Adını Sen Koy 361 Bölüm Detaylı Özeti 4 Haziran 2018 Analizi

Adını Sen Koy 361. Bölümle ekranlara geldi. Ercan Keser silahına uzanamadı aksine Ömer iyice Ercan’ı dövdü ve kaldırıp adamlarının üzerine attı  Ercan’ı ve yine cesurca annem senin karın olmadı bizi korumak için senin tehditlerinden dolayı çekip gitti dedi.

Ömer’in bu konuşmalarına sinirlenen Ercan yumruk atmaya kalktı Ömere vuramayınca adamları silahı Ömer’in kafasına dayadı; fakat polislerin gelmesi üzerine pencereden kaçan Ercan Keser ormanda izini kaybettirir.

Murat komiser Ömer’i ifade için çağırır Zehra Ömer’i arar ve konuşur işi bitince geleceğini söyleyen Ömer evin yolunu tutar eve geldiğinde Zehra Asya’nın elbisesini dikiyordur mutluluktan havaya uçan Ömer karısını sağ salim evde bulmanın sevinciyle karısına sarılır dönerek sarılan aşıklar çok mutludur yere indirince de sıkıca sarılan Ömer bir şey söylemez.

Yemek yedikten sonra odaya gelir Ömer ve Zehra yine Zehra’ya sarılan Ömer yemeğe neden gelmediğini söyleyemez. Yatağa uzanan ikili Zehra’yı bacağına uzandırıp saçlarını okşar, sonrada sarılıp uyurlar. Zehra Ömer’i sahura uyandırmak için çaba harcar kalkmayan Ömer Zehra’yı çekerek onunda kalkmasına izin vermez. Zehra’da Ömer’i öperek uyandırır kalkıp sahur yaparlar.

Canan’dan bahsedelim. Canan yine yemeği yakar ve Salim bir kez daha aç kalır. Zaten Salim Aysel hanımın gidişine üzülmüş durgundur yemek yiyemez sabah olunca Canan söz verir güzel yemek yapacağına bakalım yapabilecek mi?

Adını Sen Koy 4 haziran

Neyse sahurdan sonra sarılarak uyuyan ikilimiz Ömer’in uyanmasıyla bozulur sabah kalkıp ilk işi Murat komiseri aramak olan Ömer yine kötü haber alır hala yakalanmamıştır Ercan. Bu durumda Can’ı uyaran Ömer evden kimsenin çıkmaması konusunda ciddidir. Ömer Selin’le toplantı konuşması yapan Ömer iki saat sonra evden şirkete gidecektir Zehra odaya gelir telefonu kapatan Ömer Zehra babama yemek yapmak için eve gitmeliyim demesiyle endişelenir.

Zehra’yı tek göndermek istemeyen Ömer karısını kendisi götürür. Koray ve İpek ise büyük bir çıkmazdadır İpek Sarp’la ilgili durumu Canan’a anlatır. O sırada Koray duygularını anlatmak için İpek’i arar ama açmaz İpek. İpek’in aklına Canan’ın kalbinin sesini dinle dediği aklına gelir. İpek sabah şirkete gelirken karşılaşan ikili konuşamazlar. Şirkete geldiklerinde Selin İpek’in dalgınlığını sorar o esnada Koray gelince yarım kalır daha sonrada ipek staj dosyasını imzalaması için Koray’ın yanına getirir.

Şaşıran Koray’ın tepkisi ne olacak ne diyecek gitmesine izin verecek mi bunu izleyip göreceğiz. Ömer Zehra evde tek yemek hazırlayacağı için Adını Sen Koy 361 Bölümkorkar zira Ercan daha yakalanmamıştır bunun için toplantıları iptal eder ve karısının yanına gelir. Zehra yemek yaparken rahat durmayan Ömer ikide bir gidip sarılır öper Zehra’yı. Zehra zorda olsa yemeği yapar akşam ise Salim’lerin evinde kalan ikili pijamaları giyince Zehra güler yedek kıyafet deyince önceden babasının kıyafetlerini hatırlatır güler.

Ömer sormada bir şey söylemeyen Zehra’yı Ömer belinden kavrar ısrar etse de söylemeyen Zehra’yı yanaklarından öpen Ömer kocaman sarılır Zehra yemekten sonra kimle konuştun, niye gerginleştin deyince Ömer uykum geldi gel uyuyalım der sonrada uyurlar gece uyanan Ömer Zehra’yı yanında bulamayınca korkar evi arar bulamaz kapının açık olduğunu far keder ve dışarı çıkar Zehra dışarıda kapının ağzındadır; fakat kendisine doğru gelen tehlikeden haberi yoktur. Ömer tehlikeyi fark eder ve Zehra diye bağırır Zehra yanına gelen bir şey fark eder ve döndüğünde korkup bağırır acaba Zehra kimi gördü gelen Ercan Keser miydi yoksa onun adamlarından biri mi? Zehra neden korkup bağırdı ne görmüş olabilir tüm bu soruların cevabını yarın aynı saatte öğreneceğiz

Ercan yine kaçtı
Gemileri yaktı
Ah Ömer ah
Bizim keçilerde dağa kaçtı

Yalnızları oynuyorsun
Kimi kimden koruyorsun
Sen ne yaparsan yap
Hep hedef oluyorsun

Sana ne desem
Sonun ne olacak bir bilsem
Emin ol içim rahat ederdi
Nazo’ya güvenebilsem

Kapı eşiğinde
Ercan’in peşinde
Boşa koşuyorsun
Karının dibinde