Adını Sen Koy 353. Bölüm 355. Bölüm Fragmanı 23 Mayıs 25 Mayıs Özeti Tüyoları

Adını Sen Koy 355. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy’da Bahşende Defne’yi durdurmak için zor da olsa harekete geçiyor. Bahşende felçli de olsa çok değer verdiği Kervancıoğu holdingin geleceği için Zehra’yı uyaracak. Zehra her ne kadar kendi canını kurtaran  Defne’nin bir iş çevirmediğine eminde olsa Bahşende’nin Defne hakkında söylemeye çalıştıkları aynı zamanda cuma günü de Defne’nin yönetime girmesi Zehra’yı korkutacak.

Peki Ömer’in kafasında bir plan var mı?

Ömer çok saf. Kimse Ömer’den zeki bir hamle beklemesin. Kim bekler çocukluk arkadaşının şirketini batıracağın. Ömer Defne’ye çok güveniyor ama Defne Ömer’in güvenini kaybedecek. Defne çırpındıkça daha da hatalarını gizleyemeyecek hale gelecek ve sonunda yakalanacak.

Salim ve Aysel düğünü yaklaşıyor?

Salim ve Aysel bir birilerine ısındılar artık ikisi de evlenmeyi düşünmüyorum demeyecek uygun talibi bekliyorum diyecek. Bakalım Salim Aysel hanım için ilk adımı atabilecek mi?Adını Sen Koy 355. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 353. Bölüm Özeti

Adını Sen Koy 353. Bölümde Ömer Defne’ye imza yetkisi verdi ve işler birden karıştı. Ercan Keser Kervancıoğlu holdingi batırmak için harekete geçti ve ilk iş olarak önemli bir ihalede Kervancıoğlu şirketinin verdiği teklifi öğrenerek şirketin iş almasına engel olmak oldu. Kervancıoğlu şirketi eğer Defne’nin oyununu bozmazsa sadece ihale kaybetmeyecek aynı zamanda da Ercan şirketten para çıkarmak için Defne’nin imza yetkisini kullanacaktır.

Defne imza yetkisini almasında kendisine destek olan Bahşende’ye de borçlanmıştır; ama Bahşende birden beyin felci geçirir. Düşüp bayılan Bahşende’nin yardımına ise Zehra koşar. Peki Bahşende’yi beyin kanaması geçirtecek kadar korkutan gelişme nedir? Defne’nin Ercan Keser ile iş birliği yapması mı?Adını Sen Koy 353. Bölüm 1

Ercan Keser’in tek amacı Ömer Kervancıoğlu’nun elinden her şeyi almaktır. Ömer’i işsiz bırakma peşinde olan Ercan Keser’e kim dur diyecektir? Şirkette kaybolan önemli bir ihale evrakı şirkette bir köstebek olduğunu işaret eder. Zehra da Esin’in yokluğunda şirkettedir.

Ömer hem konağa giren silahlı adam hemde şirkete giren köstebek meseleleri için kafa yormakta ama bir türlü sonuca ulaşamamaktadır. Şirkette arama yapılmasını isteyen Ömer o önemli ihale evrakını Defne’nin odasında mı bulacaktır?

Koray şirkette en yetkili harcama denetim elemanıdır. Bakalım daha önce açığı bulan Koray bu sefer Defne’nin yediği haltları da gün yüzüne çıkarabilecek midir? Yoksa Zehra mı Defne’nin şirketin köstebeği olduğunu bulacaktır?

İpek ve Koray arasında ise artık itiraf zamanı çok yaklaşmıştır.  Koray İpek’e aşkını itiraf etmek için romantik bir ortam hazırlamak ister; İpek ve Koray arasında ki elektrik artık Asya tarafından bile görülmektedir.

Adını Sen Koy 353. Bölüm

Adını Sen Koy’de sezon finaline 1 hafta kala 71. haftayı da noktalayacağız. Adını Sen Koy 71 hafta olmuş artık senaryo bitmiş; neden diyeceksiniz zira dizi kendini tekrarlamaya başladı. Bu sezonun da finali geçen sezon ki gibi olursa üzülürüm. Geçen sezon Hilmi ve Alev vardı. Hilmi Tahir Kervancıoğlu yani Ömer’in babasının düşmanıydı annesi sebebi ile.

