Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti 30 Mart

Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti

Sıla her ne kadar Tarık’tan uzak durmaya çalışsa da Tarık, Sıla için bir sürpriz hazırlamıştır. Fakat sürprizi gösterdiği sırada Sıla hakkındaki bütün hayallerini yerle bir edecek bir sürpriz beklemektedir. Öte yandan Meltem, Sıla’nın hayatını karartmaya kararlıdır. Meltem’in, Sıla için sinsi bir planı vardır.

Emre ve Zeynep kendi istekleriyle artık hastanede bir arada çalışmayacaklardır. Öte yandan Bora yıllardır sakladığı kutuyu Zeynep’e verir. Zeynep ve Bora’nın arasında yeni bir yol açılmışken Emre ise Zeynep ile Bora’yı sürpriz bir şekilde hiç beklenmedik bir halde görür. Öte yandan Esin gözünü karartır ve bütün dengeleri tek hamlesiyle değiştirecek planını uygulamaya koyar. Zeynep’in hayatı ve hayalleri Esin’in bu hamlesiyle yerle bir olmaya çok yakımdır

Beni Bırakma 60. Bölüm Tahminleri

Meltem Buse’nin de yardımı ile kendisini temize çıkarmayı başarmıştır. Cengiz her ne kadar Meltem’in Tarık’ı elde etmek için oyunlar çevirdiğini fark etse de şirketin büyük ortağı Meltem’in babası olduğu için Tarık’ın Meltem’den ayrılma kararını karşı çıkar.

Beni Bırakma 29 mart

Tarık ise Meltem ile bir gelecek kurmak istemediğini hayatında artık sadece Sıla’nın olduğunu Sıla için tüm bedelleri ödemeye razı olduğunu muhtemelen belirtecektir. Sıla’ya en ağır gelen Tarık’tan aldığı maddi yardımın herkes tarafından yanlış anlaşılmasıdır. Sıla ne olursa olsun artık Tarık’tan hiç bir şekilde maddi yardım almamaya ve kendi ayakları üzerinde durmaya karar verir; ancak hem okuyup hem çalışmak Sıla’yı oldukça zorlayacak çok farklı ve garip insanlar ile karşılaşacaktır.  Tarık ise Sıla’nın çalıştığını öğrenince buna engel olmak ister. Sıla Tarık’tan uzak kalmak istedikçe kader yine onları bir araya getirecektir.

Emre ise bir kez daha anlamadan dinlemeden Zeynep’i kendisinin arkasaından iş çevirmekle suçlamıştır. Bora’nın planı tıkır tıkır işlemektedir. Bora’nın tek amacı Zeynep ve Emre’nin arasında girmek ve onları bir kez daha düşman edebilmektir. Bora’ya hesap soran Zeynep yine Emre’nin havadan nem kaptığını mı düşünecektir? Kendisini defalarca anlamadan dinlemeden suçlayan Emre’ye karşı Zeynep’in güveni kalmamıştır.

Arzu ise Esin’in gerçek yüzünü artık görmüştür. Esin’in her sıkıştığında kendisinin sırrını ortaya koyması Arzu’yu çok rahatsız etmektedir. Esin tehlikesi olduğu sürece Arzu hiç bir zaman rahat bir nefes alamayacaktır.

Beni Bırakma 60. Bölüm resimleri

Beni Bırakma 60. Bölüm Özeti 30 Mart (2 Yorum)

  1. siz buna senayomu diyorsunuz bu zenginb is adamları bu kadarmı salak bir o oyuncağı olacak kadarmı aptal kim inanır bu üç kuruşluk diziye bir bölümünü seyrettim midem bulandı birazkci olun konu güzel aile dizisi kişileri ve kurumları bu denli yerle bir ederek bir sonuca varılacağını düşünüyorsanız siz tük milletini hic tanımamışsınız