Adını Sen Koy 339. Bölüm Detaylı Özeti 3 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 339. Bölümle izleyicisi ile buluştu; Adını Sen Koy 339. Bölümde Defne organize ettiği yemeğe sadece Ömer’in gelmesini beklerken Zehra’nın da gelmesiyle hüsrana uğradı. Defne adeta morarmış patlıcana dönmüştü; bozuntuya vermeden onları karşıladı ve durumu toparlamaya çalıştı.

Ömer ve Zehra’yı mutlu gördükçe hasedinden çatlayan yeni nesil tavus kuşu Defne Ömer’in kimse gelmedi mi? Neredeler? sorusundan sonra sıcak su altına giren tavuk gibi tüylerini kabarttı ve önce kekeleyip sonrada kimse gelmedi dedi. Defne Ömer’e sen kararsızım deyince ben de erteledim buraya da onun için geldim dedi ve durumu toparladı. Üçlü otururken telefon geldi ve kaza tutanağının şirkete gittiğini öğrendi Defne.

 

Defne istemese de Ömer ve Zehra’yı baş başa bırakıp gider fakat şirkete gittiğinde tutanağı çıkarken düşürür. Bakalım o düşen tutanak ileride ne işler açacak başımıza. Neyse Canan’sa konakta kalmıştır; Ömer ve Zehra ise baş başa kaldıkları kır kahvesinde sohbet ederler farklı şartlarda tanışsak ne olurdu acaba diye .

Adını Sen Koy 339. Bölüm

 

Önce Zehra bir garson olan Adanalı çapkın Murtaza’yı hayal eder. Tabi Ömer buna dayanamaz kıskanır alınır. Arkasından Ömer Zehra’yı etrafta dolaşan çiçekçi Ülya yanlış duymadınız Hülya değil Ülya olarak hayal eder. Güzel işveli cilveli olan Ülya kendini sevdirir; fakat Zehra da Ömer’i kıskanır. İkili güzel vakit geçirdikten sonra eve gelirler.

Canan odaya götürdüğü Zehra’yı sorguya çeker yemekte kimler vardı der. Defne neden yoktu falan filan diye sorguya çeker.  Daha sonra ise geceliklerini giydirip odadan çıkar. Ömer gelip Zehra’yı yatağına yatırır kendisi de yanına oturur sarılan ikili Zehra’nın Murtaza’ya aşık oldum demesi üzerine Ömer Zehra’ya kızar kalkmak ister ama Zehra tutar amacı Ömer’i kıskandırmaktır bunu da başarır. Aynı yöntemi Ömer de Ülya da dener ve başarılı olur. İkisi de gülüp eğlenirler. Neyse sabah olur Zehra kabus görerek uyanır. Ömer yanında yoktur iyice korkar etrafı arar bulamaz ağlamaya başlar telefonu alıp aramak ister o sırada Ömer kahvaltı tepsisiyle odaya girer. Zehra koşup Ömer’e sarılır. Ömer korktuğunu kabus gördüğünü söyler bunun üzerine Ömer Zehra’yı oturtur ve onu bırakmayacağını çok sevdiğini korkmamasını söyler.

Sonra da kahvaltı yaptırır neyse Canan yine iş başındadır. Asya2yla oyun oynarken Defne gelir. Canan ise hemen ise koyulup İpek’i arar ve yemek konusunda bilgi alır. Yemeğin şirket tarafından organize edilmediğini öğrenir ve şüphelerinin doğruluğundan emin olur; çünkü bundan önce elinde kanıt olmadan Zehra’yı Defne konusunda uyarır ve gözünün Ömer’de olduğunu dikkat etmesi gerektiğini söyler; fakat bizim saf kızımız dinlemez. Canan doğru iz üzerindedir. Bakalım neler olacak neyse..

Adını Sen Koy 3 mayıs

Herkes salonda kahve içerken Canan Asya’yla oynamak için dışarı çıkar ve ambulansı arayan Adem beyin geldiğini görür. Kazayı birde ondan dinler ve Defne’nin yalan söylediğini öğrenir. Bunun üzerine adamı içeri getiren Canan önden haber vermek için salona gelir. Durumu özetleyen Canan Defne’nin suratının değişmesine sebep olur. Bakalım Canan haklı olduğunu kanıtlayabilecek mi? Yoksa Bahşende Canan’dan önce gelen adamla konuşup yanlış ifade vermesi konusunda tehdit edip para mi teklif edecek? yoksa bu seferlik Defne golü yiyecek mi bunu hep birlikte izleyip göreceğiz

Çıngıraklı yılan
Her şeye aniden dalan
Tavus kuşu tipiyle
Ortalıkta fink atan

Kaldırım taşı
Pırlantaya karşı
Sen yol al bence
Önün hemen kapalı çarşı

Gözlerini oyarım
O oyununu bozarım
Seni kuyuya atıp
Orada boğarım

Tüylerini kabarttı
Kendi topuğuna sıktı
Haberi yok ama
Kendi kalesine gol attı

Boya küpü suratı
Bir şeye benzemeyen sıfatı
Kokona gibi duruyor
Maymunun kardeşi aynı