Adını Sen Koy 346. Bölüm Özeti 14 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 346. Bölümle ekranlara geldi. Adını Sen Koy 346. Bölümde Ömer kapıyı kapattı. Sonunda Zehra ve Ömer gerçekten karı koca olmuştu; fakat malum aile dizisi olunca halkın beklentisi fazla olmadı.

Kısaca istenilen oldu yakında yeğenim gelir. Neyse iste gelelim meseleye. Sabah Ömer Zehra’ya kahvaltı hazırlar yanına getirir daha sonra hediye verir küpe almıştır karısına. Zehra çok mutlu olur oturup kahvaltı yaparlar çok mutludurlar birbirlerine yemek yedirirler zevkli bir kahvaltı olur daha sonra sahile gidip gezerler.

Ömer papatya alıp Zehra’nın kulağının arkasına koyar sarılırlar sonra bisiklet sürerler pikniğe giderler çok eğlencelidir yere uzanıp ağaçları gökyüzünü seyredip hayal kurarlar. Zehra korumacı tavrıyla Ömer’i çınar ağacına benzetir sarılıp el ele uyurlar

Biz bugün sinirden kuduran Defne’yi anlatmadık Defne Ömer’i kaybetmenin acısıyla resmen boyası akmış tavana döner, ağlar. Kendisini gizli numara arar; fakat açmaz neyse Ömer ve Zehra eve gelir ama ondan önce Defnede gelir Ayşe ve Jülide vardır tam çiftimizden bahsederken kapı çalar el ele içeri girerler içeri geldiklerinde herkes onları karşılar.Adını Sen Koy vuslat

Zehra jülide’ye anne der Jülide çok mutlu olur neyse oturup kahve içerler o sırada Hediye odayı hazırlıyordur sonra Ömer Zehra’yı odaya götürür kapının önünde kucağına alır gözlerini kapattırır odaya girince gözler açılır gözlerine inanamaz oda çok güzel olmuştur duygulanır sarılır yatağa uzanıp güzel vakit geçirirler sonra Jülide’nin yanına gelir çekinerek anneler gününü kutlar hediye verir ve sarılır.

Zehra’da Jülide’nin anneler gününü kutlar ve anne der sarılır mutlu olurlar Defne ise Bahşende’yle planlara devam eder; fakat pes etmeye niyeti yoktur sahile gidip ağlamaya durur.

Durun asıl haber şurda. Sabah Kerem’i aradı Kerem’se tüm ekibi topladı ve verdiği önemli kararı açıkladı. Yani beklenen ikinci ayrılıkta gerçekleşiyor Kerem yurt dışında Sabah’ın yanına yerleşecek hadi yolu açık olsun gelelim bomba habere Defne’yi gizliden arayan kişi aslında Ercan Keser’dir. Ercan Keser karşısına dikilir ve orada biter bakalım Ercan Keserin yeni planı nedir.

Bahşende’den ulaşamadığı Ömer’e ve Jülide’ye dengeden mi ulaşacak yoksa defneyi kullanarak Ömer’e yeni bir oyun mu oynayacak? Ya da Zehra’nın mutluluk ardından gelecek olan kötü günlerin habercisi sözü gerçek mi olacak?

Peki omer defnenin oyununu çözebilecek mi bunu hep birlikte göreceğizAdını Sen Koy Jülide Ömer Zehra

Maydonos kafa
Yesen keşke ayva
Dağitacağım ardından
Hayrıma helva

Sarı lale
Yapboz kertenkelle
Arizona boş kaldı
İbikliyi tel ile telle

Siftah yapıldı
Bereketi arttırıldı
Defne kudursun artık
Temel atıldı

Duru burcu gelecek
Bize teyze diyecek
Bizde mutlu olup
Eline şeker verecek

Kurtulak şu Defo’dan
Atak gitsin depodan
Tamirci bulamadık
Kaldı bize defoludan

Adını Sen Koy 346. Bölüm Özeti 14 Mayıs Analizi (1 Yorum)

  1. Elbette çözecek Ömer defneyi dsemde pek inanasim yok yillardir çözememişte şimdiki çözecek olan gene gariban zehraya olucak