Adını Sen Koy 353. Bölüm Özeti 23 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 353. Bölümle ekranlara geldi. Adını Sen Koy 352. Bölüm de son olarak Defne Ercan’a istediği şeyleri yapacağını söyedi ama bu konuşmaları kimse duymadı; fakat son konuşmasında Bahşende gelince lafı değiştirir herkes dağılır.

Ömer ve Zehra odasına çekilir Zehra yatağa uzanır yorulmuş bir halde sonra Ömer’de yanına uzanır ikili konuşurlar. Zehra patronunu şikayet eder zaten patronu da kocasıdır ikili atışır sonra Zehra masaj yapmasını ister ve ayaklarını uzatır Ömer masaj yapar Zehra laf söyleyince yine tatlı tatlı atışırlar sonrada zaten sarılarak uyurlar.

Sabah Zehra uyanır hazırlanır Ömer’i öperek uyandırır kalkıp şirkete giderler Defne ise dosyayı nasıl alırım derdine düşer. ikilimiz çalışmalarına devam ederken Canan İpek ve Koray’ın yanına gelir. Koray’ı yollar ikisi Aysel hanıma talip olan adamı konuşurlar sonrada normal muhabbet ederler. O sırada Zehra Ömer’i çalışmaya olan yeteneği konusunda kendisine hayran bırakır karısını öven Ömer Defne’nin gelmesiyle dahada fazla över.Adını Sen Koy 353. Bölüm 2

Bu duruma sinirlenen Defne dosyayı alma konusunda kararlıdır. Ömer dosyayı Zehra’ya verip kasaya koymasını ister; fakat toplantıya giderken şifreyi söylemeyi unutur Zehra’da kasayı açamayınca klasörün içine koyar o esnada Canan gelir ve Zehra’yı odadan çıkartır bunu fırsat bilen Defne odaya girer ve dosyayı arayıp bulur fakat birileri geliyor diye odadan çıkar.

Zehra Aysel hanımın konusunu konuşurken Koray gelir Ömer’in toplantıdan çıktığını söyler koşarak odaya gider gittiğinde Ömer dosyayı sorar fakat Zehra yerinde bulamayınca telaşlanır Ömer güvenliği arar kimse çıkmayacak şirketten der Koray’da gidip defneye söyler güvenlik araştırma için gelince korkar arattırmak istemez ama emir olunca susar aramalar sonucunda bir şey çıkmaz aksine Defne gelip Zehra’yı korkutmak için belki başka yere koydun filan diye üzer.

O sırada Ömer masanın altında dosyayı bulur ve olaylar normale döner Zehra özür diler fakat Ömer karısını teselli eder sarılırlar akşam eve dönen çiftimiz biraz yorgun biraz üzgündür karısını teselli eden Ömer sarılır karısına.

Defne Ercan keserle konuşur tüm hain planlarını söylerken Bahşende konuşulanları duyar ve fenalaşıp yere yığılır. Defne Bahşende’nin durumunu fark eder koşar ama sesi çıkmaz o sırada Zehra gelir koşar yardım ister bakalım Bahşende ölecek mi yoksa?

Bahşende’ye ne oldu gerçekten Defne’nin konuştuklarını duymuş mudur? peki şimdi ne olacak hep birlikte izleyip görelimAdını Sen Koy 23 mayıs

 

Tahtalı köprü yolcusu
Kötülüklerin sonuncusu
Tüm alem gördü
Bahşende yolun yolcusu

Kara pınar kekliği
Yaptığı deliliği
Kim kime anlayacak
Bu fanlarin çektiğini

Kitabına uydur
Vicdanını sustur
Akşam olunca
Evin içinde at koştur

Şirkette köstebek
Evde köpek beslemek
İkisi de aynı şey
Defneyi kulübede sevmek

Esrarcı gibi olmuş
Adını balici koydurmuş
Bahoyu da pert etti
Bu kız iyi bozulmuş

Yolunmuş tavuk
Bahçedeki dalkavuk
Sana yemek yok
Çünkü tabağın oyuk

Kuruldu masa
Yazıldı anayasa
Geri dönüşü yok
Karanlıkta kaldı yarasa