Adını Sen Koy 302. Bölüm Özeti 13 Mart Tüyoları Bahşende Ömer’e Gerçekleri Anlatır

Adını Sen Koy 302. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 30. bölümü ile 13 mart salı günü Star Tv ekranlarında olacak. Adını Sen Koy’da her şey yolunda giderken gelen Jülide bir anda tüm dengeleri alt üst edecek. Ömer önce Ayşe ile sonra da Zehra ile sıkıntılı günler yaşayacak. Tabi ki Ömer’in Bahşende’den gerçekleri öğrenmesi kavuşamayan aşıklarımızı daha da uzaklaştıracak.

Ömer zaten Jülide meselesi açıldıktan sonra bir anda zaten farklı bir insan dönmüştü. Özellikle Jülide ile karşılaştıktan sonra  Ömer’in Zehra’ya bile bakışları sertleşmişti. Ömer tüm aile fertlerine kimsenin o kadınla görüşmesini istemiyorum demesi ile Bahşende’ye gün doğacak. Abi kardeş arasını yapmak isteyen Bahşende elinde ki fotoğrafları gösterecek ve kardeşin Ayşe’ye kızma onun da aklına giren Zehra diyecek.

Ömer Zehra’nın Jülide ile görüştüğünü görünce tabi ki çok hiddetlenecek ancak  Ayşe’ye kızdığı gibi bu bir  anda parlayıp geçmeyecek. Ne yazık ki Ömer ve Zehra’yı bu Jülide meselesi ile birlikte yine zor günler bekliyor. Özellikle bu değişim kadınlara karşı olan korkuları tetiklenen Ömer’le başlayacak. Mehmet beyin de Zehra ile yakından ilgilenmesi bu işin tuzu biberi olacak. Bilindiği üzere Ömer annesi Jülide’yi babasının zengin bir arkadaşı ile kaçtı diye biliyor. Adını Sen Koy 302. Bölüm resimleri

İpek ve Koray cephesinde ise işler biraz sıkıntılı başlayacak. İpek mahçup bir kızdır. Zengin bir aileden gelmediği için zaten özel şımarıklıkları falan yoktur. Bu da Koray’ın en çok istediği kız modelidir. Saf temiz ve güzel. Koray ne yazık ki bir anda Özge’den kurtulamayacak. Özge’nin aşkı depreşecek ve Koray’ın elinden gittiğini gören Özge hemen harekete geçecek. Özge’nin yapacağı ilk iş bence İpek’ten kurtulmak olacak ancak bu iş  o kadar değil. İpek Ömer’in kayın babası Salim’in referansı ile işe girmiştir ve hızlıca da yükselecektir.

Ayşe ise annesinden ne olursa olsun vaz geçmeyecektir. Kocası Nihat’ın da dolaylı desteğini alan Ayşe annesi Jülide ile görüşmeye devam edecektir. Ömer ise annesinin kendilerini bıraktığı gün öldüğünü tekrarlayacak ve Jülide’nin Ayşe’nin beynini bulandırmasına ve yaptığı hataları örtmesine izin vermemek için elinden geleni yapacak.

Adını Sen Koy 302. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 302. Bölüm Özeti 13 Mart Tüyoları Bahşende Ömer’e Gerçekleri Anlatır (1 Yorum)

  1. bahsende nerdeydi simdiye kadar şimdi mi babane oldu ortalığı karıştırmaya mi geldi Ömer le zehranin arasi ne zaman düzelecek olsa biri si çıkıyor geliyor yener bahsende alev yeter artık ya normal bir hayat olamaz mı bi evde okadar zengin lerde neden hepsi bir arada yaşıyor aynı evde