Yemekteyiz 25 Mayıs Kim Kazandı? Haftanın Birincisi Kim Oldu?

 Yemekteyiz programının bu haftaki yarışmacıları ise Filiz Yılmaz Kırdar, Ergün Halis, Nuray Çolakoğulları, Mustafa Yıldız ve Fevziye Gençarslan oldu. Bu hafta ilginç bir durumla karşılaşıldı. 4 yarışmacıda 13 puan alarak Onur Bey’i şaşırttı. Bakalım bu hafta kim birinci olacak.

Bu haftanın sonuncusu toplam 16 puanla Fevziye Hanım oldu. Onur Bey kendisine 7 puan vermiş. Ramazan ayı olması sebebiyle yarışmacılarda bir suhulet söz konusu. Bu durum Onur Bey’in de gözünden kaçmamış.yemek1 1

Haftanın 4. toplam 20 puanla Mustafa Bey oldu. Onur Bey kendisine 8 puan vermişti ancak aşçı olmasından dolayı 1 puan daha kırarak kendisine 7 puan vermiş.

Haftanın 1. yarışmacısında ise Onur Bey’in verdiği puan etkili oldu. 4 yarışmacının da 13 puan aldığı yarışmada 1. yarışmacı toplam 22 puan alan Filiz Yılmaz Kırdar oldu. Onur Bey kendisine 9 puan verdi.aa

Yemekteyiz Programında 1. olan Filiz Yılmaz Kırdar 10. 000 Liralık büyük ödülünde sahibi oldu. Yemekteyiz Programı Onur Büyüktopçu’nun zevkli sunumuyla hafta içi her gün 15. 45 de TV 8 ekranlarında yayınlanıyor.