Adını Sen Koy 351. Bölüm 352. Bölüm Fragmanı 20 Mayıs 21 Mayıs Özeti Tüyoları

Adını Sen Koy 352. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Ercan Keser hedef değiştirdi. Daha önce Zehra’yı öldürerek Ömer’den intikam almak isteyen Ercan Keser Defne’nin ve adamlarının Zehra’yı öldürme de başarısız olması sonrasına yön değiştirdi. Ercan Keser’in yeni hedefi ise Kervancıoğlu şirketi.

Ercan Keser Defne’yi şirkete ajan olarak yerleştirecek ve şirketi bitirme, zora sokma planları yapacak; ancak Ömer babasından yadigar şirketin bu kadar kolay elinden gitmesine izin verir mi? Hele Ercan Keser daha önce şirketin içine kadar ajan sokmuş ve bunu denemişken. Ercan Keser tabi ki başarısız olacak ama sanki olan Defne’ye olacak gibi.

Tabi Ömer’in Zehra’yı bırakıp biraz da işlerin başına dönmesi lazım. Ercan’ın bu dünya da ki en sevdiğine zarar vereceğini düşünen Ömer’in gözü Zehra’dan başkasını görmüyor.

Defne bir refleks ile masum Zehra’yı kurtardı ama bakalım bir refleks de Ömer’in şirketi için yapacak mı? Hep birlikte izleyip göreceğiz.Adını Sen Koy 352. Bölüm

Adını Sen Koy 351. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 351. Bölümde Defne her kes tarafından kahraman olarak kabul edilse de Canan yine Defne’nin kahraman olmadığını ispat etmeye çalışacak. Tabi Bahşende Defne’nin bu fedakar davranışı karşısında ödüllendirilmesi gerektiğini söyleyecek.

Bahşende Defne’ye şirkette imza yetkisinin verilmesini isteyecek; bu fikre Ömer de olumlu bakacak bence; zira Defne canını ortaya koyarak Ömer’in  Zehra’sının hayatını kurtardı. Ömer böyle bir fedakarlığı karşılıksız bırakacak değil ya.

Defne’nin peşini ise Ercan Keser yine bırakmayacak. Ercan Keser bir plan daha hazırlatacak ve bu sefer adamlarına Zehra’yı öldürmeden gelmeyin diyecek. Peki Zehra’nın hayatını bu sefer kim kurtaracak?

Arkadaşlar bu arada sizlere setten bir tüyo da vereyim. Setimize Sarp tekrar geldi. Sarp daha önce de İpek’le yemek yemek için şirkete gelmişti. Senaristler yine Koray’ı kıskançlıktan çıldırtacak. Sarp karakteri 3 bölüm yer alacak dizimizde ve İpek’in yanında yer alacak. Adını Sen Koy 351. Bölüm sarp kimdir

Adını Sen Koy 351. Bölüm 352. Bölüm Tüyoları

Adını Sen Koy da izleyici bol bol merak ediyor. Ercan Keser’in hazırladığı tuzağa kim düşecek diye. Size şu kadarını söyleyeyim benim anladığım kadarı ile Canan’ın başı derde girecek Zira Adını Sen Koy’da mahalle çekimlerinde Zehra üzerinde aynı kıyafetler var. Yani Zehra iyi

Bilindiği üzere Canan şirkette ki ajanları vasıtasıyla Defne’nin kurduğu planda Zehra’ya verilen adresi öğrenmişti. Canan Zehra’nın peşinden gitti ve Ercan Keser’in eline düştü ama Ercan Keser’in adamları nereden bilsin hangisi Zehra hangisi Canan bence önüne geleni almıştır. Neyse bu işin sonunda Canan’a hiç bir şey olmayacak onu da biliyoruz.

Canan’a bir şey olmayacak ama Konak çekimlerinde Konak’ta eli silahlı bir adam var. Muhtemelen Ercan Keser’in Adamı. BAkalım kimi vurmaya çalışacak da vuramayacak.

Bu arada aşk demişken şu Koray çok şık giyiniyor ama ağzı iş yapmıyor çocuğun. Başkası olsa elli kere çıkardı karşısına ben seni seviyom derdi; ama Koray hala kıskanmakla meşgul. Senin olmayanı neden kıskanırsın sen arkadaş önce bir sahip ol. Sezon sonuna doğru güzel sahneler gelecek gibi Koray ve İpek’ten

Gelelim biz Zehra meselesine.Adını Sen Koy 351. Bölüm 352. Bölüm

Adını Sen Koy Zehra ne yazık ki Ercan Keser’in eline düşecek buna kaçış yok adam takmış kafayı bir kere Zehra’ya hatta bir depoya da kaldırılacak bunları sezon finali öncesi yapılan son çekimlerde zaten görmüştük. Peki sezon finali nasıl bitecek. Bu sefer de Ömer’in kahramanlığı ile bitmeyecek ya. Bence bu sefer biri vurulacak öldü mü ölmedi mi sorusu ile bizi baş başa bırakacaklar. Bir de Zehra’nın bebeği meselesi var. Ne de çok üstüne gidildi. Belki de sezon finalinin konusu da bu doğmamış bebek olacaktır.

Defne sezon finalinden sonra yok. Defne cezasını çekip gidecek bu sefer Alev gibi kaçıp kurtulma yok. Defne cezasını çekecek çekmeye de umarım Defne’yi Ömer Canan’ın eline verir. Defne’ye de en büyük ceza bu olur.

Bu Ercan Keser Jülide için geldi ama tek derdi Zehra. Bazen soruyorum bu adamın Zehra ile Jülide’yi mi karıştırdı; siz bilmezsiniz Zehra sezon finalinde daha neler çekecek bu psikopat adamdan. Umarım bu eziyetleri çekerken hamile değildir:)

Bu arada unutmadan söyleyelim Ramazan ayı sebebi ile Adını Sen Koy  17:30 da başlayıp 18:30’da bitiyor sonrası uzatma.

