Adını Sen Koy 318. Bölüm 319. Bölüm 320. Bölüm Fragmanı 4- 6 Nisan

Adını Sen Koy 318. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 318. Bölümde Ömer Özge ile konuşmaya gittiği için geç gelecek. Her ne kadar Zehra Ömer’i Defne ile yemekte sansa da Ömer kafasında Ercan meselesi varken karısı ile ilk gecelerini geçirmek istemeyecek. Ömer Zehra’nın yanına yattığında tüm bu kafasında ki sıkıntılardan kurtulmuş şekilde yatmak isteyecek.

Adını Sen Koy’da işler çarşamba günü iyi gidecek ancak Kara cuma olacak yine. Çarşamba günü Nihat Ayşe’ye güzel bir sürpriz hazırlayacak. Ayşe ile evlilik yıl dönümleri için hazırlık yapacak Nihat ve Cevriye. Gel görelim ki Ayşe cuma günü Nihat’ı sevgilisi ile otelde basacak. Ömer’in Ayşe şüphelenmesin diye hazırlattığı tüm sürprizler boşa gidecek; zira ne evlilik yıl dönümü kutlanacak ne de Ayşe ve Nihat.

Ömer Özge’den kendisini şirkete gönderenin Ercan olduğunu öğrenecek ve Ercan denen bu adamın kendilerini bitirmek için yapacağı her şeye hazırlık olacak. Ömer Ercan’ın yeniden saldırmasına yeniden oyun kurmasına izin vermeyecek; ancak Zehra da Ercan denen adamın eskiden Ömer’in babası Tahir Kervancıoğlu’nun otağı olduğunu öğrenecek.

Zehra ilk iş olarak Jülide’ye bu soruyu soracak; ancak Jülide Zehra’ya Ercan denen adamın çok tehlikeli bir adam olduğunu ve her şeyi yapabileceğini söyleyecek. Zehra ise Ercan’dan Ömer’i korumak için harekete geçecek. Peki ilk saldırı Ercan’dan mı gelecek Ömer’den mi?

Adını Sen Koy 318. Bölüm resimleri

Adını Sen Koy 318. Bölüm 319. Bölüm 320. Bölüm özetini düzenli olarak bu sayfaya ekleyeceğiz; şuanda Adını Sen Koy 4- 6 Mart özeti çıkmadığı için sizlere Adını Sen Koy yeni hafta tüyolarındna bahsedeceğiz; özet ve fragman çıktığında sayfamıza ekleyeceğiz.

Adını Sen Koy 318. Bölüm 319. Bölüm 320. Bölümde son kez bol bol romantik sahneler izleyeceğiz; sonrasında yine sıkıntılı günler Ömer’in hiç beklemediği yer Defne’den gelecek

Adını Sen Koy Haftanın Tüyoları

Adını Sen Koy’da Defne ve Bahşende’nin planı çok güzel işlemektedir. Yıllardır kadınlardan uzak duran kadınlara asla sıcak bakmayan ve Zehra’ya iki yıldır kan kusturan Ömer aslında çok sıcak kanlıymışta biz bilmiyormuşuz. Aslında Ömer soğuktur ama bu Defne’ye karşı biraz zaafı var galiba. Bahşende’de bunu çok iyi biliyor. Ömer’in zaaflarının farkında olan Bahşende Ömer’i yavaş yavaş oyunun içine çekiyor.d

Zehra ve Ömer’in arası iyi olsa da bizim iki deli aşığın peşini şansızlıklar bırakmıyor. Zehra hazırlanıyor Ömer’in işi oluyor. Ömer hazırlanıyor Zehra’nın işi çıkıyor derken bizim istediğimiz kadar Ömer ve Zehra gerçek anlamda karı koca olmak istemiyor. İsteseler ne Bahşende ne de başkası ikilinin arasına giremezdi.

Ömer şimdi de Ercan ile uğraşmaya başlayacak. Bu Jülide’nin kocası olacak Ercan’ın babasının ortağı olduğunu fark eden Ömer Ercan’a hesap sormak isteyecek içten içe. Zira nasıl olmuştur da babasına karşı böyle bir hata da bulunmuştur.

Ömer bir kez daha kadınlara neden güvenmemesini gerektiğini deneyimlemiştir. En önemlisi de annesi olacak Jülide’yi asla affetmemesi gerektiğine kesin olarak kanaat getirmiştir. Zehra ise yine ajanlık yaparak Jülide’nin gerçekte neden Ercan ile kaçtığını öğrenmeye çalışacak ve başı Ercan ile belaya girecektir.

Adını Sen Koy 318. Bölüm

Diğer taraftan Ayşe ne yazık ki canından çok sevdiği kocası Nihat’ın kendisini aldatıyor olabileceğinden şüphelenecek. Nihat ise Ayşe ve yeni sevgilisi arasında gidip gelecek. Yeni sevgili biraz zamansız arayınca işler karışacak. Ayşe muhtemelen Nihat’ı takip edecek ve Nihat’ın İstanbul’a getirdiği sevgilisini otelde basacak.

Çetin’in gelmesi ile Canan’da yalnızlıktan kurtuldu. Çetin yine muhtemelen gelecek ve Canan’a deliler gibi aşık olduğunu anlatacak ve Canan’ın yufka yüreğini suistimal ederek kendisini affettirmeye çalışacak. Canan günlerdir kendisini takip eden adamın Çetin olduğunu anlayacak.

Adını Sen Koy 318. Bölüm 319. Bölüm 320. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 316 – 317. bölüm fragmanı

 

Adını Sen Koy 318. Bölüm 319. Bölüm 320. Bölüm Fragmanı 4- 6 Nisan (4 Yorum)

  1. Aaaa yeter senarist yeter sıktın sen ya diziyi bitir yada sen git yapamiyorsun bu isi Nihat siz aysesiz ve cevriyesoz hiv gadi kalmaz dizini basmiyormu kafan aldatm isini bahsendehle ercanin oyunu olsun tuzaga düşürsünler nihat birdey hatırlamasın ve mecbur bırakılsın diziden cikmasin da gonlunu alin nihatin ayıptır ya dizinin icine tukurdunuz daha batirmadan bitirin diziyi herkes rahatlasin iyice battiniz bakin obur ask dizilerine sizin dizi gibi cikANlar girenler kimin eli kimin cebinde o defne ne oyle siz diziyi izlemiyorsunuz belli oldu yazik

  2. Ask aylesini cox-cox sevirik ancaq buqeder artiq baslarina gelen felkaketler qurtarsi neqeder ihanet olacaq deye qorxaq Omerle Zehraya bir sey olkacagin dan qorxaq artiq onlarin uzu cox-cox gulumsesinler bir cocuqlari olsun amin amin….

  3. yok daha neler.? Ömer evli bir adam dışarı cikacaksada Zehra ile çıksın, Defne ile gitmek ne demek.?yemin ediyorum sinirden varya neyse….