Beni Bırakma Yeni Sezonda Devam Edecek mi? İşte Sevindirici Haber

Beni Bırakma Yeni Sezon Başlıyor

Beni Bırakma dizisi pandemi nedeniyle beklenenden yaklaşık bir ay önce sezon finali yapmış ve 23 nisan 2020 pazartesi günü ekranlara veda etmek zorunda kalmıştı. Beni Bırakma dizisinin yeni sezonu ise 441. bölüm ile başlayacak.

Beni Bırakma 441. Bölüm Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak?

Beni Bırakma 441. bölüm 14 eylül 2020 pazartesi günü Atv ekranlarında olacak.

Beni Bırakma 441. Bölüm Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Beni Bırakma 3. Sezon Başlıyor

Güncelleme 2 Ağustos 2019 Beni Bırakma dizisi yapımcısı Focus Film Beni Bırakma oyuncularına ilettiği mesajda Beni Bırakma dizisinin çekimlerinin 2 ağustos cuma günü itibari ile Ankara da başlayacağını duyurdu ve tüm set ekibinin hazır olmasını istedi. Beni Bırakma dizisi 3. sezon çekimleri bir aksilik olmadan 2 ağustos cuma günü başladı. Dizinin oyuncu kadrosunun genel olarak sette olduğu ve herkesin yeni sezon için heyecanlı olduğu görüldü. Beni Bırakma dizisi set ekibi eylül ayının ilk haftası başlayacakları yeni sezona kadar 20 bölüm stok çekmeye çalışacak.

Bu durumda eğer Atv herhangi bir son dakika kararı almazsa Beni Bırakma dizisi yeni sezona 2 eylül 2019 pazartesi günü başlayacak. 

Beni Bırakma Yeni Sezon çekimleri başladı 2019 2020

Atv’nin sevilen günlük dizisi Beni Bırakma 2. sezonunda da fırtına gibi esti. En büyük rakibi Beni Affet’in de final yapması ile rahat bir nefes alan Focus Filmin dizisi Beni Bırakma aldığı reytingler ile Atv’yi mutlu edince Atv’den de 3. sezon onayı erken çıktı.

Atv Beni Bırakma dizisinin yayın haklarını 3. sezonda da almaya devam edecek. Beni Bırakma dizisi yapımcısı Focus Film ise şimdiden 3. sezon için hazırlıklara başladı. Ayrıca Atv’nin 2019 2020 yeni sezonunda 17:00’da yeni bir günlük dizi koyması bekleniyor. Bakalım Atv’nin yeni günlük dizisinin de yapımcısı Focus Film olabilecek mi zira Türkiye’de günlük dizi denilince akla ilk Focus Film gelmekte.

Beni Bırakma Ne Zaman Sezon Finali Yapacak?

Beni Bırakma dizisinin geçen sezon yani ilk sezonunu 8 haziran 2018 de yaptığını hatırlatalım; ancak bu sezon sezon finalleri de erken olacak. Ramazan bayramı tatilinin dizilerin sezon finali haftasına gelmesi sebebi ile tahminlere göre Beni Bırakma dizisi sezona geçen sezondan bir hafta önce yani 31 mayıs 2019 cuma günü 280. bölümü ile girmesi beklemiyor.

Beni Bırakma Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak 2019/2020 Yeni Sezon

Beni Bırakma dizisi 3. sezona ise 16 eylül 2019 pazartesi günü başlayacak. Bu tabi şuanda planlanan tarih. Mayıs ayının 2. haftası çekimler bittikten sonra tatile çıkacak olan Beni Bırakma set ekibi ve oyuncuları yaklaşık 3 aylık uzun bir tatilin ardından ağustos ayının 2. haftası yeniden sette bir araya gelecek. beni bırakma devam edecek mi 2019 2020

Atv 2019 2020 Yeni Sezon Tanıtım Fragmanı

Beni Bırakma İçin 2. Sezon Başlıyor

Beni Bırakma dizisi yeni sezon onayını aldı. Beni Bırakma dizisi 8 haziran cuma günü 110. bölümü ile  sezon finali yaparak ekranlara kısa süreliğine veda edecektir. 

Peki Beni Bırakma yeni sezon ne zaman başlayacak?  Detaylar için tıklayınız Beni BırakmaBeni Bırakma Yeni Sezon 1

Güncelleme 14 nisan 2018: Beni Bırakma dizisi 70. bölümü ile Türkiye’de 13 nisan cuma günü en çok izlenen günlük dizi oldu. Bu nedenle ben Atv’nin yakın zamanda Beni Bırakma dizisi için verdiği yeni sezon onayını açıklamasını ve Beni Bırakma dizisi oyuncuları ile yeni sezon anlaşmalarının tamamlanmasını bekliyorum.Beni Bırakma 2. sezon 1

Atv ekranlarının yeni dizisi Beni Bırakma için daha önce final kararı verildiğine dair medyayı yanıltan bir bilgi ulaştırılmış ve hatta Beni Bırakma dizisinin mart ayı sonunda final yaparak ekranlara veda edeceği duyurulmuştu.