Adını Sen Koy 351. Bölüm 352. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 351. Bölüm 352. Bölüm Fragmanı 20 Mayıs 21 Mayıs Özeti Tüyoları (390 Yorum)

 1. CANIM AILEM UMARIM DC FILIZIN YAZDIGI YORUMU GORDUNUZ SIMDI NE ZAMAN DUZELIRSE GIDERIZ.YANI OYLEN 12-DEN SONRA DUZELICEK AKSAM ORDASINIZ DEMEK.ISTE SIMDI BURASI DOLU YAZMAK ISTEYEN YUKARIDAKI OZETLERDE BASDAN IKINCI YANI 252.OZETE TIKLASIN ORDA KONUSALIM HADI GORUSURUZ.

 2. ya biz nasıl bu hale geldik anlamadım darma dağın olduk göçebe yaşayanlara döndük

 3. Bence defne nin kahraman olduğu bölümleri kimse izlemez yarınki reytigler taban yapar gerçekler ortaya çıkacak yere kötüler zeytinyağ gibi suyun yüzünde birde imza yetkisi meselesi var alev de güvenilirdi güya ömer geçmişten eğer ders almamışsa yuh artık senarist bu dizide karakterler musibetler den ders almıyor kişilik gelişimi 0 kimseye güven miyen ömer herkese güvenir oldu gerçekten seyirci defne ömer güven ilişkisini kaldıramaz

 4. Abim iyki sen varsin ya

  tamam abim dediyin gibi yapicam
  bana qicik oldugu tek sey benim ona nene dememem
  buyuk anneyi sevmiyor ona nene dememi istiyor oyle yapicam 🙂

 5. yola gelecekse yap sana gıcık gidecek davranışlar yapma abin yok çünkü o gün gece 1.30.ütü yapmışsın yani dokunsalar ağlayacağım o an elimden bir şey gelmiyor

 6. Service Unavailable
  The server is temporarily busy, try again later! (yani sunucu geçici olarak meşgül hizmet kullanılamıyor sonra deneyin yazıyor türkçesi)

 7. aygün siteler önümde dc yine bir şeyler oldu kafayı yiyeceğim beni gördüğüne herhalde hiç bu kadar sevinmemiştin öyle gözüküyor

 8. Canım bende öyle dc giriliyor amma yorumlar FİLİZİM onaylarsa çıkıyor ❤❤

 9. Abbbbiiiiii gellllllll seni bekliyorum
  fikrin benim icin cccoook onemliiii 🙂 🙂 🙂 🙂

 10. Ay canımsın sen zaten tatlısın gülüm benim seni çok SEVİYORUM???

 11. Ben evimi istiyorum
  burayi hic sevmedim
  az once kufur etdiler baska
  bolumde burayi hic sevmedim 😐 😡 😐

 12. Abicim ben yeni karar aldim

  buyuk annem beni annem yuzunden sevmiyordu ya
  bende anneme benzemediymi ona kanitliycam
  beni sevmesi icin tatlilik yapicam ne dersin yapiyimmi

 13. DC girib yorum yazdım çıkmadı FİLİZİM çıkıcanı yazmış amma çıkmıyor nedense

 14. Canlarım burdamısınız FİLİZİM DC düzeldini yazmış bir orayada yorum yazıcam çıkarsa söylerim

 15. Hoş buldum ABİCİM nasılsın kolun nasıl oldu bende sizi çok özledim bir türlü konuşamadık kusura vakmayın
  ?
  GÜLAYIM hoş buldum canım benim saol ben iyim sen nasılsın keyifler nasıl tatlımın

 16. ?????❤❤❤?????
  ??????❤??????
  ??????❤??????
  ??????❤??????
  ?????❤❤❤?????
  ?????????????
  ????????????
  ?????????????
  ????????????
  ?????????????
  ?????❤???❤???
  ?????❤??❤????
  ?????❤?❤?????
  ?????❤❤??????
  ?????❤?❤?????
  ?????❤??❤????
  ?????❤???❤????????❤????❤??
  SENİ ÇOK SEVİYORUM KANKAM????

 17. GÜZELER GÜZELİ CANIM KANKAM SENİ ÇOK AMMA ÇOK SEVİYORUM 5 AYIMIZ KUTKU OLSUN YİNE BANA EN GÜZEL HEDİYEYİ VERDİN SEN ÇOK TEŞEKÜR EDERİM O KADAR DUYQULANDIM Kİ ANLATAMAM İYİKİ VARSIN CANIM BENİM HAYATIMA GELDİN İÇİN ÇOK TEŞÜKÜRLER ÖZÜR DİLERİM BEN ŞİR YAZAMADIM SEVİYORUM SENİ ÇOK SEVİYORUM?????????

