Adını Sen Koy 341. Bölüm 342. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs 8 Mayıs Özeti Tüyoları

Adını Sen Koy 342. Bölüm Özeti

Defne meselesi Zehra için giderek daha can sıkıcı hale gelmiştir. Defne’yi kendisinin kurtarıcısı sanan Zehra artık Defne’nin kendisini ölüme terk ettiğinden emindir. Zehra Adem amcaya adeta bir can borçludur. Zehra her ne olursa olsun Ömer’i Defne konusunda uyarmak ister; ancak Kaza ile ilgili yeni sarsıcı bilgiler öğrenen Zehra çok önemli bir durumu fark eder. Defne’ne çıkış yolunu bulmuştur. Zehra şimdilik Ömer’e Defne’nin katil olabilecek kadar gözünü hırs bürdüğünü ispat edemese de Defne’nin artık sabrı kalmamıştır.

Defne yeniden atağa geçer; önce Zehra’ya iyi görünmeye çalışsa da Zehra’nın durumun farkına vardığını anlayınca artık iki tarafında kılıçları çekilir. Zehra Ömer’e yakın davranarak Defne’yi çileden çıkarır.Adını Sen Koy 342. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 341. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da maymun(Zehra) sonunda gözünü açtı. Bilindiği üzere haftalardır Canan Zehra’yı Defne konusunda uyarıyor ve bu kızın Ömer’de gözü var diyordu ancak Zehra Ömer ile Defne’nin çocukluk arkadaşı olduğunu belirtip Defne’nin asla böyle bir düşüncesi olmadığını söylüyordu. Zehra sonunda kaza tespit tutanağını okuyunca Defne’den şüphelenmeye başladı; tabi sadece bu kaza tutanağı değil Defne’nin sürekli Ömer’i kendi yanından alıp götürmesi de Maymun’un gözünü açmasında etkili oldu denebilir.

Şimdi iki kadın Ömer için büyük bir savaş verecek. taraflar belli; Defne’nin tek ve güçlü destekçisi Bahşende; Zehra’nın ise hem şirket hem konak hemde Ömer arkasında. Bu savaşın kazananı belli ama tabi savaş adil olursa; zira iki kötü ve karaktersiz insan Defne ve Bahşende’nin ben adil bir savaşa gireceklerini düşünmüyorum.

Defne Bahşende’nin de yardımı ile Ömer ile Zehra’nın arasına girmeye çalışacak; ama Zehra artık kara kedinin kim olduğunu biliyor; şimdi koca Maymun yani Ömer Kervancıoğlu’nun gözünü açma vakti geldi.

Galiba Defne’ye eski dosttan yeni sevgili olmayacağı anlatılmamış; ki Ömer Defne’ye dosttan sevgili olmayacağını hatta evli bir adama kuyruk sallamanın ağır bedelini öğretecek gibi; tabi bir oyuna gelipte Zehra’yı anlamadan dinlemeden yargılamazsa.

Adını Sen Koy 341. Bölüm resimleri

Adını Sen Koy’da sezon finaline sadece 3 hafta kaldı. Adını Sen Koy’da sezon finali öncesi Defne’nin hain planları hepimizi çok üzecek. Defne’nin tek amacı vardır artık Ömer ve Zehra arasında ayrılık tohumlarını ekmek. Defne bunu şimdiye kadar başaramamıştır; ancak bundan sonra hem şirketi hemde konağı eline geçirmiş ve istediği gibi at oynatma şansı elde etmiştir. Zehra’nın gördüğü korku dolu rüyalarda ne yazık ki Adını Sen Koy’da bizleri acı günlerin beklediği anlamına geliyor.

Artık bilmiyorum Adını Sen Koy izleyicisinin kalbi Ömer ve Zehra’nın bir kez daha hemde bu sefer ciddi şekilde ayrılmasına dayanabilir mi ancak önümüzde ki hafta bol bol mahalle çekimlerini izleyeceğiz. Peki Ömer sezon finali öncesi Zehra’nın kırılan ve incinen kalbini tekrar tamir edebilecek mi? Ömer Zehra’ya kendini affetirebilecek mi? Yoksa Adını Sen Koy’da izleyici 3. sezonu mu bekleyecek hep birlikte göreceğiz; ancak ben Adını Sen Koy senaristlerinin mutlu bir sezon finali yazabileceklerine ihtimal vermiyorum.