Bu gün setten size fotoğraf getirdik ve özellikle şunu söyleyeyim; bu gün çekilen bölümler Nisan ayı başına yayınlanacak; yani sette asla bir final havası yok. Çekimler son hız devam ediyor en küçük bir moral bozukluğu yok. O tüyoyu veren arkadaşın yalanı elinde patladı; çünkü o nisanda Beni Bırakma yok demişti.

Beni Bırakma setinden sizler için bir sahne de anlatayım. Meltem artık ne yaptı bilmiyorum ama görülen sahne de Tarık Sıla’ya bir fotoğraf gösterip hesap soruyordu; Sıla Tarık’a sarılmak istemiyordu ama Tarık hangi yüzle sarılıyorsun bana diyordu; bence yine bu Mehmet olayı çıkmış olabilir; zira Tarık nefret etmeye başlamış Mehmet’ten. O fotoğrafta umarım yine namus meselesi çıkacak bir görüntü yoktur; zira ben çok sıkıldım dizi için de olsa namuslu kızlara namusları ile ilgili iftira atılmasından.

Bir Zeynep’in namus meselesi sürdü 30 bölüm. Bu kadar her konuyu uzatırlar ve sevenleri düşman edip bir birlerine kavuşturmazlarsa zaten bende isterim Beni Bırakma dizisinin final yapmasını; ancak ben Beni Bırakma dizisinin bir şansı daha hak ettiğini düşünüyorum.Beni Bırakma Yeni Sezon

 Beni Bırakma  2018 2019’de Devam Edecek mi?

Beni Bırakma dizisi için şuanda 2. sezon onayı falan verilmiş değil; zira Beni Bırakma dizisi reytingleri ne yazık ki istenen seviye de değil ama Beni Bırakma böyle sezon ortasında final yapacak kadar da izlenmeyen bir dizi değil.

Eğer Beni Bırakma  dizisi senaristleri adam gibi senaryo yazmaya başlar ve insanları mutlu ederse bence izlenme oranları artacak ve Beni Bırakma  dizisi 2018 2019 sezonunda da Atv ekranlarında izleyicisi ile buluşmaya devam edecektir. Beni Bırakma 2. sezon

Beni Bırakma Devam Edecek mi?

Bir kez daha söylüyorum; özellikle de inanmazsanız diye Beni Bırakma  dizisinde Zeynep karakterine hayat veren Sıla Özlem Önemli’nin ağzından da şuanda final kararı yok çekimler devam ediyor diye alınan cevabı sizlerle paylaşıyorum.

Beni Bırakma Yeni Sezonda Devam Edecek mi? İşte Sevindirici Haber (26 Yorum)

 1. heyecanla yeni bölümlerinizi beklemekteyiz ev halkı olarak tek izlediğim dizi siz vardınız sizde özlettiniz kendinizi

 2. Zeyneple emre
  cansu zeynebin hayatını çaldı anası kiliklı

  Tarıkla da meltem
  Sıla onların arasına girdi aralarını bozdu yaa meltem le tarik nişnalı iken kendini kurtarmak için evlendi

 3. Başrole Cansu layık. Mevcut kızlar bel para etmez. Hiçbir yönetmen onları oynatmaz bu salak yönetmenlerin dışında

 4. Can sıkıntısına izliyodum bigünde 2 haftalık bölüm çekiyolar eşyalar üzerlerinde kokuyor resmen

 5. sılayı küçümsemekten vazgeçin sıla ve zeynep çok iyi oyuncular. eğer bir oyuncu çıkaılacaksa kesin esin ve cansu olmalı

 6. Sıla diziden çıkarılmalı. Bu kadar kötü bir oyuncu görmedim. O çıkınca seyretmiyorum

 7. Cansu çok güzel bir kız neden başrole getirilmiyorki. Yiğenlerim ona bayılıyor. Bence daha iyi bir role getirilmeli

 8. ŞU EMRE VE ZEYNEP BİR BARIŞSIN DAHA BİŞEY İSTEMİYORUM SILAYLA TARIK ÖNEMLİ DEĞİL

 9. Ay azcık başrol kızlar güzel olsun yaa. Gençler onlara hayran olsun. Ama nerde bu dizide