 18. ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HERKESE İYİ HAFTALAR ÖNCELİKLE.BİLİYORSUNUZ SİTEMİZ Bİ KAÇ GÜNDÜR SORUNLU BAZI OLUMSUZ KİŞİLER UYGUN OLMAYAN SÖZLERLE SİTEMİZE SALDIRIYORLAR BUNLARLADA TEK MUATAP FİLİZ HANIM ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM KEŞKE BEN KARŞILAYABİLSEM FİLİZ HANIM DEĞİLDE.KONUYA GİRİM ARKADAŞLAR SİTEMİZ GELDİ AMA OTOMATİK ONAY DEĞİLDE ELLE ONAYLANIYOR FİLİZ HANIM OKUYOR UYGUN OLANLARI YAYINLIYOR Bİ KAÇ GÜN BÖYLE İDARE EDELİM ARKADAŞLAR NORMALE DÖNENE KADAR BU ARADA BİLGİSAYAR VEYA TELEFONUNUZUN GEÇMİŞ ESKİ TARAMA VERİLERİNİ SİLİN FRANSIZ LOKASYONUNA GEÇTİĞİ İÇİN ESKİ TARAMA VERİSİ İLE GİREMEZSSİNİZ BAĞLANTINIZ GİZLİ DEĞİL HATASI VERİR SADECE TARAMA VERİLERİNİ SİLİN SİTEYE YENİDEN GİRİŞ YAPIN.BU ZOR GÜNDE BİRBİRİNİZE DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.BİRDE ŞU VAR ARKADAŞLAR BEN SANA YAZDIM SEN BANA YAZDIM SEN BANA DÖNMEDİN CEVAP VERMEDİN KÜSTÜM KIRILDIM GİBİ OLUMSUZ DAVRANIŞLAR OLUYOR SİTE ZATEN SORUNLU KİM NEREDE NE YAPIYOR DAĞILDIK LÜTFEN BOYLE CÜMLELER KURMAYALIM BİZLER BİRE BİR GÖRÜŞMÜYORUZ BİZİM GÖZLERİMİZ KLAVYELER HERKESİN KENDİNE GÖRE İŞİ DERDİ VEYA UĞRASTIĞI BAŞKA BİR ŞEY VAR SABAH OLMAZSSA AKŞAM GÖRÜR AKŞAM OLMAZSSA YARIN GÖRÜR YAZAR AMA GÖRÜR MUHAKKAK YAZAR KIMSE BOŞ YERE BİRBİRİNİ İNCİTMESİN BU YUZDEN BİRLİK OLALIM BUNADA BERÇEKTEN BU GÜNLERDE İHTİYACIMIZ VAR.FİLİZ HANIM UĞRASIYOR CİHAN BEYDE YOK COCUGU RAHATSIZ TÜM YÜK FİLİZ HANIMDA ELİMDEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR TEŞEKKÜR ETMEDEN BAŞKA KOLAY GELSİN FİLİZ HANIM İNŞALLAH HER ŞEY YOLUNA GİRER.OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLARA

 19. Ikizim ve ablam
  5 ayiniz kutlu olsun
  hic ayrilmayin arkadasliqiniz dayima olsun :-*:-* :-* :-* :-* :-*

 20. Abim ozur dilerim dun gelemedim cok kotuydum abim annemle konusdum yine beni sinir etdi

  bende sakinlesdirici aldim uyudum

 21. ARKADAŞLAR GÜNAYDIN HERKESE İYİ HAFTALAR ÖNCELİKLE.BİLİYORSUNUZ SİTEMİZ Bİ KAÇ GÜNDÜR SORUNLU BAZI OLUMSUZ KİŞİLER UYGUN OLMAYAN SÖZLERLE SİTEMİZE SALDIRIYORLAR BUNLARLADA TEK MUATAP FİLİZ HANIM ÜZÜLEREK SÖYLÜYORUM KEŞKE BEN KARŞILAYABİLSEM FİLİZ HANIM DEĞİLDE.KONUYA GİRİM ARKADAŞLAR SİTEMİZ GELDİ AMA OTOMATİK ONAY DEĞİLDE ELLE ONAYLANIYOR FİLİZ HANIM OKUYOR UYGUN OLANLARI YAYINLIYOR Bİ KAÇ GÜN BÖYLE İDARE EDELİM ARKADAŞLAR NORMALE DÖNENE KADAR BU ARADA BİLGİSAYAR VEYA TELEFONUNUZUN GEÇMİŞ ESKİ TARAMA VERİLERİNİ SİLİN FRANSIZ LOKASYONUNA GEÇTİĞİ İÇİN ESKİ TARAMA VERİSİ İLE GİREMEZSSİNİZ BAĞLANTINIZ GİZLİ DEĞİL HATASI VERİR SADECE TARAMA VERİLERİNİ SİLİN SİTEYE YENİDEN GİRİŞ YAPIN.BU ZOR GÜNDE BİRBİRİNİZE DESTEK OLDUĞUNUZ İÇİN ÇOK TEŞEKKÜR EDERİZ.BİRDE ŞU VAR ARKADAŞLAR BEN SANA YAZDIM SEN BANA YAZDIM SEN BANA DÖNMEDİN CEVAP VERMEDİN KÜSTÜM KIRILDIM GİBİ OLUMSUZ DAVRANIŞLAR OLUYOR SİTE ZATEN SORUNLU KİM NEREDE NE YAPIYOR DAĞILDIK LÜTFEN BOYLE CÜMLELER KURMAYALIM BİZLER BİRE BİR GÖRÜŞMÜYORUZ BİZİM GÖZLERİMİZ KLAVYELER HERKESİN KENDİNE GÖRE İŞİ DERDİ VEYA UĞRASTIĞI BAŞKA BİR ŞEY VAR SABAH OLMAZSSA AKŞAM GÖRÜR AKŞAM OLMAZSSA YARIN GÖRÜR YAZAR AMA GÖRÜR MUHAKKAK YAZAR KIMSE BOŞ YERE BİRBİRİNİ İNCİTMESİN BU YUZDEN BİRLİK OLALIM BUNADA BERÇEKTEN BU GÜNLERDE İHTİYACIMIZ VAR.FİLİZ HANIM UĞRASIYOR CİHAN BEYDE YOK COCUGU RAHATSIZ TÜM YÜK FİLİZ HANIMDA ELİMDEN BAŞKA BİR ŞEY GELMİYOR TEŞEKKÜR ETMEDEN BAŞKA KOLAY GELSİN FİLİZ HANIM İNŞALLAH HER ŞEY YOLUNA GİRER.OKUDUĞUNUZ İÇİN TEŞEKKÜRLER ARKADAŞLAR.

