Beni Bırakma 25 mayıs 100. Bölüm Özeti

Beni Bırakma’da 25 mayıs cuma akşamının özeti yayınlandı. Beni Bırakma 100. bölümde Emre sonunda Zeynep’in babası Cengiz’in yaptığı baskılar sonunda kendisinden uzak durmaya çalıştığını öğrenecek ve Zeynep’e her şeyin güzel olacağının sözünü vererek aralarında ki bu problemi çözmüştür.

Emre ve Zeynep bütün engelleri kaldırıp sonunda yeniden bir birlerine sımsıkı sarılır ama Zeynep’in yardım istediği Bora, büyük bir ümit ile Zeynep’in kahramanı olmak için gelir; Ama Bora’nın görecekleri onu kahredecektir. Zeynep Bora’ya yardımları için teşekkür eder ama artık tüm sorunların bittiğini ve yeniden Emre ile güzel bir yola girdiğini söyler.

Beni Bırakma 25 mayıs

Öte yandan Tarık ve Sıla yaşadıkları yangın meselesi yüzünden bir birlerini kaybetme korkusu yaşarlar ve aşklarına daha da tutunarak bu meseleyi atlatırlar. Tarık ise Sıla’nın içinde bir şüphe kalmaması için Sıla ve Meltem’i yüzleştirir. Meltem büyük bir cesaret örneği gösterir ve söyledikleri ile her kesi şok eder. Meltem  fotoğrafların tamamen bir yalandan ibaret olduğunu söyler; ama Meltem’in bu melek görüntüsü altından bir şeytan çıkacak ve herkesi bir kez daha yakacaktır.

Tarık Sıla ile kuracağı güzel gelecek için artık bir engelin kalmadığını düşünürken Meltem’in büyük planından habersizlerdir. Öte yandan Esin hapisten çıkmı ve Hülya ile Vedat’ı bir kez daha koparmayı başarmıştır. Esin zafer naraları atarken Esin’in bir oyunla içeri de bıraktığı Yeliz intikam yeminleri eder. Yeliz, Esin’in kendisini hapiste bırakıp çıkmasının intikamını almak için harekete geçer. Yeliz’in verdiği ifade Esin’i tekrar kodese gönderecek midir?Beni Bırakma 100. bölüm

Beni Bırakma 25 mayıs 100. Bölüm Özeti (2 Yorum)