Survivor 2018 29. Bölüm Fragmanı Survivor 2018 22 Mart Ödülü Kim Kazandı?

Survivor 2018 29. Bölüm istatistikleri belli oldu. Skora en çok Gönüllüler de Nagihan’ın ve Nevin’in katkı sağladığı görülebilir.   

Survivor 2018 29. bölüm sonuçları

 Survivor 2018 22 mart akşamı ödülü kazanan ve hentbol oyununu kazanan takım Gönüllüler olmuştur. Ödül Wooper Burger King. Gönüllüler’i Nagehan sırtladı

Survivor 2018 29. Bölüm gönüllüler kazandı

Şunda Survivor 2018 22 mart ödül oyununda son durum All Star 7 Gönüllüler 8. All Star’ın erkekleri kazanırken Gönüllülerin de kızları Burger King ödülü için büyük performans sergiliyorlar.Survivor 2018 22 mart sonucu

 Survivor 2018 29. Bölüm de oynanan Burger King ödüllü Survivor tarzı kum hentbol oyunu devam ediyor. Şuanda durum All Star 4 Gönüllüler 4. Oyun çok ortada. Ama bizim aldığımız tüyoya göre kazanan zor da olsa Gönüllüler olacak. Survivor 2018 29. Bölüm hentbol oyunu

Ve ödül oyunun ilkini kazanan takım All Star olmuştur. Skor 10-7… Şimdi All Star ve Gönüllüler arasında Burger King ödüllü bir Survivor tarzı kum hentbol oyunu oynanacak. 

Survivor 2018 29. Bölüm ödül oyunu mücadelesi şuanda devam ediyor. Oyunda All Star’ın 9-7’lik üstünlüğü var kazanan muhtemelen tüyomuzda da aktardığımız gibi All Star olacaktır. Survivor 2018 29. Bölüm sonucu 1

Güncelleme Survivor 2018’de 22 mart perşembe akşamı oynanacak ödül oyununu ilkini kazanan takım All Star olmuştur. İkinci oyun yani el futbolu oyununu ise Gönüllüler olacaktır. Tüyomuz çok güvendiğimiz bir kaynaktan gelmiştir. Doğruluğuna inanıyorum.Survivor 2018 29. Bölüm All Star Kazandı

Survivor 2018’de Konsey sonucunda İpek’in adaya veda etmesi ile Gönüllüler takımı karışırken Konsey’e giderken minibüs içerisinde Adem ve Turabi’nin tartışması hatta küfürleşmesi ile All Star adası oldukça karışık. Survivor 2018 ‘de bilindiği üzere Acun Ilıcalı bir resmi açıklama yapmış ve yarışmacı güvenliği için tekne ile seyahatin güvenli olmadığını fırtına ayları geçene kadar araçlarla yarışmacıların taşınacağını açıklamıştı. İşte All Star takımı da rahat çıkacağı konseye bir minibüs ile gidiyordu ama Adem ve Turabi arasında sözlü başlayan sataşma küfürleşmelere kadar hatta bir birlerine vurmaya kadar gitti ama yarışmacılar bir birine temas etmedi. Temas olmadığı için de Acun Ilıcalı Adem ve Turabi’yi sert şekilde uyardı ama her hangi bir ceza vermedi.

Bu nedenle All Star adası çok karışık. All Star zaten eskiden de karışıktı ama takım kazandıkça sorunlarının üstünü örtüyordu; şimdi bu sorunların üstü örtülemez kapatılamaz hale geldi. Adem ve Turabi artık ada da ve oyunlarda iki ezeli düşman.  All Star’ın takım ruhu ve morali bozuldu; bundan sonra daha çok zorlanacak oyunlarda.

Survivor 2018 29. Bölüm resimleri

Survivor 2018 29. bölümde özel bir ödül oyunu oynanacak. Hentbol’a çıkacak takımlar 2 gol atıp puanı kapmaya çalışacak; ancak söz konusu Ayak Futbolu olsaydı ben All Star’ı direk favori gösterirdim; ama bu oyun kimsenin çok bilmediği bir oyun olunca yarışmacılar arasında favori yok ama Ümit Karan çok başarılı bir performans gösterecek; zira içinde futbol var ve kullanılan metaforlar aynı.

