Adını Sen Koy 312. Bölüm Detaylı Özeti Fragmanı 28 Martta Neler Oldu?

Adını Sen Koy 312. Bölüm Detaylı Özeti

Adını Sen Koy 312. Bölümü ile ekranlardaydı. Son olarak Zehra kaçırılmıştı. Ömer’se peşinden gider bir süre sonra Zehra’yı ve adamları gözden kaybeder. Salim kızını merak edip arayınca Ömer yalan söylemek zorunda kalır. Sonra Ömer adamların arabalarını bulur ve tekrar takibe alır.

Ömer Zehra’nın tutulduğu yeri bulur. Zehra da Ömer’i görür ama susar ve zorluk çıkartmaz.

Kerem’le Sabah’sa kendi emlak dükkanlarını Aysel hanım için feda etmeye hazırdır; ama Aysel hanım para olmadığından tekrar dükkan açmaya cesaret edemez. Bizim deliler kararlıdır. Canan’sa annesinden ve Şükran’dan yardım almayı bile teklif eder.

İpek’le Koray’sa muhteşem ikili olmuştur. İkisi de halinden memnundur. Özge’nin de gitmesiyle odası İpek’e verilir ve çok mutlu olur. Hatice hala Aysel hanımı görür ve  beğenir. Akşam olunca da Salim’le konuşur ;fakat beklenilen olumlu yanıtı alamayınca vazgeçer.  Bakalım Aysel hanım Sabah’la Kerem’in sürprizini kabul edecek mi? Bunu hep birlikte göreceğiz.

Bahşende ise Defne’yle muhabbet eder ve onu yolcu eder. Ömer karısını kurtarmak için kendini tehlikeye atar. İçeride kaç adam olduğunu öğrenip kurtarma operasyonuna başlar. Önce ilk adamı dışarıda bayıltır. İçeriye girer Zehra’nın üç harfli hikayesi içlerinden birini korkutur. Dışarıda ki adamı da baygın bulunca korkup içeri girerler. Ömer saklanır birini daha bayıltır. Ömer üçüncüyü de kavga edip bayıltır. Bayılan adam kalkar ve silahı Ömer’e doğrultur. Acaba Ömer vurulacak mi yoksa kurtulacak mi ? Ömer kurtulursa nasıl kurtulacak bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Adını Sen Koy 312. Bölüm Detaylı Özeti

Aksiyon başladı
Ömer adamları taşladi
Kafa göz dalacak
O zaman anaları ağladı

Morşende is başında
Kötülük yoldaşı yanında
Patates çuvalı gibi
Yakında sinemalarda

İki aşık ayrı
Başlarına daha neler gayrı
Bu Nazo’nun eline düşen
Hiç görmüyor saygı

Yeşil uzaylı defne
Yandaşı Morsende
Kargo bedava olunca
İkisini de gönderin evine

Olanlar oldu
İşler yoluna konuldu
Yarın yine aksiyon var
Adını Nazmiye koydu