Adını Sen Koy 320. Bölüm Detaylı Özeti 6 Mart Analizi (Habibe Dila Gül)

Adını Sen Koy dizisi bugün 320. Bölümle ekranlardaydı. Zehra ve Ömer kapıda karşılaşınca Ömer’in korkusu azda olsa hafiflemişti; ama tam geçmiş değildi. Bugünse Zehra Jüulide hanıma yardım etmek konusunda Ömer’in ikna etse de Ömer’in pek istekli olduğu söylenemez.

Zehra kıyafet ve yemek ayarlar Jülide hanım için fakat onları takip eden biri daha vardır. Jülide ise bulunduğu evde güvende değildir; çünkü Ercan keserin adamları her yerde Jülide’yi arıyordur. Defne ise Ercan Keser’in ihaleleri ile ilgili yeni gelişmelere ulaşır ve Ömer’le paylaşır.

Peki ya Canan Çetin’in dayısının dükkanında çalıştığından haberi yoktur. Canan yemek getirmek için atölyeye geldiğinde beklenmedik bir sürprizle karşılaşır. Neyse asıl mesele Ayşe ve Nihat. Nihat evden toplantı diye çıkıp otele gider. Nihat yanındaki Filiz denen kadının ihanetine uğrar; çünkü Filiz Ayşe’nin telefonuna Nihati’n olduğu otelin adresini atmış ve oraya gelmesini sağlamıştır.

Adını Sen Koy 320. Bölüm 1

Nihat tam kapıdan çıkarken Ayşe ve Nihat karşılaşır yanında da Filiz denen kız vardır. Nihat ve Ayşe çok şaşkındır. Bakalım ne olacak Ayşe ne yapacak ve Nihat kendini  nasıl savunacak? Bunları izleyip göreceğiz.

Zehra ise Jülide hanımı merak ettiği için arar, Zehra telefonda konuşurken Ömer’in gittiğini görür ve yanına gider. Ömer’de Defne’nin edindiği bilgileri söyler. Zehra ise Jülide’nin yanına gitmek ister. Ömer izin vermez. Zira Ömer zehra’ya bir zarar geleceğinden korkar. Zehra ve Ömer sonunda gitmeye karar verir. Sadece karısı için Ömer ve Zehra Jülide’nin kaldığı eve gittiklerinde onu orada bulamazlar. Peki ya Jülide nerededir? Ercan’ın adamları bulup Jülide’yi kaçırmış mıdır? Zira Bahşende Ercan’a Jülide’nin yerini haber vermiştir. Yoksa Jülide evden kendisi mi kaçmıştır işte burası merak konusudur. Bunu da öğrenmek için izleyip göreceğiz

Adını Sen Koy 6 mart

Olaylar su yüzüne çıkacak
Baho hakettiğini bulacak
Inşallah haftaya
Kapı önüne koyacak

Vadiye dönüyor
Zehra polatı oynuyor
Bu gidişle dedektiflere
En alasindan taş çıkartıyor

Yüzyıllık kıyafetler
Tarihi eserler
Bitmek bilmeyen
Canice hileler

Filenin bekçisi
Mahallenin cicekcisi
Kendisi de adam olmaz
Kötülüklerin kraliçesi

Şeytanın kaynanası
Cadinin aynası
Bakınca musmula oluyor
Suratsiz çöl cadısı

Bizimkiler ayrı
Nedir bundan gayrı
Gitti dizinin neşesi
Mahallenin caycısı

Kargo bedava
Hediyede edilir alana
Bohoyu alırsanız
Defnede yedek kalana

Adını Sen Koy 320. Bölüm Detaylı Özeti 6 Mart Analizi (Habibe Dila Gül) (2 Yorum)

  1. Merhaba,ben bu siteye ilk defa yorum yazıyorum. Habibe Gül ben sizi tanıyorum. Daha önce benim bulunduğum başka bir siteye şiir yazıyordunuz. Hatırladınız mı? Tesadüfen bu siteye geldim ve analizinizi görünce çok mutlu oldum. Geçen gün sizi anmıştım. Bulduğuma sevindim. Iyi günler. 🙂

  2. Resul bey size bir soru daha.
    Siz eskiden baska sitenin yöneticisiydiniz. Yanlis hatirlamiyorum digil mi?
    Cevaplarsaniz sevinirim.

    Ayrica analiz için TESEKKÜR ederim.
    Çok güzel yazmissiniz. Ellerinize, kaleminize saglik.