 22. HADİ BEN KAÇDIM.İKİZİM KANKAM GİZEMİM ABİM ÖPÜYORUM.YARIN GÖRÜŞÜRÜZ.S.Ç.S.C.A

 23. GÜNAY&CANIM KANKAMA HER GÜNÜMÜZDE BİRLİKDE OLALIM.SENİ ÇOOOK SEVİYORUM dedi ki:

  ♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♥♥♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡
  ♡♡♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♥♡♡♡♡♡♡♡
  AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA
  YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY
  GGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGGG
  ÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜÜ
  NNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN
  ♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡♥♡

 24. GÜNAY&CANIM KANKAMA HER GÜNÜMÜZDE BİRLİKDE OLALIM.SENİ ÇOOOK SEVİYORUM dedi ki:

  KANKAM NASILSIN EPEY VAKİT OLDU KONUŞMAYANI ÖZLEDİM SENİ HEMDE NASIL BAK AYIN KAÇI BİZİM GÜNÜMÜZ 5.AYIMIZ ARTIK.CANIM BENIM AYIMIZ KUTLU OLSUN HER DAİMA BİR OLALIM HİÇ AYRILMAYALIM.AKŞAM OLMAYACAM ÖZÜR DİLERİM AMA ÖZLİYİCEM KALBİM SİZİNLE OLUCAK.CANIM BUDA BENDEM KÜÇÜK HEDİYYE.
  ♡♡♡
  HER DAİMA BİR OLALIM
  HİÇ BİR ZAMAN AYRILMAYALIM
  SEVELİM SEVİLELİM BİRLİKDE OLALIM
  MELEK YÜZLÜ GÜL YÜZLÜ KANKAM BENİM
  ♡♡♡
  HAYATIMDA BÖYLE KADER GÖRMEDİM
  HAYATIMDA BÖYLE KANKA GÖRMEDİM
  ÇOK BAĞLIYIM SANA ÇOOOOK
  MELEK YÜZLÜ GÜL YÜZLÜ KANKAM BENİM
  ♡♡♡
  HEP SEVDİM HİÇ BİKAMDIM
  HAYATIMA SEVİNÇ VERDİN HUZUR VERDİN
  İYİ GÜNDEDE KÖTÜ GÜNDEDE HEP YANIMDA OLDUN SEN
  MELEK YÜZLÜ GÜL YÜZLÜ KANKAM BENİM
  ♡♡♡
  CANIMSIN GÖZÜMSÜN HER ŞEYİMSİN SEN
  BANA NEFES VEREN TEK VARLIĞIMSIN SEN
  İYİKİDE YANİMDASIN SANA BAĞLIYIM BEN
  MELEK YÜZLÜ GÜL YÜLÜ KANKAM BENİM
  ♡♡♡
  HER ŞEYİM SANA KURBAN
  ÖL DE ÖLİYİM KAL DE KALIYI
  BİR KELMEN YETER BUNU UNUTMA ASLA
  MELEK YÜZLÜ GÜLYÜZLÜ KANKAM BENİM.
  ♥AİDE♡AYGÜN♥
  SON SÖZÜ SENİN İÇİN YAZDIM.SENİ ÇOOOOK SEVİYORUM CANIM ♡KANKAM♡

 25. Abim sen keyfine bak kolunda agriyor olsun yarin konusuruz haberin olsun aksam yokum.Dersanem var kizlara soyle.Opdum

 26. DEMET ABLAM gelmis hos gelmis ablam nasilsin ozledim seni ablam nereye gitdiniz ya bura bakiyim soyledim aaa sizi gormedim niye artik db ozluyorsunuz ablam kizlara selam soyle hayirli bayramlar.

 27. ABIM nasilsin eve geldinmi demek kormusun seni gidi ama kormadigin soylemissin.Canim abim benim evwt dun nihayet eskiler olduk hadi seni bekliyorum.

 28. Bu son yorum gunay yine sana saat 24 geliyor sen 4 ncu uykudasin tatlı rüyalar.akşam üstü biraz konuştuk hem balık yakaladım hen senle konuştum yanımda oldun sağol tektim balıkta hemde çok korktum ??.kolum iyi merak etme küçük ablam bugün hasret giderdi bugün sarıldın abinde öyle fazlasıyla.sabah yine çıktın ortadan kayboldun kötü benim için. Sana bir şarkı vereceğim OĞUZ BERKAY FİDE BENİ ELLERDEN SAYMA DİNLE BUNU.BU GECELİK bu kadar sana iyi geceler son cümlem 20.26 daki son cumlen bana yazdığın. Sabah burda plurum sitede beni göremezsen burdayım tamammı iyi geceler.Gülay Aygün gizem sizlere de iyi geceler.

 29. Aygün bu gün konuşamadık senle ilk defa.site düzelmemis ben giremiyorum.GÜLAY NERDESİN GÜNDÜZ GELMİŞSİN BEN YOKTUM BURADAYSAN KONUŞALIM HADİ BEKLİYORUM. KOLUMU SORMUŞSUN İYİ MERAK ETME ABİN BALIĞA BİLE GİTTİ 5 BALIK YAKALADIM BİRİ GÜNAYA BİRİ GULAYA BİRİ AYGUNE BİRİ GİZEME BİRTANE KALDI ONU NE YAPALIM BULDUM ODA FİLİZ HANIMIN OLSUN.10 DAKİKA BURDAYIM GELİRSEN KONUŞURUZ BİZİM SİTEYE GİREMİYORUM.

 30. İYİ GECELER CANIM AİLEM BU GÜN GELEMEDİM GELMİŞDİM SİZ YOKDUNUZ SETİMİZ DÜZELDİ HABERİNİZ OLSUN

 31. Abim sende supersin oylemi bitiricem o gunayi ben sende bitir tamammi.Ay bende onu soyliyicekdim abim guzel sohbetdi tesekkurler bende seni cooook seviyorum.Iyi geceler opuyorum

 32. Sana geç oldu küçük ablam çıkalım sen uyu son yorumumu gece sana yazarım abin seni çok seviyor oh be nasil

 33. uuuuuuum kucuk ablam ama biri daha var ne ooooo bana soylemiyorsun ozledim o kelimeyi.Dur bende SENI COOOOOOK SEVIYORUUUUUUUUUUUUM CANIM ABIM

 34. bende gelirim ve korkmam ne varki sen yanimda ol ben hic birseyden kormam cunki sen yanimdasin dimk.

 35. Ama artik sarildim bak dur bir daha opiyim nasillllllll.oldumu geldimi eski gunay peki sen eski umit olucaknisin andinmi.

