Bizim Hikaye Barış’ın Eşi Kimdir? Bizim Hikaye Barış’ın Karısı Kimdir?

Olcay Yusufoğlu Bizim Hikaye dizisinde Nihal Aktan karakteri ile karşımıza çıkacak. Nihal Savaş’ın yani Barış’ın karısı olarak Bizim Hikaye dizisinde yer alacak ve bir savcı olarak dizi de yer bulacak.

Bizim Hikaye dizisinde Savaş ve Nihal’in bir de erkek çocukları olacak 4 yaşında. Nihal kocasını Filiz’e kaptırmamak için elinden geleni yapacak. Peki Bizim Hikaye dizisinde Barış’ın Eşi olarak karşımıza çıkacak olan oyuncu Olcay Yusufoğlu kimdir?

Olcay Yusufoğlu Kimdir?

Olcay Yusufoğlu 1985 yılının ocağında İzmir’de doğmuştur ve 33 yaşındadır.  Olcay Yusufoğlu Ankara’da tiyatrolarda çalışmıştır ve sonradan dizi, film sektörüne girmiştir ve son olarak Cesur Yürek dizisinde Didem karakterine hayat vermiştir.  Olcay Yusufoğlu son dönemde Fatih Harbiye, Poyraz Karayel ve Umutsuz Ev Kadınları dizisinde yer almıştır.

Bizim Hikaye dizisi 37. bölümü ile 7 haziran perşembe akşamı sezon finali yaparak ekranlara veda edecek. Bizim Hikaye dizisinde Cemil’in de Filiz’in karşısına geçmesi ile sezon finali öncesi her şey karışacak.  Ömer’in de işin içine girmesi ile Filiz ve Barış’ın işi oldukça zor olacak.

Dizi de Filiz için iyi bir haber beklenirken mahkeme hızlıca kararını verecek ve Filiz’e uyuşturucu bulundurmak suçundan 17 yıl hapis cezasına çarptırılacak. Filiz kendini bırakacak ve çocukları Savaş’a emanet edecek ancak Barış’ın geçmişi ile başı yine derde girecek. Bir kız Barış’ı mahkeme çıkışı görecek ve Savaş diye hitap ederek ben Savaş’ın eşiyim diyecek. 17 yıl ceza alan Filiz’in yüreğine ikinci ateşi de bu yeni gelen kız düşürecek. Peki Barış’ın yani bu yeni gelen kız Savaş’ın gerçekten eşi mi? Savaş evli mi?

Bizim Hikaye dizisinde  bu zamana kadar Barış’ın geçmişi ile ilgili çok şeyini öğrendiniz ama geçmişte evlendiğini bilmiyordunuz sizlere şunu söyleyeyim: Bizim Hikaye dizisinin orijinal senaryosunda yani Shamless dizisinde Savaş’ın evli olduğu ortaya çıkıyor ve yeni bir macera başlıyordu; ancak bunu sezon finalinde vermeleri kötü oldu. Zira 3 ay Bizim Hikaye’de neler olacağını merak edeceğiz. Yani şunu söyleyeyeyim bu eski eş meselesi Ömer’inde Cemil’in de bir oyunu değil Barış’ın gözlerine bakıldığında içinde büyük bir korku olduğunu görebilirsiniz yeni gelen kızı gördüğünüzde.

Size daha önce verdiğimiz tüyolarda Barış’ın aynı Fikri gibi bir karakter olacağını söylemiştik. Bu durumda ben Savaş’ın geçmişiyle ilgili yeni bir hikaye daha öğreneceğiz ve Filiz hapisten çıktığında en çok bu eski eş melesi ile uğraşacağız.

Şuanda Bizim Hikaye dizisine Savaş’ın eşini olarak hangi oyuncunun geldiğini bilmiyoruz. Çok fazla gördüğümüz profesyonel bir oyuncu değil.

Bizim Hikaye Sezon Finali Fragmanı

Bizim Hikaye Barış’ın Eşi Kimdir? Bizim Hikaye Barış’ın Karısı Kimdir? (3 Yorum)