Adını Sen Koy 355. Bölüm Özeti 25 Mayıs Analizi

Adını Sen Koy 355. Bölümle ekranlara geldi. Bahşende zor da olsa Zehra’ya Defne demişti; fakat Zehra anlamayarak onun Bahşende’nin Defne’yi istediğini sandı. Zehra Defne’yi çağırdı.

Defne odaya geldiğinde iyi insan rolüne büründü daha sonra hemşireyi getiren Jülide herkesin odadan çıkmasına sebep oldu; fakat çıkarken Bahşende Zehra’nın elini tutup gitme diye çırpındı; ama ne dediği anlaşılmadığı için odadan çıkmak zorunda kaldı Zehra.

Ömer’e gelip bir şey anlatmaya çalışıyor dediğinde üzülmemesini söyleyen Ömer karısına sarılıp teselli eder ve uyutur sabah uyandığında Zehra’yı yanında bulamayınca merak eder arar bulamaz üzerini değiştirir odadan çıkar.

Zehra o arada yemek yapıp Bahşende’ye götürmüştür ama Bahşende yemeyince odadan çıkmak zorunda kalmıştır. Ömer kapıda karısını görür üzülmemesini söyler. O sırada Jülide gelir yemeği yemediğini öğrenince Bahşende’nin sevdiği bir yemeği söyler.

Zehra’da mutfağa girip yemek yapmaya başlar tabi Ömer bu rahat durur mu durmaz mutfağa gelir karısı soğan doğradığı için ağlıyordur musluğu acar; ama sonra Zehra günah deyip kapatır. Ömer bir kez daha karısına hayran kalır odasına yemek götüren Zehra Bahşende’nin anlatmak istediğini yine anlamaz aksine yemeği yemez üzerine döker.

o sırada Ömer imza yetkisi için hazırlanıyordur Defne ise Bahşende’nin odasına gelir başına geleceklerden habersiz tüm planlarını kendi ağzıyla itiraf eder bunun üzerine hiç bir şey olmamış gibi odadan çıkıp gider.Adını Sen Koy 355. Bölüm

Ömer ise son kez babaannesini görmek için odaya gelir arkasından Defne’de gelir; fakat konuşamadığı için eli mahkûm olan Bahşende zor durumdadır. Bakalım ne olacak.

Neyse Canan ve Çetin ise Levent’i araştırır. Levent’in iş yerine giderler ve dolandırıcı olduğunu öğrenirler. Akşam Levent’in istemeye geleceğini öğrenen Canan adamı tuzağa çeker.

İpek’e de haber veren Canan akşam adam geldiğinde tüm foyasını ortaya döker. Bakalım bundan sonrada Aysel hanımın etrafında dolanabilecek mi? Canan adamı polise verecek mi?Adını Sen Koy 25 mayıs

Marka konusu gelelim Ömer kalkıp şirkete gider. Defne’yle toplantıya girer o sırada Zehra Bahşende’nin odasına gelir Bahşende zorda olsa telefona kaydettiği ses kaydını Zehra’ya dinletir.

Zehra acil olarak yola çıkar; fakat yolda trafik vardır bu dizi git gide ulaşım konusunda Hint dizisine döndü. Zehra’niı ara babadan inip koşmadığı kalmadı bir tek.

Neyse biz meseleye dönelim tam her şey Defne’nin lehine ilerlerken Ercan Keser arar toplantıdan çıkmak zorunda kalan Defne geldiğinde kötü bir sürprizle karşılaşır.

Zehra’da toplantıya gelmiştir ve oturduğunda ses kaydını dinleten Ömer Defneyi kendi silahıyla vurur bakalım. Ömer Defne’ye ne yapacak? Defne’yi kullanarak Ercan Keser’e ulaşmak isteyecek mi? Ercan Keserin bu durumdan haberi olacak mi? Hepsi ve daha fazlası pazartesi aynı saatte Adını Sen Koy’da

Sarılık mikrobu
Aldı eline mikrofonu
Haykırdı hainligini
Getirdi kendi sonunu

Eli masalı bahsende
Kalemi karali nazmiye
Hep ters köşe yapıyor
Çıkardı adımızı deliye

Ne desem bilmem
Bu işleri sevmem
Gidişat kötüyse
Belki izlemem

Dağlara taşlara
Adını yazacak zabitlara
Sonu neresi bilmem
Ama yazık oldu kargalara