2. sezon da sezon finaline geldik değişen bir olay yok sadece değişen isimler. Bu sezon da Defne ve Ercan Keser var. Defne yine Alev gibi konakta Ömer’in dibinde. Ercan yine Tahir Kervancıoğlu’nun düşmanı. Ercan da Hilmi gibi kaçırdı kaçırdı öldüremedi; adam soktu konağa vurduramadı…. Eeee…

Eeesi Hilmi ne yaptıysa Ercan da onu yapacak; yani Hilmi Alev’i kullanıp şirketi çökertmeye çalışmıştı; Ercan’da onu yapacak. Peki şirket çökecek mi? Tabi ki hayır. Eee ne olacak. İlerleyen bölümlerde şirkette bir kez daha köstebek olduğu ortaya çıkacak. Geçen sezon bunu Mert çıkarmıştı; bu sezon ise Koray çıkaracak; sonuç Defne kaçacak veya yakalanıp ceza alacak. Sonra… Sonrası da aynı; Hilmi nasıl polis tarafından içeri atıldı bu sefer de Ömer Ercan Keser’i yakalatacak o da içeri girecek.

Bu sezon şöyle bir farklı olacak geçen sezon söyledi söylemedi; itiraf meselesi vardı bu sezonda bebek meselesi çıkacak; sezon finalinde muhtemelen Zehra hamile olduğunu söyleyecek ama Ercan Zehra’yı kaçıracak. Sonuç…. Zehra bebeği düşürdü mü düşürmedi mi? Zehra’y bir şey oldu mu? Soruları ile bekleyip duracağız; muhtemelen de patlama veya yangın olacak.  Adını Sen Koy 353. Bölüm 355. Bölüm 1

Adını Sen Koy’da ben Çetin ve Canan ikilisini seveceğimi düşünmezdim ama sezonun sonuna doğru bunu da görecekmişiz. Salim amcanın yanına gelen akıllanıyor; bir de Defne’yi göndermek lazım Salim’in yanına. Sezon sonunda Canan ve Çetin’i de mutlu göreceğiz inşallah aynı Koray ve İpek’i mutlu göreceğimiz gibi.

Ama Koray ve İpek cephesinde yeni gelen erkek oyuncu ile işler karışacak yine Koray gereksiz ve aptal kıskançlıklar yapacak demeyeceğim bu sefer Koray kıskanmakta haklı seven adam kıskanır sevdiğini.

Adını Sen Koy 353. Bölüm 354. Bölüm 355. Bölüm Fragmanı

Adını Sen Koy 353. Bölüm 355. Bölüm Fragmanı 23 Mayıs 25 Mayıs Özeti Tüyoları (6 Yorum)

  1. Ayla hanım sizde benim gibi bir babaannenin koruyup kollayıcı olmasını istiyorsunuz evet sadece bu güven ilişkisinin nasıl gelişeceğini düşün mek bile merakımı uyandırdı ama bahsende karakteri fazla günahkar belki kendini yargılarken hayata küser iyileşmek istemiye bilir bildiği bütün doğrular altus olacak ama yinede böyle sabit fikirli katı kalpli bir kadının değişimini izlemek güzel olur gerçekten doğrularıyla yeni öğrendiği gerçeklerle köşeye sıkışmış bir bahsende ilgiç olur

  2. Belki bahsendeye bakmiya gelen hemşire bahsedeyi bir şeyden saymaz yanında birileriyle çocuk kaçır ma pilani yapar ya bir düşünü tam çocuğu kaçır mak için bebeğin beşiğine geldiklerinde bebek yok bahsende bir tarafı tutar bir tarafı tutmazdır şekilde kucağın bebek bir yere saklanmaya çalışır ken tabi bu arada suçlular konağın bös olduğu zamanı seçerler bahsende ve bebeği ömer ve zehra şu alevin eli ayağı bağlı buldukları yerde bulurlar tabi sadece bu olayla ömer babaannesine güvenmez çünki ömer kime hızır dese hınzır çıkıyor çünki

  3. Evet herkese hayırlı iftarlar bu gün ki bölümde bahsende ‘nin felç olması bir dahaki sezon bizimlele olacağı anlamına geliyor bakalım nasıl bir hayra neden olacak ben şahsen kalmasına sevindim hata yapan bir yakinimizinda kendini affettirip bildiği doğrularında yanlış olduğunu görüp as olanın insanı vasıf sahibi olduğunu anlar doğrusu ben bu babaanne nin bir dahaki sezon performansını merak ediyorum belki ömer ve zehra nın bebeğini kaçıracak birilerine engel olur çünki bu diziye giren kaçırılıyor bebekte böyle bir tehlike geçirir mutlaka