 36. Gunay geldiğim yeri gorsen insanın ödü kopar bak cesur abin tek başına burda asla korkmaz

 37. aaaaaayyyyy kiyamam gel sariliyim sana dur bir opcuk kiyamam sana ama sende eski umut diysin hmmmm

 38. Niye ne oldu bu gunaya dur soyliyim seninle konusamiyor ama inan benlik diyil abim ha inan yazarim ama halimi biliyorsun sabret gecicek ama abla kardes konusinda ayniyim asla deyismem biliyorsun.

 39. burdayimabim gitmedim ne istiyorsun ay benim canim BALIIIIIIIK cekdi hemde nasiiiiiil.ne diyorsu

 40. bak geldim.burdayim.Ay abim o ne laf asil senden bana gelsinAy abim ya uf ben ne biliyim su jastalik beynime vurmus eeene yapiyorsun su halinleeeeeeee

 41. Ablam ormanda tek başıma balıktayım yengeyin ne işi var burda güldürdün beni güneş batmak uzere

 42. ABIM dun soylemek istemdim zaten dun morlimizi bozukdu en cokda senin ben hastalandim abim dunden beri of hani soyledim ya dun gece uyuya biliyormuyum sonra soyledim bos ver bak hastaligi diyordum kucuk abim sag olsun hastaligi bana gecirdi.Sinirlenmedin dimi ha birde abim dondurma yedim.Bence simdi sinirlendin.Ama bogazim agrimiyor nede atesim yok sadece grib o kadar.

  • Ablam geçmiş olsun sende ne varsa Allah bana versin ben dayanırım sen iyi ol kolum iyi merak etme

 43. ABIM wvet cocuk gibison me soyliyim sana bir sey aoylesem sinirlenirmisin?ama sakin ol.
  .
  GIZEMIM sukir hep iyi olsun haziranda benim develet sinavim var IKIZIM derken GULAYI soyluylrum hayatim.Nerde acaba

 44. Gulayim seni çok özledim ve çok seviyorum geldiğin zaman okursun ama söyle bir şey var geldiğim günden beri seninle konusamiyoruz bir türlü ona sınır oldumm v sana kırgın olduğumu söyledim seni uzduysem çok özür dilerim seni çok seviyorum ISADENNARGIZ

 45. Evet bende hemen eve bakiyim hemen bak evde bekliyorum hmmmmmmmmm.Ay abim ya öldüreceksin beni.

 46. KANKAM nerdesin gel konusalim seni coooook ozledim ama gel ne olursun seni cooook seviyorum canimsin.

 47. Ay kisme guluyorum tamam kasinma YASIDIM soyliyim.Kiz Allah guldursun seni.Ay canim IKIZIM nerde biliyormusun

 48. CANIM iyim sen iyi ol eee neler yapiyorsun sinavlar verdinmi nasil gecdi canim benim.

 49. Abiiiiiii ne baligi bu halinlemiiiii ne soyliyim sana hmmmmmmmmmmmm.Eve git hemen bak bekliyorum ay ya sana bir sey olursa lafimi dinlemiyorsun.Hmmmmmmmmmmmmmmmmmmmm

 50. YASIDIM iyim sen nasilsin canim derslerde yolunda canim bende seni cooook ozledim canim benim.Aa dur ya yalnis yazdim ismi FAREEEEEEEEE.Buda Bellamin yerine FARE FARE FAREEEEEE

 51. GIZEM canim hos geldin ay canim bizdee ayni durum nasilsin canim derslerin nasil.Ozledim seni uzin zamandir konusmuyoruz

 52. Abim burdasin nasilsin abim oedim seni ya sabajda cikdim ozur dilerim abimNasilsin kolun nasil ne yapiyorsun agrin varmi

 53. Burdamisini canlarim ama ben geldim.yani konusamiyicazmi uf ya ben sitemizi istiyorum uhu uhu uhu :'(:'(:'(:'(:'(:'(

  • Gülay yengene yazmışsın yengen göremez kolum iyi merak etme gizemi site belli bir şey yok inşallah olur Aygün sen nasılsın ben ara ara girebiliyorum gülüm sende gelirsen bakarım yazmaya calisirim

 54. Kızlar tekrar merhaba umut beni aradı buraya yazmamı istedi.filiz hanımla bağlantı kurmuş sizin site acıkmış ama bağlantı verileri silinirse girilebiliyormus filiz hanım uğraşıyormuş bilginiz olsun

 55. ABIM yoksun nerdesin seni bekliyorum belkide yine yaran ay abim kiyamam yaninda olsamda sana ben pansumal yapdirsam keske.Canim abim ya bir daha yok analasdikmj.Ay dun YENGEM gelmis tepemden kaynar sular dokuldu yine konusamadik oldum ben ya uf a… uf ne sansiz biriyim.YENGEME soyle coook Ozur dilerim.Cikmisdim sag olsun gelmis ayip oldu gelemdim ben.Soyle opuyorum kizularda selam soyle onlarida opuyorum

 56. Ama yorumlarim cikmiyor ne kadar denedim olmuyooooooor
  .
  ABI nerdesin ya gel artik Filizim yalnislikla beni engelleye bilir.Gel lutfen site giriyorum ama yorum yaziyorum cikmiyor.bu ne yaaaa

 57. millet bu sefer bizden kaynaklı bir hata yüzündne kapanmış ıp adreslerini güncelledik veri merkezine işlemesi 2-4 saat arası süreremiş yarın girebilirsiniz.

 58. Bu son yorumumu sana yapacağım gunay bu gün kabusu yaşadık devam ediyor hala zorlu bi gündü yengen sana yazdı sen çıkmışsın olsun dedi başka zaman dedi anlayışlı DIR. Ben iyiyim ağrım yok zaten bir dahada olmayacak sen diğer siteye demiştin 2 bayana yaz sorun yok zaten orayı görüyorum önümde ekranda o adamın ne olduğunu biliyorum görüyorum asla cevap yazma o adama yani babanın teli almasına razıyım bende kaybederim seni ama o adama da yazamazsın o kadar gıcığım anlatabildimmi.umarım yarın sitemiz düzelir sana iyi geceler görüşürüz.

