Adını Sen Koy 344. Bölüm Detaylı Özeti 10 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 344. Bölümü ile 10 mayıs perşembe akşamı ekranlarımıza geldi. Adını Sen Koy ‘da son olarak Ömer ve Zehra’nın şaşkın hallerine şahit olmuştuk. İkisi de çok heyecanlıydı. Ömer çalışma odasında Zehra odada birbirlerini ve aralarında geçen olayları düşünüp gülerler. Zehra heyecanını yenmek ve Ömer’e karşı mahcup olmamak için kendini oyalar. Tam o sırada Ömer gelir elini filan tutar konuşurlar.

Pasaport meselesi açılınca Zehra utanır. Tam o sırada Defne arar; Ömer telefonu açar ve gelemeyeceğini söyler. Sinirden deliye döner Defne hain planlarına koyulur. Bakalım neler yapacak Defne; neyse bunu duyan Zehra mutluluktan Ömer’e sarılır. Ömer bir şeyler söyleyince utanır odadan kaçmak ister; Ömer Zehra’yi belinden tutar öpmek ister; fakat bu seferde bavulunu bahane eder Zehra.  Ömer yine yakalar sarılır fakat utangaç Zehra elinden kaçar.

Daha sonra asıl mesele şu ki Selin Defne’nin Ömer hakkındaki düşüncelerini duyunca hele ki kendi ağzından çok şaşırır bunu hemen Koray’a ve İpek’e söyler. Onlarda şaşırır hatta Ömer’in gitmekten vazgeçtiğini de söyler. Bunu Canan’a da yetiştirince herkes çok mutludur. Hele Zehra akşam Ömer’le yemek yiyeceği için daha da mutludur.Adını Sen Koy 10 mayıs

Jülide hanım kapıdan Zehra’ya bakıp güzel dileklerde bulunur; neyse asıl mesele şurada başlıyor. Defne ve dış ticaret müdürü ile toplantı yaparken adamın polene alerjisi olduğunu öğrenir bunu koz olarak kullanacaktır. Adam rahatsız olunca toplantı ertelenir. Ömer’in gelmeyeceğini bilen Defne olayı lehine çevirmek için oyun oynar bunun üzerine önce Ömer’le toplantı yapan daha sonra yemek planını öğrenen sarılık mikrobu bunu engellemek için Hikmet beyle toplantı yapar ve çayının içine polen atar. Adam rahatsızlanır böyle bir durumda Ömer Defne’yi yalnız göndermemek için Norveç’e kendisi de gidecektir.

Eve geldiğinde Zehra hazırdır; fakat durumu Zehra’ya anlatır ve son olarak Norveç’e gideceğim deyince Zehra’nın yüzü değişir. Bakalım ne olacak? Ömer Defne’yle Norveç’e gidebilecek mi? Yoksa Canan ve çetesi buna engel olabilecek mi? Bu durumda Zehra’nın tepkisi ne olacaktır? bunu hep birlikte izleyip göreceğiz.

Adını Sen Koy 344. Bölüm 1

Sarı yelloz
Zehirli kavanoz
Kibrit çakaydım
Beyinsiz zırtapoz

Kalitesi düşük
Ceza yazacak sana tüzük
Adını koydum bile
Seni çirkin cucuk

Senin o beynin küçük
Yakında gülmekten olucuk
IQ seviyesine bakınca
Herkesten çok düşük

Adını Sen Koy 344. Bölüm Detaylı Özeti 10 Mayıs Analizi (1 Yorum)

  1. Zehra kaçmaya devam ederse Ömer bir değil on tane defne bulur çocuk kandırır gibi bu ne ya