Beni Bırakma 59. Bölüm Özeti 29 Mart

Cengiz, Meltem’in gazete haberini kendisinin yaptırdığını duyar. Meltem’in karşısına çıkan Cengiz bu haber ile ilgili hesap sorar ancak Meltem’in planı hazırdır. Meltem arkadaşı Buse ile anlaşmıştır ve gazete haberi ile ilgili tüm suçu üstlenir. Buse’yi Sayar şirketinde zor günler beklemektedir.

Buse her ne kadar Meltem’in yeniden Tarık ile birlikte olması için bu suçu üstlense de Tarık’ın gözünde artık Meltem bitmiştir. Tarık’ın düşündüğü tek şey Sıla ile mutlu bir gelecektir. Cengiz’e Meltem’in haberle bir alakası olmadığını her şeyi yapanın Buse olduğunu öğrenince  Meltem’e olan tepkisi bir anda değişir. Şirketin ortağının kızı olan  Meltem yeniden Cengiz’in gelini olarak kalacaktır.

Sıla ise Tarık’ın tüm ısrarlarına ve sensiz yapamam söylemlerine rağmen Tarık’tan uzak kalmada ısrarcıdır. Sıla, Tarık’a yurtta kaldığı yalanını söylese de kendi ayakları üzerinde durmaya kararlıdır. Kimseden yardım almamak için çalışmaya karar veren Sıla’nın başı yeni yeni dertlere girecektir ama Tarık’tan para alan bir kız durumuna da düşmemeye kararlıdır Beni Bırakma 59. Bölüm resimleri 2

Bora Esin’i öldürmemiştir ana Bora  Esin’in cezasını farklı bir şekilde kesmeye karar verir. Bora Esin’i bitirecektir bunun için şeytani bir plan hazırlar. Bora, Esin’in hiç tahmin etmediği birine, Esin’in evine girdiğini söyler ve Esin’i köşeye sıkıştırır. Esin, yolun sonuna gelmiştir.

Bora bir yandan Esin’i bitirmek ile uğraşırken bir yandan da Zeynep ve  Emre’nin arasını bozmak için harekete geçer. Bora’nın Zeynep ile ilgili söylediklerine inanan Emre, Zeynep’i bir kez daha kendisine ihanet etmekle suçlar. Emre duyduklarını gururuna yediremez ve Bora’dan duyduklarını Zeynep’e söyler. Zeynep’e sinirle ağzına geleni söyleyen Emre bir kez daha ZEynep’i anlayıp dinlemeden kalp kırar. Zeynep, Emre’den duydukları karşısında büyük bir şok daha yaşar ve Bora’ya hesap sormaya gider. Boraya hesap sormaya Bora’nın evinde giden Zeynephiç beklemediği bir sürprizle karşılaşır.

Beni Bırakma 59. Bölüm resimleri 1