Ayşe annesinden ve abisinden haber alamayınca endişelenir. Zehra’da aynı şekilde. Ayşe eve gelip anne oğul karşılaşmasını söyleyince Zehra Ömer adına çok korkar onu aramaya çıkar ama nafile bulamaz onları.

Sabah ve Kerem’e dönelim. Biz Murat demiştik ama Burak’mış adamımızın adı. Murat’ın adamları bir kez tehdit için Kerem’in dükkanına gelir fakat bir sonuç elde edemeyince giderler. İdil gelip Burak konusunda uyarıda bulunur. Burak tehlikelidir dikkat edin der ama Canan inanmaz; İdil çıkıp giderken sinsice güler. Canan inanmasa da Kerem ve Sabah’ı uyarır; ancak Kerem’le Sabah’ta Canan’a inanmaz.

Akşam olmadan ise Burak adamlarını da alıp dükkanı basar.  Kavga çıkmasın diye Sabah Kerem’i tutar; ama adamlar Kerem’in boş bir anını bekler ve bir güzel döver Kerem’i . İdil’den uzak dursun diye onları orada bıraktık pazartesiye kadar bakalım neler olacak nasıl kurtulacaklar.

Salim’se iyice Aysel hanımla ahbap olmuş gibi karşılaşır. Dayısı sayesinde birde şu ipek meselesi var oda Özge’nin dosyasındaki yanlışlığı fark eder fakat Özge’ye söyler. Tam adamına söylüyor akıllı fakat Koray sorsa da söylemez.

Neyse işte Ömer sahil kenarında ağlar geçmişi hatırlar sonrada kalkar babasının mezarına gider ve intikam yemini eder annesi için. Annemde bizimle aynı acıyla yaşayacak diye.

Zehra ise Ömer’i merak eder. Zehra Ömer’i arar açmaz. Mesaj atar cevap vermez. Sonra Ömer’in yatağında uyuya kalır. Zehra bir ses duyar kalkar etrafa bakar. Ömer yok tam umudunu kaybedip odaya geldiğinde Ömer’i uzanmış görür, baş ucuna gelir ve ağlar. Ömer’se dönüp uyumaya çalışır. Zehra yanına uzanır ve seni çok seviyorum der.

Ömer tepki vermez ve öyle kalırlar bakalım Ömer ne tepki verecek? Her şeyin Ayşe’nin planı olduğunu öğrendiğinde Ayşe’ye nasıl bir tepki verecek merak konusu? Bunu hep birlikte pazartesi göreceğiz.Adını Sen Koy 300. Bölüm analizi resimleri

Karardı geceler
Acı dolu günler
Yine başa bela
Zehir dolu gündüzler

Omeri üzdü
Gözden yaş döktü
Kiyamam ben ona
Acı halini herkes gördü

Musmula bahoya
Gönderin konyaya
Dağ taş ağladı
Yazdığın senaryoya

Kadın nasıl vicdan var sende
Yaptın yine gönderme
Hepmizi uzdun
Bari bunu kimseye söyleme

Defansı boş bıraktın
Omeri acının kollarına attın
Bu kadarda olmaz
Sen niye böyle yazdın

Duygu seli oluştu
Gözler dile gelip konuştu
Bi gel sarilayim deseydi
Ama yolu hep yokustu