Yemekteyiz 4-8 Haziran Yarışmacıları

Yemekteyiz Programı yeni yarışmacılarla 4 Haziran 15.45 de Onur Büyüktopçu’nun sunumuyla ekranlara geliyor. Bu hafta Hande Altay, Tansu Taşkın, Ebru Akgün, Meleha Namlı ve Mustafa Özer yarışacak. Yemekteyiz programında geçen hafta İsmail Toprak kazanmıştı. 00

Hande Altay111 2

Yemekteyiz Programında 4 Haziran Pazartesi yarışacak olan Hande Altay 24 yaşında ve İstanbul da yaşıyor. Aslen Erzincanlı olan 1. gün yarışmacısı 3 yıldır otomobil satış uzmanı olarak çalışıyor. Sakarya Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümü’nden mezun olmuş.

Tansu Taşkın222 2

Yemekteyiz Programında 5 Haziran Salı günü yarışacak olan Tansu Taşkın Güvenlik görevlisi olarak çalışıyor. 34 yaşındaki yarışmacı bekar. Futbol ve basketbol oynamayı, kaykaya ve bisiklete binmeyi seviyor. Düşüncelerini kimseden saklamayan özgüveni yüksek birisi olduğunu söylüyor.

Ebru Akgün333 1

Yemekteyiz Programında 6 Haziran Çarşamba günü yarışacak olan Ebru Akgün Ev Hanımı. Aslen Trabzonlu olan yarışmacı 31 yaşında ve 2 aylık evli. Evde eşiyle vakit geçirmeyi, TV izlemeyi ve dedikodu yapmayı seven yarışmacı inatçı olduğun ve dediği yapılana kadar vazgeçmediğini söylüyor.

Meleha Namlı444

Yemekteyiz Programında 7 Haziran Perşembe günü yarışacak olan Meleha Namlı Ev Hanımı. 58 yaşındaki Meleha Hanım 40 yıllık evli. 4 çocuk ve 5 torun sahibi olan yarışmacı internette vakit geçirmekten ve sinemaya gitmekten hoşlanıyor.

Mustafa Özer555

Yemekteyiz Programında 8 Haziran Cuma günü yarışacak olan Mustafa Özer Diş Hekimi olarak çalışıyor. 50 yaşındaki yarışmacı evli ve 2 kız çocuğu var. Antalyalı olan yarışmacı kendisini sakin ve sabırlı olarak nitelendiriyor. Amatör olarak tiyatro ile uğraşıyor.

 

 

Yemekteyiz 4-8 Haziran Yarışmacıları (1 Yorum)