  • Bende ablam evet gs şampiyon 1.o aldı demek sende gs lisin evet kızlar abileri neyi tutarsa onu tutarlar şimdi seni daha çok sevdim.elini yazmışsın dikkat et inşallah o cadı cehennemde yanar.sana iyi geceler gorusuruz

 59. Abimmm kac oldu gs

  ya o cadiyi bos ver onun yuzunden bugun elimi yakdim

  en sonunda utuyle onada utu yapicam

 60. Nneeee gercekdenmi inanmiyorum oooooo gs sanpiyonnnn abim ya bugundu o mac dimi offf bu cadi yuzunden kacirdim ((((((

 61. Gülay sen utunu yap cadiyla didisme anladınmi iyi geceler abin iyi merak etme ayıcıgini unutma

 62. Ablam telin paketi bitti taşınabilir nete geçtim geciktim.gizem nerdesin bak ablamız geldi seni bekliyor

 63. Gizemim umarim uyuyosun cunki gorupde yazmadiysansa gelir seni orda isiririm kiz

  kankisim guzel kardisim seni kocamannnn opuyorum
  kendine cici bak

 64. Tamam abim nasil istersen

  bak bellamin dediyi laf

  iyi geceler tatli tavsanciklar
  kovalasin bizi

 65. Idng yani isadennargiz
  acici olmadi isabella deniz nara gizem bu isimlerden uc harf
  yani benim tavsanimin ismi
  isadennargiz

 66. Rahatim iyi abim yarin cadi evde olmiycak buyuk babam ve amcam olucak bunun icin mutluyum

  sana katiliyorum abim
  insallah yarin gelir

 67. Gunay gizem dünden beri seni bekliyor benim gibi sen varsın o yok o var sen yok türlü türlü problemi var herkesin istediğin saatte olamıyorsunuz birbirinizi kırmayın daha yapıcı olun olurmu ablam yarın olur konuşursunuz tamam

 68. Tam zamaninda geldim ben
  papatyam ama sen bana kirilmamissin kusmussun olye olsun
  papatyam

  ama belkide uyuyosun
  iyi geceler kardesim

 69. Isadennargizde beni affetmeni istiyor papatyam

  nolur gelll seni cok ozledim

  iki qiybet yapalim kiz

 70. Kardesim hatirliyormusun bana hakaret etmislerdi db de
  babam ve annem hakkinda

  sende beni korumusdun
  simdide beni korumani istiyorum
  bana kusersen yada kirilirsan ben naparim kardesin cok uzulur ama

 71. Kardesim abim gitdi askere buyuk annemde bu firsati kullaniyor bana yapmadiqi birsey kalmadi elbiseleri bana utuletiyor evi temizletiyor
  beni cok yoruyor bu yuzdende buraya az gire biliyorum

  lutfen kardesim beni affet

  hem sen benim kardesimsin kardesler arasinda kusluk olmazki

  sen benim en kotu zamanimda yanimda oldun
  ben sizinle konusmadan once
  eve kapanmisdim yemek bile yemiyordum senin ve bellanin arkadasliqi beni iylesdirdi ben seni cok seviyorum kardesim

 72. Kardesim lutfen oyle dusunme ben seni cok seviyorum benim sana yazmama nedenimse ben burda oldugumda sen olmuyorsun sen oldugundada ben olmuyorum bu yuzden konusamiyorum ama dun dc ye senin icin yazdim gormedinmi

 73. Gülay nasılsın seni çok özledim ama seninle bir kere bile konuşmadık insan kardeşin geldi diye sevinir sen hiç sevinmedin mi ??
  Seni çok sordun ne kadar bekledim

 74. günay yengen konuşmak istemişti yine kısmet olmadı çıkmışsın sana iyi geceler site gelmezsse bunu son yorumum kabul et iyi geceler gülüm.

 75. bak dinle sana sürpriz.GÜNAY CANIM NASILSIN SUNA DÜN SENLE KONUŞAMADIK ABİN SÖYLEDİ ÇOCUKLSRI YATIRDIM GELDİM SENLE YENİMİ KONUŞTUK HATIRLAMIYORUM KAFAM KARIŞIK KUSURA BAKMA ABİN ÇOK ETKİLEDİ BENİ ŞÜKÜR İYİ BU İŞ TE BÖYLE KADER NEYSE ODUR allah büyük ee sen nasılsın canım

 76. ABIM birdayim hala yazmssam cikdim san yarin ayni saetde gelicen dimi bak dc olmassam bilki burdayim.

 77. tamam bu konuyu sonra konuşuruz.evet güzel haber benim sözüme güvenebilirsin burdamısın çıkacakmısın bir şey diyeceğim sana

 78. ABIM ya kim yapdi bunu soyle bana ay nerde olduki oy abim ya yandi kalbim cook agriyor ya ay simdide agridi.Ay demek son coook sukir ya iste guzel haber.

 79. ABIM gece uyuya biliyorum ki of ya ölücem bana uyku yok.Abim ay soyleme bu nasil gun.Abim iyi diyilim ama sen iyilesdiriyorsun ha merak etme su konularla ilgili diyil yani iyim o konuunlarla ama baska sey abim suda kendimde.öldürecek beni.

 80. senden konuşalım dün bu gün çok aradım üstüne birde boynum ve kolum Allahtan sol yanım yazı da yazamazdim ama rahat ol vuranı hallettim.şimdi iyisin değilmi üzülmüyorsun bu sondu bir daha yok bu güzel haberide sana vrim

 81. CANLARIM BUNUDA SÖYLEYİM SONRA GİDEYİM DEDİM TEL KALQANIN BİRİNCİSİ BEN OLDUM NET DÜZELDİ AMMA BU SEFER ŞARJ BİTDİ KUSURA BAKMAYIN BAEN KAÇTIM SİZE İYİ SOHBETLER BY SAOL ABİCİM 20:15 YORUMUN İÇİN ????

 82. KANKAM uf ya ne kotu oldu tamam canim opuyorum bende SENI COOOK SEVIYORUM.Opdum

 83. ABIM coook tesekkir ederim sag ol soz uazmam sadece iki arakdasima bu kadar.Abim biliyorum tabikide.Eee sen ne yapiyorsun bak kotusun sinirlneme lutfen benim icin sakin ol konisalim duzelince gideriz tamammk eee ne konusalim.