Adını Sen Koy 341. Bölüm

Adını Sen Koy dizisinde sonunda Nihat gitti; Sabah ve Kerem’de bitti ancak menajer kavgası bitmedi. Sen başroldün ben başroldüm derken Adını Sen Koy’da kimse kalmadı. Bize gelen tüyolara göre Adını Sen Koy’un 3. sezonunda yeni bir kadın ve erkek başrol oyuncusu dizimize dahil olacakmış; umarım Zehra ve Ömer’e dost olarak gelirler; zira Adını Sen Koy’da Ömer ve Zehra’nın düşmanı çok fazla.

Adını Sen Koy’da Defne Zehra ve Ömer’in halvet olmadıklarını daha doğrusu karı koca sayılmayacakları üzerine çok yoğunlaşacak. Bakalım Defne bu durumdam Ömer’e nasıl bahsedecek ve suç kimin üstüne kalacak yada Defne bu durumu nasıl kullanacak ilerleyen haftalarda bunları izleyip göreceğiz.

Adını Sen Koy 342. Bölüm

Adını Sen Koy’da Zehra sonunda Canan’ın sözünde ne kadar haklı olduğunu anlayacak zira Defne’nin Zehra ile yaptığı kazada Ömer’i veya polisi aramadığı ortaya çıkacak; hal böyle olunca Zehra Defne’nin amacını anlasa da Ömer çocukluk arkadaşından asla böyle bir hainlik beklemediği için bunu Defne’ye konduran Zehra ve Canan’ı yanlış anlayacak.

Adını Sen Koy dizisi Adını Sen Koy 341. Bölüm 342. Bölüm Fragmanı  yayınlanmadı ancak biz sizlere Adını Sen Koy 7 Mayıs 8 Mayıs Özeti ve Tüyoları ile bilgi vermeye çalıştık. Adını Sen Koy 7 Mayıs 8 Mayıs fragmanı yayınlandığında özetler ile birlikte ilk olarak sitemizde yer alacak.

Adını Sen Koy 341. Bölüm 342. Bölüm Fragman

Adını Sen Koy 341. Bölüm 342. Bölüm Fragmanı 7 Mayıs 8 Mayıs Özeti Tüyoları (6 Yorum)

 1. sezonun iyi bitecegini hic dusunmuyoruz vede hic umudumuz yok bu senaristlerdende oyle birsey beklemek hic mumkun degil

 2. Hic beklemiyorum Sezon 3. cok yazik sezon 2 gordum. Hic izlemicegim seazon 3. Nazmiye bir dolandici var.
  #downwithnazmiye ?
  #downwithnegativity
  #downwithfoolingaudience
  #wewantkissesandconsummation
  #nirvanavevuslatistiyorum

 3. BEN FRAGMANI COK BEGENDIM GORDUGUM KADARIYLA SIRKETTEKILERDE DEFNEYI GOZ HAPSINE ALACAK YANI SONUNDA DIZIDEKI HERKESI BUTUN OYUNCULARI SAHADA GORMEK GUZEL COK FAZLA YEDEKTE BEKLIYORLARDI PASLASMAYI COOOK SEVDIM VE ISTE BIZIM INSANIMIZ DIYORUM GORDUGUNE KAYITSIZ KALMAYAN KESKE BASTAN BERI BOYLE BIR PASLASMA OLSAYDI AMA BEN EN COK SUPRIZ BIR SEKILDE JULIDENIN BAHSENDENIN KARSISINA CIKMASINI BEKLIYORUM YANI BIR TUZAKTA JULIDE BAHSENDE VE ERCANA HATTA DEFNEYIDE ICINE ALACAK MUTUS ZEKICE BIR OYUN ISTIYORUM BU SEZON KOTULERINAKIBETIYLE BITSIN LUVEN BIR DAHAKI SEZON ZEHRA HASTANEYE DOGUMA GIDERKEN BASLASIN BENCE YENI SEZON YENI HIKAYELERLE BASLASIN LUTVEN SEZON SONU IYILERE TRAJEDI YAZILMASIN KOTULERE TRAJEDI OLSUN BU SEZON

 4. Eğer tuyolarda doğru ise birde sezonu kötü bitirirler de millet zaten bölük pörçük izliyor zaten kimse izlemek bu ne ne önermiş herkesin gözü var iyi valla karına inanma ondan başka herkese inan sistikkkkkkkkkkkkkkkkkkk

 5. yazsak ne olacak senarist bildiğini okuyor koca bir sezon bom boş geçti seyirciyi salak yerine koyan başka bir dizi varmı bilmiyorum 4 gündür izlemiyorum ama yorumlardan birşey kaçırmamişim….hala karı koca olmamışlar nazmiye hanımı Y U H L U Y O R U M HAZALI DA ERKANIDA ÇOK SEVİYORUM…….