Adını Sen Koy 345. Bölüm Detaylı Özeti 11 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 345. Bölüm 11 mayıs akşamı yayınlandı. Adını Sen Koy 345. Bölümde Ömer Zehra’ya Norveç’e gideceğim deyince Zehra çılgına döner. Ömer sakinleştirmek istese de fayda etmez. Odadan çıkan Zehra’yı Ömer kolundan yakalar yinede ikna edemez. O sırada Defne arar ve Ömer’le konuşur. Zehra odaya gider sinirlenir ama elinden bir şey gelmez.

Ömer dosya incelemek için çalışma odasına gittiğinde Zehra tekrar Ömer’in yanına gelir. Kapıdan Defne ile konuşmalarını duyar balayı der Defne Ömer de öyle deyince Zehra sonunu duymadan çıkar; fakat Ömer sonunda eğer evlenirsen Norveç hediyem olsun der kapatır.

Zehra ise eşyalarını toplar babasının evine gitmeye karar verir. Zehra Ömer’e söylemek ister babasının evine gideceğini; ama çok kızgındır söylemez. Zehra kapıdan çıkar arkasına bakar Ömer beni durdursun gitme desin diye ama nafile. Ömer’in haberi olmadığı için Zehra’yı durdurmaya gelmez. Zehra arkasına bakmadan gider bunu da Bahşende süpürgesiz cadısı görür. Bahşende hemen Defne’yi arar Defne ise planının işe yaradığını düşünerek mutlu olur; fakat içeride ki bizim ajanlar boş durmaz. İpek ve Selin ile Koray bu duruma engel olmak için Defne’nin içeceği çayın içine uyku ilacı katarlar; fakat Defne’nin yanında Ayşe olunca işe yaramaz.

Ayşe Asya’nın huzursuzluğu yüzünden kalkıp gidince çayı içmez; Defne’de tam içecekken çayı yanlışlıkla döker; çıkarken Seline çay masaya döküldü, bilgisayara da döküldü der. Selin ve İpek planın başarısız olduğunu düşünerek Canan’ı ararlar. Canan’da toplanalım Zehra’nın moralini düzeltelim der.

Adını Sen Koy 11 mayıs

Zehra ise babasının evinde Canan’la konuştuktan sonra üzerini değiştirip ev işine başlar. Ömer Zehra’nın yokluğunu fark edince arar. Zehra ile konuşur Zehra ters cevap verir sen Defne’yle git falan filan der ve telefonu kapatır.

Ömer’de tam eşyalarını hazırlar evden çıkar Zehra’yı da arar fakat Zehra açmaz telefonu inat eder. Ömer sinirlenir ama yapacak bir şey yok. Akşam olur Ömer Zehra’yi tam 29 kere yanlış duymadınız pardon okumadınız 29 kere arar ama inatçı keçi açmaz. Ömer yolda da arar ama açmaz Zehra.

Zehra ise yemeği ocağa koyar ütü yapmaya durur, Ömer’i düşünür ve Ömer’e kızar sonrada ağlar gömleği yakar yemeği yakar iyice sinirlenir. Tam o sırada kapı çalar babası geldi sanıp kapıyı acar fakat gelen Ömer’dir. Zehra’yı kucağına alıp arabaya bindirir. Sonrada yola çıkar. Zehra ne kadar soru sorarsa sorsun cevap vermez.

Canan planlar yaparken meraktan Zehra’yı arar. Zehra’da Ömer gitmedi yanımda deyince Canan rahat bir nefes alır sonrada Salim arar ve yanındakilerle beraber atölyeye gelin der. Bakalım Salim ne diyecek yapılan plandan haberi olmuş mudur göreceğiz.

Adını Sen Koy 345. Bölüm

Yolda Defne arar ve geç kalmamasını söyler; fakat Ömer ben gelmiyorum sen tek gideceksin deyince çılgına döner, sonrada taksiyi geri dönderir ve gitmez. Bakalım yeni planı nedir? Ömer’se Zehra’yı iş adamıyla görüşmem var deyip kandırır ve bir otele götürür.

 

Ömer Zehra’yı da çağırır gelmek istemese de zorla götürür; odanın kapısına geldiklerinde Zehra çok kızar; fakat Ömer kapıyı açar içerisi romantik bir şekilde süslenmiş bir haldedir. Zehra ağzı açık kalır ne diyeceğini bilemez çokta heyecanlıdır daha sonra Ömer Zehra’yi kucağına alır ve içeriye alır. Kapıyı da kapatır ve mutlu son iki yıldır beklenen an gelmiştir. Ben anlattım siz okudunuz bu günluk bu kadar diyelim ve güzel günlerin habercisi olan gelecek haftayı bekleyelim. Bu sefer beklenen oldu şimdi sıra Defneyi yollamakta izleyip görelim.

Kurt kuş yesin
Defne çok beklesin
Iki kotek atarsak
Ayaklarını bağlayın iteklesin

Kara gözlü
Özü sözlü
Yine kırmadı
Geldi karısını gördü

Sarı yellozu
Yollayın zırtapozu
Kara kedi oluyor
Verin ağzına maydonozu

Kekilli horoz
Dantelli ozmoz
Kaşları kara
Takılacak yakında boynoz

Erdiler murada
Bekleyin haftaya
Güzel günler geliyor
Hazırlanın mutluluğa

Adını Sen Koy 345. Bölüm Detaylı Özeti 11 Mayıs Analizi (2 Yorum)

  1. gunaydin arkadaslar nasilsiniz anneler gununuz kutlu olsun rabbim uzun omur can sagliki arzu ediyorum ve analizde muhtesem olmus :-))

  2. gunaydin arkadaslar nasilsiniz anneler gununuz kutlu olsun rabbim uzun omur can sagliki arzu ediyorum ve analizde muhtesem olmus :’-(