 84. Ah ALLAHIM yardim et bir sen bilirsin ne haldeyim of yaaaaaaa.Sadece yardim.Coooooooooooook…..

 85. günay bilmiyordum arkadaşlarının oldugunu ışıl rabia yazabilirsin hakkım yok bunu engellemeye o adam yazarsa yazssın cevap verme sadece tamam küçük ablam abin sadece senin iyiliğini düşünüyor abin bir şey bilmezsse bu kadar ısrar etmez sana bu aygünde olsa yine aynı davranırım

 86. CANLARIM SİZLE SOHBETE DOYUM OLMAZ BEN TELE KALQA YAPIYORUM DELİRDİM ŞARJDA BİTİYOR KANKAM YİNE KONUŞAMADIK İNŞALLAH YARIN GÖRÜŞÜRÜZ DC DÜZELMESE BURAYA YAZICAM ABİ BİRDAHA GEÇMİŞ OLSUN SİZE İYİ GECELER BY

 87. KANKAM oyyyyyyyy canims soyleme benimkilerinde bazilari oyle yeniden yaz canim sakin ol su site of ya cildiricam ha sakin ol diyorum sakin ol diyorum olmuyor ya.Of

 88. KANKİM TUT BENİ BAYILICAM YORUMLARIM ÇIKMIYOR BENDE TELİ İYİCE BENZETİYORUM???????

 89. GIZEM hos geldin senedemi giremiyorsun canim of ya bu ne.
  .
  BENIMDE YORUMLARIM SPAMA DUSUYOR YARDIM.

 90. ABIM ne yapiyim ben ha ne soyliyim ben.Niye dikkatli olmuyorsun ay abim bir gun bu ablan ölürse şaşirma ya ölsem iyi ya seni boyle gormek ahhhhhhhhhhh……….Bir sey soylemiyorum ya sadece agliyorum.Tamam soz yazmam o arakadasa hic.Isil ne olucak abim ya Rabiya ben sadece onlar icin yazdim.Ama soz verdim.Tutucam.Ah abim ahhhhhhh
  .
  KANKAM canimsin ay ne oldu boyle.

 91. ABIM ne yapiyim ben ha ne soyliyim ben.Niye dikkatli olmuyorsun ay abim bir gun bu ablan ölürse şaşirma ya ölsem iyi ya seni boyle gormek ahhhhhhhhhhh……….Bir sey soylemiyorum ya sadece agliyorum.Tamam soz yazmam o arakadasa hic.Isil ne olucak abim ya Rabiya ben sadece onlar icin yazdim.Ama soz verdim.Tutucam.Ah abim ahhhhhhh

 92. HEP GÜL EVET ABİ HEMDE EN KÖTÜ KABUS VE BİR TÜRLÜ KURTULAMIYORUM SONUDA DELİ HANELİK OLUCAM AAAAAYYYYY ???????İMDAD YARDIM EDİN BAYILICAM

 93. Hep gül evet ABİ hemde en kötü kabus ve bir türlü kurtulamıyorum sonuda deli hanelik olucam aaaaayyyyy????????????????

 94. aygun bu halimde güldürdün beni hiç böyle bir gün yaşamışmıydın tam bi kabus doğrumu

 95. dün sabah aslında bir nevi veda gibiydi sana yengeyin geldiği gün içime doğmuştu çunkü hıssettiklerim oluyor hoşça kal derken sana gözlerim dolmuştu söyleyemezdim sana biraz ağrım var gündüz serum yedim eve gelmek istedim izin verdiler bana söz ver o siteye gitme günay

 96. CANIM NET BENİ DELİRTİYOR YORUMLAR BİRTÜRLÜ ÇIKMIYOR DÜNDE FAZLA KONUŞAMADIK SENİ ÇOK ÖZLEDİM SAOL CANIM ALLAH SENİNDE ORUCUNU KABUL ETSİN EVET SİZLE KONUŞA BİLMEK BENİ İÇİNDE SEVİNC VERİCİ SİTE FARK ETMEZ ESAS SİZLE KONUŞA BİLMEK?????

 97. Yaralimisin ne niyeki ne oldu al buda 3 dinlemiyorsun isde ben ne yapiyim öleyimmi ölmeyimmi.Abim icim yandi icim.Yandirdin beni ya kül oldum.Ah abim ahhhh

 98. ABIM niye ne oldu.Yoksa bir seymi oldu yinemi uzdum seni ozur dilerim abim ya ozur dilerim sana soylemek istedim kirdinmi

 99. KANKAM nasilsin orucu acdinmi canim ALLAH kabul wtsin.Ee nassin ama garibde olsa sizi gormek guzeldir.Yeterki sizinle konuiyim.

 100. Canım net işde sorun çıkarıyor dünde fazla konuşamadık seni çok özledim

 101. ABIM tamam yazmam.Bir ara gecer Isila yazmak isterim ama bir ara vakit sonra.Ne dersin yazmiyicam soz

 102. ABİM bir yere yazmiyorum saedece birdayim merak etme sizinleyim sey db gordunmu simdi soylemiyim g bana yazmis ne yapiyiyim tandidi beni

 103. ABİM analadıma am ne oldu filizom gordumu ya hic kimse giremiyor ya db arakadasar yani dc yazipda simdi giremeyenler.Bu ne ya dc hic boyle olmazdi.
  .
  KANKAM soyleme ya baska yer garib geliyor sandami oyle geliyor

 104. KANKAM bende burdayım yani.
  .
  ABİM oaraya bak kimse yaziyormu kordugume ak filan bak.
  .
  IKIZiM nereye gitdin.