Survivor 2018 22 Mart Ödülü Kim Kazandı

Survivor 2018 22 mart akşamı oynanacak el futbolu oyununu belki de Gönüllüler’in kızları hiç bilmiyor ama All Star’ın kızıları artık bu işin deneyimlisi oldular. Bu nedenle ben All Star’ı kızların farkı nedeniyle daha kazanmaya yakın görüyorum; bir de all Star’a ecem geldi. Ecem güçlü bir yarışmacıydı; inşallah gelir gelmez başarılı bir performans çizebilir. Gönüllüler ise açlıktan ölüyorlar artık doğru düzgün bir ödül oyunu kazanmak ve karın doyurmak istiyorlar; bu nedene bu yeni haftanın güzel ve başarılı geçmesi için Gönüllüler bu oyunu almak için canla başla mücadele edecek ve oyun içinde kavgalar da başlayacak.

İlk Kavga Sahra ve Nagehan arasında olacak. Nagehan Sahra’nın kendisine vurduğu gerekçesi ile büyük bir kavga çıkaracak; Sahra hiç eksik kalır mı o da zaten sinir olduğuı Nagehan’dan hıncını almak isteyecek. Survivor 2018 22 mart resimleri

Survivor 2018 29. Bölüm Fragmanı

 

Survivor 2018 29. Bölüm Fragmanı Survivor 2018 22 Mart Ödülü Kim Kazandı? (13 Yorum)

 1. Ha bugün Çarşambaydı Nisa? Fragmanda o dediğin yeri görmedim ben galiba. Inşallah bir aksilik çıkmaz ise Sen anlat Karadeniz’i izleyeceğim bu akşam bende? Ama yeni biri geliyor sanırım diziye ; ne tesadüf ki kocasından şiddet gören bir kadın daha? onu beğenmedim. Dizide tek Nefesin konusu olsaydı iyi olurdu. Şimdi Nefes arka planda kalacak. Birde anlaşmış gibi her şiddet mağduru Tahiri buluyor?

  Gizem yok bende bilmiyorum tartışma nedenlerini. Ama Turabiyi de Ademide pek sevmem. All Stardan bikaç kişiyi seviyordum ama son zamanlarda hepsine anti oldum resmen. Bitek Muratı hala seviyorum belki birazcık ta Hilmiyi:) Ümit Karanı, Damlayı çok severdim . Sağolsunlar soğudum Sema sayesinde Damladan?

  • Onu 2ci fragman da söyledi o kadın vedatın bi oyunu olabilir belki kokusu sonra çıkar.

   • Ahanda kokusi çıktı tahminim dğruymuş vedat itine ajanlık yapıyo ama hiç belli olmaz berrak snra vazgeçer belki vedata tmam deyip ters köşede yapabilir senaryo tahminlerin üstünde farklı şeyler oluyor.

 2. Arzu bende iyiyim sana bir şey sorucam adem ve turabinin neden kavga ettiklerini biliyor musun?

 3. Merhabalar herkese☺ Serpilim? Nisa iyi günler?
  Bu oyunu hiç beğenmedim ben ya. Parkur olsaydı keşke. Yarışmacılar birbiriyle hep yakın temas halinde olacak? Vurun birbirinize der gibi oyun?
  Survivorda bu sezon bazı değişiklikler olacakmış. Kıbrısa 4 yarışmacı değilde 6 yarışmacı gidecekmiş ve büyük sms 8 yarışmacı kaldığında değilde son 10 yarışmacı kaldığında yapılacakmış?
  Şu büyük sms olayına karşıyım ben. Geçen all starda Hasan sms te Merveden sonra ikinciyken. Turabi ve Begüm dokunulmaz oldukları için Merveyle sms e çıkıp Hasan elenmişti. Ondan daha az oy alan Turabi ve Begüm de Kıbrısa gitmişti? çok adil bir şey değil bence kaç hafta için tek bir sms sonucunun geçerli olması?

  • Merhaba arzu snada iyi akşmlar vee sen anlat Karadeniz e son 1,5 saat kaldı ,gdelim mi buralardan nefes bu topraklar bana memleket sna gurbet müsaade et gurbete ben düşeyim dedi Tahir delikanlı mız nefese, helâl olsun Tahir Kaleli ye .