Adını Sen Koy 307. Bölüm Detaylı Özeti 20 Mart Analizi

Adını Sen Koy dizisi bugün 307. Bölümle ekranlardaydı. Ömer Zehra’ya onu affettiğini söylemişti. Zehra önce şaşırır sonra sarılırlar. Her şey çok güzeldir odaya yemek için gelen hizmetliye bile aldırış etmeden sarılmaya devam eden çiftimiz Ömer’in ben sadece seni istiyorum demesi ile dahada güzelleşir.

Fakat Ömer hala Ayşe’ye kızgın ve kırgındır. Zehra bir şekilde konuşmaya ikna eder. Gelelim Koray’a Koray’sa İpek’in suçsuz olduğuna adım adım yaklaşmış suçluyu bulmaya çalışıyordur. Bakalım bulabilecek mi Koray suçluyu. Kamera kayıtları ve saatleri inceleyen Koray İpek’i aklar.Adını Sen Koy 18 mart resimleri

Aysel hanımın ise başı beladadır buna da Kerem şahit olur. Aysel hanımın dükkanına gelen adam dükkan sahibinin alacağını tahsil etmek isteyince olay çıkar ve Kerem adama kafa atar. Bakalım adam kereme düşman mı olacak yoksa Aysel’e zarar mı verecek?

Neyse Zehra ve Ömer şirkete giderler. Ömer Ayşe’yle konuşur eve dönmesini ister; fakat Ayşe annesi konusunda ısrarcı olunca kabul etmez ve Ömer’de çıkıp gider. Zehra ise Ayşe’yle plan yapıp Ömer’i ikna etmeye karar verirler ve Ayşe’nin yurt dışına yerleşeceğini ortaya atarlar. Ömer çok kızar fakat gururundan kal diyemez.

Zehra duygusal konuşunca Ömer biraz yumuşar fakat yine de dur diyemez. Zehra Ayşe’lerin geldiğini pasaportlarını istediklerini söyleyince Ömer şaşkın bir o kadarda üzgün alıp pasaportları getirir. Ayşe’ye verir peki Ömer Ayşe’nin gitmesine izin verecek mi yoksa Zehra’nın bu planı Ömer’i yumuşatıp Ayşe’ye kal dedirtebilecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.Adını Sen Koy 307. Bölüm resimleri

Derbeder olduk cümleten
Izliyoruz diziyi evvelden
Bizi keklemeyin size tavsiye
Yoksa gidersiniz tez elden

Gudubet yok ortada
Topu koydu sahaya
Haydi maça millet
Bizimde tuzumuz olsun çorbada

Tarihi eser bahsende
Git kal müzede
Sakın ola donmeyesin
Işin yok bu evrende

Zehra az değilsin
Işini iyi bilisin
Bakalım işe yarayacak mı
Bunu tüm fanlar izlesin

Çok tatlı kocan var
Yanında azda olsa havan var
Bırak bu utanmalari
Sizi milyonlarca izleyen var

Affedildi julide
Kaldı mı böyle bu devirde
Anasına kızıp küsen
Eşi bulunmaz bunların evrende

Tehlike geliyor
Dizi aksiyona giriyor
Gelen gideni aratır
Bakalım kim ne diyor