 105. Burdayim.
  ABIM hos bulduk evet abim sen tellemi giriyorsun bilgisayralami.
  .
  KANKAM iyim canim sen nasilsin sorma ya sabahdan boyle ne olduki.
  .
  IKIZIM asu benim canim kisira bakma nasilsin canim

 106. vallahi kendimi göçebe gibi hissediyorum neden acaba siz giriyorsunuz ben girmiyorum başka siteye

 107. ABİ FİLİZİME söyledinmi sorunu GÜNAYDA bu SORUNDAN dolayi yazmişdir kimse giremiyor dc iyiki geldin buraya

 108. ABİ İREMSUNUN arkadaşı NİHANDA giremiyormuş ben db yazdım kızlara size haber versinler diye o ordaydı

 109. ABİİİİİ LÜTFEN NE OLUR DUY SESİMİZİ GEL BAK BURAYA BİZ GİREMİYORUZ AY ÇATLICAM ALIYORUM SESİMİZİ DUYAN VARMI

 110. GÜLAYIM BENDE KALDIM GİREMİYORUM İREMSUNUN ARKADAŞI NİHANA DB SÖYLEDİM GİREMEDİYİMİZİ YAZSIN ODA ZAR ZOR GİRİYOR KALDIK BURDA

 111. GÜLAY GÜNAY ABİ hanginiz burdasınız ben siteye giremiyorum nasıl yapayım yardım edin

 112. Gülay merhaba seni ben yeni gördüm acaba buraya mı yazdı diye tahminim doğru çıktı filiz hanımı bilgilendirdim ilgilenecek güzel ablam o nasıl söz ben senin için ölürüm ona yazdın bana yazmadın hastanedeyim rahatsızdım yeni geldim kolum serum yazamadım öyle bir izlenim verdiysem özür dilerim abin herzaman yanında herzaman seni düşünür bunu unutma okursan bana dön bekliyorum.

 113. ABIM artik vakit geldin gordum ya bana yeter soylediyini yapicam soz abim sana coook tesekkur ederim basda Isilima abim opuyorum gorusuruz.Kendine iyi bak.

 114. Asu burda kimse yok kızlar artık buraya yazmıyor burda yoklar gittiler ne yap ne et bizim oraya gel anlaştıkmi

 115. Ay nasilda merak etmissiniz beni ozur dilerim sizden.Sey abim artik bundan sonra son yorumumu yazicam cunki cikiyorum artik

 116. Telefon kimin se açma şifresini bilir .benden sonra teli kapa arkasını aç pilini çıkart 5 dakika bekle ondan sonra gir bi dene bizim oraya

 117. Abim vakite az kaldi aksma burda olursun dimi gordun oraya yazmadim milleti topla buraya bekliyicem haaaa

 118. Abim analam oyle seylerden kankamla gulayima soylersin dimi buraya gelirler aksma Filizime soylemeyi unutma

 119. Abim aksam annem teli aldi bem cikmisdim yani isi varmis aldi ne biliyim kimise ariyordu aonra bende bekle bekle uyuya kaldim.Yarin erkenden giriyim dedim aha kac kere denedim olmadi delirdim buraya ve db yazdim Isilda sag olsun soyledi ha abim isil ask yazdimi

 120. Abim soyleme ya oldum burda ama hala giremiyorum teki acdim kapadim olmuyor soyle alsmalda giremessem buraya gelsinler olurmi kimse yok ayselgilde yazmiyor artik.Tamammi

 121. Abim nasilsin nihayet ya oedim seni yazdim abim05:24 yorumumda ay geldin cok usukur dum burda ay seni gordum ya Isilima cok tesekkur ederim.Eee ne yapiyorsun ben gelmedim ne yapdin

 122. Abim sonunda yazdin ya nassin ay abim giremiyorum ya oraya savahdan kac kere denedim olmuyor FILIZIME soylersin.Nassin ay agliyordum ya az kalsin ozledim seni dunde aniden cikdim annem yuzunden ozur dilerim.Nasilsin

 123. :'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(:'(
  Yardim edin bana burda kim dc giriyor lutfen ben giremiyorum :'(:'(:'(:'(:'(:'(

 124. ABIIIIIIIM nerdesin sesimi duy ben dc giremiyorum ya lutfen yardim et gel buraya lutfen abim abim gel bak aksam buraya yazicam giremessem oraya gelemiyorum abim yardim et ne olur gel

 125. aaaaa bizim lizlar yok DEMET ABLAM.XANIMIM.AYTACIM.ELA ABLAM.AYSELIM nerdesiniz sizin icin geldim.Hayitli bayramlar.

 126. Demekki zehranin cektikleri yetmedi dahada cekecek bu ne kapa bune beyin anlamadim demekki bu diziyide elif dizisine benzetiyor orda kucuk bir kiz cekmedigi kalmamis burda zehra bu nasil ask dizisi resnen entrikalar dizisinie dondu

 127. Herekese hayırlı sahurlar bugün dizim dizi ile ilgili bir tesbitte bulundum ekrandaki dizilerde bizim dizimizden sonra her serde hayır vardır sözü kullanılmaya başladı yani bir çok dizinin senaristi bunu işliyor farkettiniz mi mesela kadın dizisi haticenin repliği yada istanbullu gelin yada siyah beyaz aşk ‘ta daha bir çoğunda gördüm her serde hayır vardır sözü önce bizim dizide söylendi ve bizim dizinin senaristinin çıkış noktasıydı aslında dizi nin replikleri daha iyi yazılsa daha çok örnek alınacak şey ola bilir mesela bizim dizimiz bazıları kızsa da reyting için öpüşme sahnesi yazmadı yani buna rağmen karı koca yakınlığını gayet iyi yansıttı ben dizilerde sürekli öpüşme doğru bulmuyorum filimlerde bu ola bilir ama dizilerde sürekli bir öpüşme sahnesi hoş değil bence ve hazal ve erkan bu sahnenin olmamasına rağmen bu his ve aşk ki yansıttı tebrikler ve aşk dizi ekibini de tebrik ediyorum birde şu kacirmalara bir son verseler çok daha güzel olur dizimizin başka kanallara da örnek olacağını düşünüyorum ayrıca bizim dizimiz aile içi pislik işlemiyor dilerim kalitesini artırarak devam eder yeni güzel sezonlara