Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti 23 mart Engeller Engeller

Adını Sen Koy senaristleri Ömer ve Zehra’yı gerçekten evli olarak göstermemek için ne yapacaklarını şaşırdı. İnsanlar beklenti içinde; artık gerçekten karı koca olsun bu ikisi diye; ha bugün ha yarın derken daha biraz bekleyecek gibiyiz; zira bu beklenti para ediyor zaten. Ömer ve Zehra karı koca olsa ondan sonra kimine…

Büyük halanın gelmesi de bu yüzden. Ömer ve Zehra’nın arası iyi ama bu arada da gerçekten bir karı koca olmamaları lazım ancak araya yastık da koyamıyorlar; vay hala geldi vay babam hasta; korkmayın yakında Ömer ve Zehra arası yine bozulacak yine unutulacak her şey başa dönülecek ama eski gibi de değil tabi.Adını Sen Koy 310. Bölüm resimleri

Halayı gelmesi beni mutlu etti. Bu Bahşende cadısının hakkından ancak öyle bir Anadolu kadını gelebilir. Boşuna gelmedi Bahşende’nin ipini o çekecek belli ki. Bahşende’yi izlemek çok sinir bozucu tabi ama Hala onun hakkından gelirken Morşende’yi görmek mutlu edecek. Ömer’in gözü açılacak belki hala Ömer’in gözünü açacak.Bu kaçırılma olayından sonra her şey ortaya çıkar diye düşünüyorum.Vuslat bekleyenler ya da oldu bitti diyenler Boşuna beklemeyin Ömer ve Zehra Jülide olayı çözüldükten sonra gerçek evli olacaklar.Bence en heyecanlı hafta sırlar açığa çıkacağı için bu hafta bitince başlayacak.

Sıkıntı tai ki Jülide’nin kaçırılması ile başlayacak. Jülide Zehra’nın gözü önünde 4 takım elbiseli adam tarafından kaçırılıp götürülünce Zehra bu işe karışmazsa olur mu? Zehra hemen harekete geçecek ve Jülide’yi kimin kaçırdığını ve nereye götürdüğünü öğrenmeye çalışacak. zehra’nın peşinden tabi ki Ömer’de gelecek ve Jülide’nin bilinmeyen hayatı da yavaş yavaş dizinin içine girmiş olacak ve böylece farklı karakterler de diziye dahil olacak.

Jülide’nin hayatının dizimizin içine girmesi yetmez; bu arada bir de Ömer ile Zehra’nın küsüşmesi lazım ki yoksa artık araya yastık koyacak halleri yok; ben bu kavganın Bahşende’nin fitilini ateşlediği bir durumdan kaynaklanacağını düşünüyorum. Özellikle set çekimlerinde konakta bulunan sarışın bir kız var muhtemelen Nirvana meselesinin önüne onunla geçecekler Büyük halanın da gelmesi ile Zehra bu durum karşısında konakta kalamayacak ve büyük hala ile Salim’e geçecektir.

Adını Sen Koy 23 mart foto

Bahşende ve büyük hala arasında yeni bir çekişme başlayacak ve bu çekişmenin arasında Ömer ve Zehra kalacak gibi; hadi hayırlısı.

Kerem ve Sabah meselesinde ise Aysel’in düşmanı işi biraz ortalığı karıştıracak. Aysel’den para isteyen adam tekrar gelecek bu sefer karşısında hem Kerem’i hemde Sabah’ı görecek bakalım bu zor günler Kerem ve Sabah’ı bir birine daha da bağlayabilecek mi? her birlikte göreceğiz

 

 

Adını Sen Koy 310. Bölüm Özeti 23 mart Engeller Engeller (1 Yorum)

  1. yok daha neler, eğer öyle bir senaryo olur, vuslatta olmazsa , bu mübarek kandil gecesi onlara tek diyeceğim, Allah tüm ekibi bildiği gibi yapsın inşaallah, hayatları boyu hiç bir vuslat yüzü göremesinler inşaallah..